Znaki zodiaku i ich dopasowanie. Sprawdźcie, czy jesteście dla siebie stworzeni!

Znaki zodiaku i ich dopasowanie. Sprawdźcie, czy jesteście dla siebie stworzeni!

Jak stworzyć udany związek? Na początku zaczyna się od tego, że między dwojgiem ludzi zaczyna iskrzyć. Z czasem uczucie zamienia się w wielki płomień. Jednak co dalej? Jak sprawić, aby związek był trwały, pełen miłości, ale równocześnie ekscytujący. Okazuje się, że na wiele pytań odpowiedzieć mogą znaki zodiaku i dopasowanie, które między nimi zachodzi.

Aplikacja wesele z klasą

Oczywiście wiele osób zupełnie nie wierzy w horoskopy, jeśli jednak mimo wszystko jesteście ciekawi, jaki znak zodiaku będzie najlepszą żoną, jaki znak zodiaku będzie najlepszym mężem lub czy wasze znaki zodiaku w ogóle do siebie pasują, koniecznie sprawdźcie to zestawienie. Warto pamiętać jednak o tym, że każdy człowiek jest inny i jego charakter zbudowany jest z zupełnie innych cech, dlatego opisy tworzone przez astrologów mogą częściowo pasować do waszej relacji, mogą również się z nią zdecydowanie różnić. Ostatecznie decyzja zawsze należy do Was!

Oferty promowane

Znaki zodiaku dopasowanie – tabela

Znaki zodiaku dopasowanie tabela

Kompatybilność znaków zodiaku – Baran

Znak zodiaku Panna – Baran uwielbia spontaniczność, Panna jest poukładana. Choć ta dwójka zupełnie się różni, idealnie dopełnia się w związku. Panna w końcu może cieszyć się chwilą, Baran staje się znacznie bardziej poukładany.

Znak zodiaku Wodnik – w tym wypadku dochodzi do idealnego dopasowania emocjonalnego. Wodnik i Baran kochają ze sobą rozmawiać, dzięki czemu w przyszłości z łatwością rozwiążą kryzysy. Ta relacja rozwija się bardzo szybko.

Znak zodiaku Strzelec – Baran czasem sam nie wie, czego chce, przez co niekiedy trudno z nim wytrzymać. Strzelec na szczęście lubi wyzwania, jednak przede wszystkim jak nikt potrafi sobie poradzić z marudzeniem Barana. Między tą dwójką może jednak czasem dochodzić do cichych dni. 

Zakochana para patrzy sobie w oczy
Unsplash

Dopasowanie znaków zodiaku – Byk

Znak zodiaku Rak – Rak i Byk nawzajem się uspakajają, dlatego żyje im się razem dobrze. Potrafią rozmawiać o trudnych sprawach i wielu kwestiach są realistami. Właśnie dlatego ich relacja jest pełna miłości i stateczności.

Znak zodiaku Koziorożec – Koziorożec i Byk mają różki i zazwyczaj lubią iść przez życie w pojedynkę. Jednak kiedy się już spotkają, nic ich nie rozdzieli. To prawdziwa power couple, która radzi sobie z problemami w sekundę. 

Znak zodiaku Wodnik – kto się czubi, ten się lubi. Do Byka i Wodnika to powiedzenie pasuje idealnie. Na początku będzie między nimi iskrzyło, jednak z czasem niechęć zamieni się w silne uczucie, które widać gołym okiem.

Znaki zodiaku dopasowanie – Bliźnięta

Znak zodiaku Strzelec – w tym przypadku to Strzelec jest większym romantykiem, jednak te dwa znaki zodiaku pragną siebie w każdym aspekcie, emocjonalnym, fizycznym i mentalnym. Osobowość Bliźniąt jest dla Strzelca jak afrodyzjak!

Znak zodiaku Waga – w tym związku nie będzie dochodziło do wielu kłótni, ponieważ jest on niezwykle racjonalny. Zakochana para to nie tylko kochankowie, ale także przyjaciele, którzy zawsze chcą nawzajem dla siebie jak najlepiej.

Znak zodiaku Ryby – Bliźnięta i Ryby łączy delikatność i emocjonalność. Ten sam poziom wrażliwości pomaga im postrzegać świat i uczucia w ten sam sposób. Nieco bardziej nieśmiałe Ryby uczą się przy Bliźniętach być bardziej otwartymi. 

Znaki zodiaku i dopasowanie - zakochana para rozmawia o związku
Unsplash

Kompatybilność znaków zodiaku – Rak

Znak zodiaku Rak – Rak z Rakiem to bombowe połączenie, a miłość między nimi wybucha w sekundzie. Nie potrzebują wielu miesięcy a nawet lat, aby podjąć wspólnie ważne decyzje. Wiedzą, że ich relacja przetrwa do końca życia i o jeden dzień dłużej.

Znak zodiaku Skorpion – Skorpion i Rak dopełniają się idealnie. Zalety Raka kryją wady Skorpiona i odwrotnie. Skorpion bywa czasem zimny, jednak miłość Raka nie pozwala mu ostatecznie być obojętnym. Czerpią ze związku pełnymi garściami.

Znak zodiaku Byk – kiedy na swojej drodze spotyka się dwójka realistów, nie może być inaczej. Tworzą związek silny, spokojny, w którym kłótnie rozwiązuje się jedynie rozmową, podobnie jak wszystkie problemy. Razem są niezwykle silni.

Dopasowanie znaków zodiaku – Lew

Znak zodiaku Lew – Lew i Lew pasują do siebie, ponieważ rozumieją swoje potrzeby. Niby mogliby iść przez życie w pojedynkę, niezwykle doceniają swoją obecność. Potrafią zrozumieć swoje granice, a ich miłość nigdy nie słabnie. Bardzo sobie ufają.

Znak zodiaku Strzelec – ich miłość jest przede wszystkim dla nich. Nie mają potrzeby wciąż o niej mówić innym. Razem świetnie się bawią, a ich związek daje im poczucie bezpieczeństwa, które jest najważniejsze. 

Znak zodiaku Waga – pragną siebie nieustannie, niby pokazują swój związek na zewnątrz, jednak tak naprawdę nikt nie wie, jak silne uczucie ich łączy. Dbają o swój związek i starają się być w nim najlepszymi wersjami siebie.

Uśmiechnięta i dopasowana zakochana para
Unsplash

Kompatybilność znaków zodiaku – Panna

Znak zodiaku Panna – to najbardziej uporządkowany związek ze wszystkich! U Panny i Panny wszystko chodzi jak w zegarku i zawsze wszystko gotowe jest na czas. Choć czasem są dla siebie nieznośne, dopingują się nawzajem, co wzmacnia ich uczucie.

Znak zodiaku Baran – Spontaniczny Baran i uporządkowana Panna. Wszystko mogłoby pójść nie tak, a jednak jest to wielka miłość. Dają sobie nawzajem to, czego brakuje w ich charakterach i to jest właśnie siłą ich związku. 

Znak zodiaku Koziorożec – na początku ich relacja jest niezwykle ostrożna, ponieważ boją się zranienia. Z czasem jednak, kiedy lepiej się poznają, ich relacja staje się bardzo mocna. Niepewność jest spoiwem, które łączy ich na lata.

Znaki zodiaku dopasowanie – Waga

Znak zodiaku Lew – Waga i Lew pragną siebie nieustannie, niby pokazują swój związek na zewnątrz, jednak tak naprawdę nikt nie wie, jak silne uczucie ich łączy. Dbają o swój związek i starają się być w nim najlepszymi wersjami siebie.

Znak zodiaku Bliźnięta – w tym związku nie będzie dochodziło do wielu kłótni, ponieważ jest on niezwykle racjonalny. Zakochana para to nie tylko kochankowie, ale także przyjaciele, którzy zawsze chcą nawzajem dla siebie jak najlepiej.

Znak zodiaku Skorpion – choć nie są idealni, nie potrafią bez siebie żyć. Wiedzą, że mają wady, jednak wciąż z nimi walczą i walczą o swoją relację. To sprawia, że ich związek jest naprawdę wyjątkowy i silny. 

Znaki zodiaku dopasowanie - para zastanawia się nad tym tematem
Unsplash

Kompatybilność znaków zodiaku – Skorpion

Znak zodiaku Rak – dopełniają się idealnie. Zalety Raka, kryją wady Skorpiona i odwrotnie. Skorpion bywa czasem zimny, jednak miłość Raka nie pozwala mu ostatecznie być obojętnym. Czerpią ze związku pełnymi garściami.

Znak zodiaku Waga –  choć nie są idealni, nie potrafią bez siebie żyć. Wiedzą, że mają wady, jednak wciąż z nimi walczą i walczą o swoją relację. To sprawia, że ich związek jest naprawdę wyjątkowy i silny. 

Znak zodiaku Ryby – Ryby kontrolują emocje, Skorpion kontroluje związek. Taki podział idealnie pasuje zarówno jednej stronie, jak i drugiej. W pełni rozumieją swoje potrzeby, dają sobie przestrzeń, kiedy potrzeba, jednak zawsze są obok. 

Znaki zodiaku dopasowanie – Strzelec

Znak zodiaku Baran –  Baran czasem sam nie wie, czego chce, przez co niekiedy trudno z nim wytrzymać. Strzelec na szczęście lubi wyzwania, jednak przede wszystkim jak nikt potrafi sobie poradzić z marudzeniem Barana. Między tą dwójką może jednak czasem dochodzić do cichych dni. 

Znak zodiaku Lew – ich miłość jest przede wszystkim dla nich. Nie mają potrzeby wciąż o niej mówić innym. Razem świetnie się bawią, a ich związek daje im poczucie bezpieczeństwa, które jest najważniejsze. 

Znak zodiaku Bliźnięta – w tym przypadku to Strzelec jest większym romantykiem, jednak te dwa znaki zodiaku pragną siebie w każdym aspekcie, emocjonalnym, fizycznym i mentalnym. Osobowość Bliźniąt jest dla Strzelca jak afrodyzjak!

Zakochana para na plaży trzyma się za ręce
Unsplash

Dopasowanie znaków zodiaku – Koziorożec

Znak zodiaku Koziorożec – zaufanie to podstawa tego związku. Ponieważ Koziorożce wyznają takie same wartości, wiedzą, że ten związek da im wszystko, o czym marzą. Szukają materiału na męża lub żonę i wiedzą, że dobrze trafili. 

Znak zodiaku Panna – na początku ich relacja jest niezwykle ostrożna, ponieważ boją się zranienia. Z czasem jednak, kiedy lepiej się poznają, ich relacja staje się niezwykle mocna. Niepewność jest spoiwem, które łączy ich na lata.

Znak zodiaku Byk – Koziorożec i Byk mają różki i zazwyczaj lubią iść przez życie w pojedynkę. Jednak kiedy spotkają się już, nic ich nie rozdzieli. To prawdziwa power couple, która radzi sobie z problemami w sekundę. 

Kompatybilność znaków zodiaku – Wodnik

Znak zodiaku Wodnik – poznanie kogoś takiego jak on sam sprawia, że Wodnik przestaje patrzeć tylko na siebie i pragnie stworzyć z kimś jedność. Ta miłość jest dumna i pełna ciepła. Dwa wodniki uwielbiają prawić sobie komplementy.

Znak zodiaku Byk – kto się czubi, ten się lubi. Do Byka i Wodnika to powiedzenie pasuje idealnie. Na początku będzie między nimi iskrzyło, jednak z czasem niechęć zamieni się w silne uczucie, które widać gołym okiem.

Znak zodiaku Baran – w tym wypadku dochodzi do idealnego dopasowania emocjonalnego. Wodnik i Baran kochają ze sobą rozmawiać, dzięki czemu w przyszłości z łatwością rozwiążą kryzysy. Ta relacja rozwija się bardzo szybko.

Kobieta przytula się do swojego ukochanego
Unsplash

Dopasowanie znaków zodiaku – Ryby

Znak zodiaku Skorpion – Ryby kontrolują emocje, Skorpion kontroluje związek. Taki podział idealnie pasuje zarówno jednej stronie, jak i drugiej. W pełni rozumieją swoje potrzeby, dają sobie przestrzeń, kiedy potrzeba, jednak zawsze są obok.

Znak zodiaku Bliźnięta – Bliźnięta i Ryby łączy delikatność i emocjonalność. Ten sam poziom wrażliwości pomaga im postrzegać świat i uczucia w ten sam sposób. Nieco bardziej nieśmiałe Ryby uczą się przy Bliźniętach być bardziej otwartymi.  

Znak zodiaku Ryby – doskonale rozumieją swoją nieśmiałość, właśnie dlatego Ryba przy Rybie traci ją i zupełnie poddaje się uczuciu. Emocjonalna kompatybilność sprawia, że związek jest pełen wzruszeń, ale także wzlotów i upadków.

Kompatybilność znaków zodiaku – podsumowanie

Są osoby, które w horoskopy i rożnego rodzaju przepowiednie nie wierzą i graficzny zapis ułożenia planet w momencie przyjścia na świat nie leży w zakresie ich zainteresowań. Bardzo często jednak zdarza się, iż zapytani o nasz znak zodiaku, bez wahania jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi. Z czystej ciekawości nie zaszkodzi również sprawdzić, czy w przypadku waszego związku astrologiczne przepowiednie się sprawdzają, czy też nie, aby się przekonać na własnej skórze, czy dopasowanie znaków zodiaku ma odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Astrologia i horoskopy interesują natomiast osoby, dla których ważne są również takie kwestie, jak znaki zodiaku i dopasowanie w związkach właśnie pod tym względem. W tym, jak ułożone są planety w chwili naszych narodzin upatruje się, jakie określone cechy charakteru posiadamy. Na osobowość każdego człowieka składa się oczywiście mnóstwo rzeczy, jak genetyka, czy wychowanie, natomiast są osoby, które widzą w przepowiedniach astrologów odpowiedzi na ważne dla siebie pytania dotyczące życia codziennego, zawodowego i spraw uczuciowych.

Dopasowanie znaków zodiaku ma nam pokazać, w jaki sposób dwie osoby wpływają na siebie i jak może wyglądać ich wspólne życie. Powyższe dopasowania wedle znaków zodiaku mogą być wskazówką podczas poszukiwań idealnej drugiej połówki, dobrze jest jednak pamiętać, że każdy człowiek to zbiór wielu cech, i nawet jeśli horoskop mówi inaczej, ale w związku jest miłość, zaufanie i radość ze spędzanego wspólnie czasu, zdecydowanie warto dać szansę temu uczuciu. 🙂

Podsumowanie tego artykułu

 

4.7/5 - (15)

Patrycja Guzik

Patrycja Guzik

Branża ślubna nie ma przed nią tajemnic. Od lat z zamiłowaniem śledzi najnowsze trendy weselne, wykorzystując je, aby ułatwić parom młodym przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Pasjonatka kina i literatury. W wolnych chwilach najchętniej oddaje się lekturze książek ulubionych autorów m.in. Érica Emmanuela Schmitta, Carlosa Ruiza Zafóna czy Joanny Chmielewskiej.

Więcej artykułów autora Patrycja Guzik

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore