• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Znaki zodiaku i ich dopasowanie. Sprawdźcie, czy jesteście dla siebie stworzeni!

Znaki zodiaku i ich dopasowanie. Sprawdźcie, czy jesteście dla siebie stworzeni!

Jak stworzyć udany związek? Na początku zaczyna się od tego, że między dwojgiem ludzi zaczyna iskrzyć. Z czasem uczucie zamienia się w wielki płomień. Jednak co dalej? Jak sprawić, aby związek był trwały, pełen miłości, ale równocześnie ekscytujący. Okazuje się, że na wiele pytań odpowiedzieć mogą znaki zodiaku i dopasowanie, które między nimi zachodzi.

Oczywiście wiele osób zupełnie nie wierzy w horoskopy, jeśli jednak mimo wszystko jesteście ciekawi, jaki znak zodiaku będzie najlepszą żoną, jaki znak zodiaku będzie najlepszym mężem lub czy wasze znaki zodiaku w ogóle do siebie pasują, koniecznie sprawdźcie to zestawienie. Warto pamiętać jednak o tym, że każdy człowiek jest inny i jego charakter zbudowany jest z zupełnie innych cech, dlatego opisy tworzone przez astrologów mogą częściowo pasować do waszej relacji, mogą również się z nią zdecydowanie różnić. Ostatecznie decyzja zawsze należy do Was!

Znaki zodiaku dopasowanie – tabela

Znaki zodiaku dopasowanie tabela

Znaki zodiaku dopasowanie – Baran

Panna – Baran uwielbia spontaniczność, Panna jest poukładana. Choć ta dwójka zupełnie się różni, idealnie dopełnia się w związku. Panna w końcu może cieszyć się chwilą, Baran staje się znacznie bardziej poukładany.

Wodnik – w tym wypadku dochodzi do idealnego dopasowania emocjonalnego. Wodnik i Baran kochają ze sobą rozmawiać, dzięki czemu w przyszłości z łatwością rozwiążą kryzysy. Ta relacja rozwija się bardzo szybko.

Strzelec – Baran czasem sam nie wie, czego chce, przez co niekiedy trudno z nim wytrzymać. Strzelec na szczęście lubi wyzwania, jednak przede wszystkim jak nikt potrafi sobie poradzić z marudzeniem Barana. Między tą dwójką może jednak czasem dochodzić do cichych dni. 

Zakochana para patrzy sobie w oczy
Unsplash

Znaki zodiaku dopasowanie – Byk

Rak – Rak i Byk nawzajem się uspakajają, dlatego żyje im się razem dobrze. Potrafią rozmawiać o trudnych sprawach i wielu kwestiach są realistami. Właśnie dlatego ich relacja jest pełna miłości i stateczności.

Koziorożec – Koziorożec i Byk mają różki i zazwyczaj lubią iść przez życie w pojedynkę. Jednak kiedy się już spotkają, nic ich nie rozdzieli. To prawdziwa power couple, która radzi sobie z problemami w sekundę. 

Wodnik – kto się czubi, ten się lubi. Do Byka i Wodnika to powiedzenie pasuje idealnie. Na początku będzie między nimi iskrzyło, jednak z czasem niechęć zamieni się w silne uczucie, które widać gołym okiem.

Znaki zodiaku dopasowanie – Bliźnięta

Strzelec – w tym przypadku to Strzelec jest większym romantykiem, jednak te dwa znaki zodiaku pragną siebie w każdym aspekcie, emocjonalnym, fizycznym i mentalnym. Osobowość Bliźniąt jest dla Strzelca jak afrodyzjak!

Waga – w tym związku nie będzie dochodziło do wielu kłótni, ponieważ jest on niezwykle racjonalny. Zakochana para to nie tylko kochankowie, ale także przyjaciele, którzy zawsze chcą nawzajem dla siebie jak najlepiej.

Ryby – Bliźnięta i Ryby łączy delikatność i emocjonalność. Ten sam poziom wrażliwości pomaga im postrzegać świat i uczucia w ten sam sposób. Nieco bardziej nieśmiałe Ryby uczą się przy Bliźniętach być bardziej otwartymi. 

Znaki zodiaku i dopasowanie - zakochana para rozmawia o związku
Unsplash

Znaki zodiaku dopasowanie – Rak

Rak – Rak z Rakiem to bombowe połączenie, a miłość między nimi wybucha w sekundzie. Nie potrzebują wielu miesięcy a nawet lat, aby podjąć wspólnie ważne decyzje. Wiedzą, że ich relacja przetrwa do końca życia i o jeden dzień dłużej.

Skorpion – Skorpion i Rak dopełniają się idealnie. Zalety Raka kryją wady Skorpiona i odwrotnie. Skorpion bywa czasem zimny, jednak miłość Raka nie pozwala mu ostatecznie być obojętnym. Czerpią ze związku pełnymi garściami.

Byk – kiedy na swojej drodze spotyka się dwójka realistów, nie może być inaczej. Tworzą związek silny, spokojny, w którym kłótnie rozwiązuje się jedynie rozmową, podobnie jak wszystkie problemy. Razem są niezwykle silni.

Znaki zodiaku dopasowanie – Lew

Lew – Lew i Lew pasują do siebie, ponieważ rozumieją swoje potrzeby. Niby mogliby iść przez życie w pojedynkę, niezwykle doceniają swoją obecność. Potrafią zrozumieć swoje granice, a ich miłość nigdy nie słabnie. Bardzo sobie ufają.

Strzelec – ich miłość jest przede wszystkim dla nich. Nie mają potrzeby wciąż o niej mówić innym. Razem świetnie się bawią, a ich związek daje im poczucie bezpieczeństwa, które jest najważniejsze. 

Waga – pragną siebie nieustannie, niby pokazują swój związek na zewnątrz, jednak tak naprawdę nikt nie wie, jak silne uczucie ich łączy. Dbają o swój związek i starają się być w nim najlepszymi wersjami siebie.

Uśmiechnięta i dopasowana zakochana para
Unsplash

Znaki zodiaku dopasowanie – Panna

Panna – to najbardziej uporządkowany związek ze wszystkich! U Panny i Panny wszystko chodzi jak w zegarku i zawsze wszystko gotowe jest na czas. Choć czasem są dla siebie nieznośne, dopingują się nawzajem, co wzmacnia ich uczucie.

Baran – Spontaniczny Baran i uporządkowana Panna. Wszystko mogłoby pójść nie tak, a jednak jest to wielka miłość. Dają sobie nawzajem to, czego brakuje w ich charakterach i to jest właśnie siłą ich związku. 

Koziorożec – na początku ich relacja jest niezwykle ostrożna, ponieważ boją się zranienia. Z czasem jednak, kiedy lepiej się poznają, ich relacja staje się bardzo mocna. Niepewność jest spoiwem, które łączy ich na lata.

Znaki zodiaku dopasowanie – Waga

Lew – Waga i Lew pragną siebie nieustannie, niby pokazują swój związek na zewnątrz, jednak tak naprawdę nikt nie wie, jak silne uczucie ich łączy. Dbają o swój związek i starają się być w nim najlepszymi wersjami siebie.

Bliźnięta – w tym związku nie będzie dochodziło do wielu kłótni, ponieważ jest on niezwykle racjonalny. Zakochana para to nie tylko kochankowie, ale także przyjaciele, którzy zawsze chcą nawzajem dla siebie jak najlepiej.

Skorpion – choć nie są idealni, nie potrafią bez siebie żyć. Wiedzą, że mają wady, jednak wciąż z nimi walczą i walczą o swoją relację. To sprawia, że ich związek jest naprawdę wyjątkowy i silny. 

Znaki zodiaku dopasowanie - para zastanawia się nad tym tematem
Unsplash

Znaki zodiaku dopasowanie – Skorpion

Rak – dopełniają się idealnie. Zalety Raka, kryją wady Skorpiona i odwrotnie. Skorpion bywa czasem zimny, jednak miłość Raka nie pozwala mu ostatecznie być obojętnym. Czerpią ze związku pełnymi garściami.

Waga –  choć nie są idealni, nie potrafią bez siebie żyć. Wiedzą, że mają wady, jednak wciąż z nimi walczą i walczą o swoją relację. To sprawia, że ich związek jest naprawdę wyjątkowy i silny. 

Ryby – Ryby kontrolują emocje, Skorpion kontroluje związek. Taki podział idealnie pasuje zarówno jednej stronie, jak i drugiej. W pełni rozumieją swoje potrzeby, dają sobie przestrzeń, kiedy potrzeba, jednak zawsze są obok. 

Znaki zodiaku dopasowanie – Strzelec

Baran –  Baran czasem sam nie wie, czego chce, przez co niekiedy trudno z nim wytrzymać. Strzelec na szczęście lubi wyzwania, jednak przede wszystkim jak nikt potrafi sobie poradzić z marudzeniem Barana. Między tą dwójką może jednak czasem dochodzić do cichych dni. 

Lew – ich miłość jest przede wszystkim dla nich. Nie mają potrzeby wciąż o niej mówić innym. Razem świetnie się bawią, a ich związek daje im poczucie bezpieczeństwa, które jest najważniejsze. 

Bliźnięta – w tym przypadku to Strzelec jest większym romantykiem, jednak te dwa znaki zodiaku pragną siebie w każdym aspekcie, emocjonalnym, fizycznym i mentalnym. Osobowość Bliźniąt jest dla Strzelca jak afrodyzjak!

Zakochana para na plaży trzyma się za ręce
Unsplash

Znaki zodiaku dopasowanie – Koziorożec

Koziorożec – zaufanie to podstawa tego związku. Ponieważ Koziorożce wyznają takie same wartości, wiedzą, że ten związek da im wszystko, o czym marzą. Szukają materiału na męża lub żonę i wiedzą, że dobrze trafili. 

Panna – na początku ich relacja jest niezwykle ostrożna, ponieważ boją się zranienia. Z czasem jednak, kiedy lepiej się poznają, ich relacja staje się niezwykle mocna. Niepewność jest spoiwem, które łączy ich na lata.

Byk – Koziorożec i Byk mają różki i zazwyczaj lubią iść przez życie w pojedynkę. Jednak kiedy spotkają się już, nic ich nie rozdzieli. To prawdziwa power couple, która radzi sobie z problemami w sekundę. 

Znaki zodiaku dopasowanie – Wodnik

Wodnik – poznanie kogoś takiego jak on sam sprawia, że Wodnik przestaje patrzeć tylko na siebie i pragnie stworzyć z kimś jedność. Ta miłość jest dumna i pełna ciepła. Dwa wodniki uwielbiają prawić sobie komplementy.

Byk – kto się czubi, ten się lubi. Do Byka i Wodnika to powiedzenie pasuje idealnie. Na początku będzie między nimi iskrzyło, jednak z czasem niechęć zamieni się w silne uczucie, które widać gołym okiem.

Baran – w tym wypadku dochodzi do idealnego dopasowania emocjonalnego. Wodnik i Baran kochają ze sobą rozmawiać, dzięki czemu w przyszłości z łatwością rozwiążą kryzysy. Ta relacja rozwija się bardzo szybko.

Kobieta przytula się do swojego ukochanego
Unsplash

Znaki zodiaku dopasowanie – Ryby

Skorpion – Ryby kontrolują emocje, Skorpion kontroluje związek. Taki podział idealnie pasuje zarówno jednej stronie, jak i drugiej. W pełni rozumieją swoje potrzeby, dają sobie przestrzeń, kiedy potrzeba, jednak zawsze są obok.

Bliźnięta – Bliźnięta i Ryby łączy delikatność i emocjonalność. Ten sam poziom wrażliwości pomaga im postrzegać świat i uczucia w ten sam sposób. Nieco bardziej nieśmiałe Ryby uczą się przy Bliźniętach być bardziej otwartymi.  

Ryby – doskonale rozumieją swoją nieśmiałość, właśnie dlatego Ryba przy Rybie traci ją i zupełnie poddaje się uczuciu. Emocjonalna kompatybilność sprawia, że związek jest pełen wzruszeń, ale także wzlotów i upadków.

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu