• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Co we śnie oznacza obrączka? Może zwiastować nieszczęście

Co we śnie oznacza obrączka? Może zwiastować nieszczęście

Obrączka to niezwykle ważny symbol małżeństwa i szczęśliwego związku. Zakładana w dniu ślubu ma gwarantować, że dwoje zakochanych ludzi, bez względu na okoliczności, zrobi wszystko, aby ich związek był trwały i udany. W senniku obrączka ma wiele znaczeń, w zależności od tego, jak nam się przyśniła.

Wiele osób zupełnie nie wierzy, a nawet nie pamięta swoich snów. Są jednak tacy, którzy szczegółowo pamiętają każdą marę senną i chętnie sięgają do sennika, aby poznać jej znaczenie. Organizacja ślubu i wesela to czas pełen szczęścia ale i stresu, dlatego sny mogą wtedy przychodzić do nas znacznie częściej. Warto jednak pamiętać, że sny często obrazują nasze obawy i nadzieje, o których myślimy na co dzień.

Sennik – suknia ślubna, sennik – ślub czy sennik – wesele, to hasła wyjątkowo często wyszukiwane. Nie mniej osób szuka znaczenia obrączki, która pojawiła się podczas snu. Co oznacza? Kiedy zwiastuje szczęście, a kiedy nadchodzące kłopoty? Zobaczcie, co na ten temat mówią senniki.  

Sennik: obrączka na palcu mężczyzny lub kobiety

Sen o tym, że widzimy obrączkę czy to na palcu mężczyzny, czy kobiety, czy leżącą na stole lub krześle, może oznaczać strach przed utratą bliskiej osoby. Oczywiście nie jest to sen zapowiadający jakiekolwiek nieszczęście. Jest to jednak znak, że w naszym życiu są ludzie, bez których nie wyobrażamy sobie dnia. Dlatego właśnie warto zadbać o dobry kontakt z nimi i pokazać, że naprawdę nam zależy. Zatem jeśli od dłuższego czasu myślisz o tym, aby się do kogoś odezwać, po prostu to zrób!

Przyglądanie się pięknej obrączce może również oznaczać szczęście i powodzenie. W końcu obrączka to znak szczęścia i miłości.

Unsplash

Zobacz także: Szukasz obrączek ślubnych? Zajrzyj do naszego katalogu, w którym znajdziesz najmodniejsze propozycje!

Sennik: obrączka złota

Kolor obrączki, jaką zobaczymy we śnie, ma bardzo duże znaczenie. Okazuje się, że znacznie lepiej śnić o obrączce wykonanej z żółtego złota niż z białego złota. Dlaczego tak się dzieje? Okazuje się, że żółte złoto zwiastuje nadejście gorącej i namiętnej miłości, która już niedługo zupełnie zawładnie naszym sercem. Białe złoto niestety zapowiada pewną “posuchę”. Osoba, która zobaczyła w śnie właśnie taką obrączkę, musi uzbroić się w cierpliwość, ponieważ na jej drodze przez dłuższy czas nie stanie nikt, kto wzbudziłby w niej jakieś głębsze uczucia.

Sennik: obrączka znaleziona lub zgubiona

Co sennik mówi o odnalezieniu obrączki? Wygląda na to, że jest to bardzo dobry znak, który większość z nas chciałaby zobaczyć we śnie. Jeśli w przeszłości z kimś się pokłóciliście i do tej pory się nie odzywacie, niedługo ta sytuacja znajdzie swoje rozwiązanie. Odnalezienie obrączki oznacza zgodę i dojście do porozumienia, którego tak naprawdę podświadomie nam brakuje.

Zgubienie obrączki może świadczyć o tym, że nadciągają kłopoty i dojdzie do nieporozumień i starć. Dotyczy to nie tylko związku, ale wszelkich relacji rodzinnych i międzyludzkich. Podświadomie czujemy, że należy oczyścić atmosferę, dlatego w pewien sposób swoim działaniem dążymy do konfrontacji. Warto jednak pamiętać o tym, że nie zawsze po burzy przychodzi słońce i czasem spory lepiej rozwiązać na spokojnie i na chłodno.

Unsplash

Zobacz także: Znasz wszystkie przesądy ślubne? Sprawdź, co oznaczają!

Sennik: zakładać lub zdejmować obrączkę

Wraz z założeniem na palec obrączki w kościele przychodzi wiele zmian i dokładnie to oznacza sen o zakładaniu obrączki. Nie świadczy on o tym, że za miesiąc staniemy na ślubnym kobiercu, jednak zapowiada pewne przemeblowanie naszego życia. Nowy związek, przeprowadzka, nowa praca. Warto po takim śnie przygotować się na pewne niespodzianki, które szykuje dla nas los. Według niektórych senników zakładanie na palec obrączki może również oznaczać, że na zmianę stanu cywilnego będzie trzeba jeszcze poczekać.

Ściąganie obrączki świadczy o problemach w związku. Nie chodzi jednak o zdrady czy oszustwo. Zdejmowanie obrączki to znak, że czas popracować nad naszą relacją i postarać się ją ożywić. Brak rozmów, wspólnych zainteresowań i chęci na wspólne spędzanie czasu to pierwsze punkty, od których należy zacząć.  

Pexels

Sennik: obrączka brudna lub pęknięta

O pękniętej obrączce z pewnością nie chcą śnić ani osoby po ślubie, ani osoby, które od wielu lat żyją w stałym związku. Ten znak oznacza, że nadchodzi kryzys i możliwa zdrada. Oczywiście warto pamiętać o tym, że sny często są podświadomą projekcją naszych obaw. Zatem najprawdopodobniej pęknięta obrączka świadczy o tym, że już od jakiegoś czasu przeczuwamy, że nie do końca układa nam się z partnerem i boimy się, aby związek się nie zakończył. To dobry znak na przebudzenie i impuls do działania, aby zmienić nasze zachowania i uratować uczucie.

Brudna obrączka niestety również jest zwiastunem zdrady, niewierności i oszustwa, jednak nie musi dotyczyć naszego partnera lub partnerki. Jeśli uważacie, że w pracy, ktoś próbuje na was “zarobić” lub chce was odsunąć od pewnych obowiązków, prawdopodobnie intencje tej osoby nie są czyste.

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu