Sylwester we dwoje – 7 pomysłów, jak go spędzić

Sylwester we dwoje – 7 pomysłów, jak go spędzić

311

Noc sylwestrowa to jedna z najważniejszych nocy w roku. Chcemy wspaniale ją spędzić, by mieć piękne wspomnienia i wejść w kolejny rok z nową energią. Niektórzy planują ją z dużym wyprzedzeniem czasowym. Jeśli wciąż nie macie pomysłu, w jaki sposób spędzicie tę jedyną noc w roku, świetnie trafiliście! Sylwester we dwoje – sprawdźcie nasze propozycje!

sylwester we dwoje

Sylwester we dwoje – 7 pomysłów

1. Pobyt w hotelu ze SPA

Taki wyjazd niesie za sobą same plusy :) Romantyczna wycieczka we dwoje, podczas której odpoczniecie i zrelaksujecie się dzięki dostępności masaży, saun, basenów i wielu innych atrakcji oferowanych przez obiekt. Wypoczynek możecie połączyć z zabawą sylwestrową, jeśli ośrodek ją organizuje, bądź spędzić tę noc tylko we dwoje w zaciszu hotelowego pokoju.

sylwester we dwoje

2. Górskie klimaty

Kochacie góry? Jeśli tak, to wyjazd do jednego z polskich, bądź zagranicznych zimowych kurortów to na pewno rozwiązanie dla Was. Nawet jeżeli nie jesteście fanami zimowych sportów i nie marzycie o spędzeniu Sylwestra na stoku, czekają na Was ogniska, kuligi i wiele innych atrakcji z górskimi szczytami w tle.

sylwester we dwoje

3. Domowe zacisze

To propozycja idealna dla domatorów, a także osób pragnących wypocząć tego wieczoru z ukochaną osobą w zaciszu domowym. Nie potrzebujecie dużego budżetu, by spędzić tę noc wystrzałowo! Możecie zacząć od wspólnego przyrządzania kolacji – przygotujcie Wasze ulubione dania, odświętnie nakryjcie do stołu i cieszcie się chwilą – to przecież ostatni wieczór tego roku!

Po posiłku czas na rozrywkę. Zaplanujcie aktywności, które sprawiają Wam najwięcej radości. Może maraton filmów i seriali, których nie mieliście czasu obejrzeć w tym roku? Albo turniej gier – na konsoli lub planszowych? Taki Sylwester we dwoje może Was bardzo zbliżyć :)

sylwester we dwoje

4. We dwoje, ale w tłumie

Zawsze chcieliście wybrać się na imprezę masową organizowaną z okazji Sylwestra, by obejrzeć występy znanych i lubianych muzycznych gwiazd? A może każdego roku właśnie w taki sposób świętujecie tę noc? To świetna propozycja dla osób, które chcą bawić się we dwoje, ale jednak w tłumie :) W Polsce w wielu większych miastach odbywają się takie zabawy sylwestrowe, możecie również wybrać się na krótki wyjazd poza granice naszego kraju i połączyć świętowanie nadejścia nowego roku ze zwiedzaniem okolicy i najważniejszych punktów turystycznych.

sylwester we dwoje

5. Na kraniec świata

Jeśli dysponujecie większym budżetem, może wybierzecie się w egzotyczną podróż? Wycieczka do ciepłych krajów w grudniu to niezwykle kusząca propozycja dla osób, które nie przepadają za chłodem. W ofertach biur podróży znajdziecie wiele destynacji – może któreś miejsce na świecie szczególnie Was urzeknie i zechcecie właśnie tam przywitać nowy rok?

sylwester we dwoje

6. Może morze?

Pokój z widokiem na morze, gdy temperatura spada poniżej zera? Oczywiście! Polskie morze zimą jest równie piękne jak latem. Spacer po plaży w mroźny dzień może być niezwykle romantyczny. W nadmorskich kurortach czeka na Was wiele atrakcji, na pewno nie będziecie się nudzić! Sprawdźcie także koniecznie 5 romantycznych miejsc w Trójmieście poza sezonem :)

sylwester we dwoje

7. Sylwester w mieście

Nie trzeba daleko wyjeżdżać, by ciekawie spędzić Sylwestra. Sprawdźcie oferty, jakie przygotowało na ten wieczór miasto, w którym mieszkacie lub okoliczne miejscowości. Może odbywa się jakiś koncert, całonocny maraton filmowy w kinie, a może organizowana jest przejażdżka specjalnym sylwestrowym tramwajem? Tuż za rogiem mogą czekać niezwykłe atrakcje!

sylwester w mieście

Która propozycja najbardziej przypadła Wam do gustu? Dajcie znać, jak będzie wyglądał Wasz Sylwester we dwoje!

 

Autor: Paulina Góralska

Zdjęcia: Pexels

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).