• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Niezapomniany prezent na wieczór kawalerski. 7 pomysłów, które rozbawią pana młodego!

Niezapomniany prezent na wieczór kawalerski. 7 pomysłów, które rozbawią pana młodego!

Każdy wieczór kawalerski powinien być legendarny. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę drużba, na którego głowie najczęściej spoczywa zadanie zorganizowania niezapomnianej imprezy do białego rana.

Najciekawsze obowiązki świadka zaczynają się właśnie od tego momentu. W wieczorze kawalerskim najważniejsi są oczywiście koledzy, którzy mają szansę spotkać się i tę długą noc albo i cały weekend zamienić w niezapomniane wydarzenie. Pomysł na wieczór kawalerski powinien być niebanalny i dopasowany do pana młodego. Dlatego, jeśli zdecydowanie nie życzy sobie jakiejś atrakcji, nie warto uszczęśliwiać go na siłę.

Oczywiście każdy przyszły małżonek czeka również na ciekawe i nietypowe prezenty od swoich kompanów. Mogą być to niewielkie drobiazgi lub jeden większy prezent. Co wybrać? Gdzie szukać inspiracji? Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych i nietypowych podarunków, które powinny spodobać się każdemu panu młodemu.

Prezent na kawalerski – 7 hitowych pomysłów!

Erotyczne gadżety

Nie można się oszukiwać. Na większości wieczorów kawalerskich pojawiają się gadżety erotyczne. A to mała piłeczka antystresowa wyglądająca jak kobieca pierś, a to poduszka składające się już z dwóch dorodnych kobiecych piersi. Z pewnością tego typu prezenty wpływają korzystnie na stan rozluźnienia i lepszy nastrój przyszłego małżonka. Oprócz tych dwóch gadżetów można również jako prezent na kawalerski podarować młodemu specjalne kieliszki do alkoholu, kubek z pozycjami z kamasutry lub inne nietypowe zabawki.

Koszulka z podpisami

Może się wydawać, że podarowanie koszulki to bardzo typowy i nieco już zakurzony pomysł na prezent. Jednak bluzka, na której znajdzie się wybrany przez was motyw plus podpisy wszystkich obecnych na imprezie sprawią, że podarunek będzie czymś więcej niż tylko zwykłym ubraniem.  Mężczyźni zazwyczaj wstydzą się przyznać, że są sentymentalni, jednak tego typu podarunek z pewnością ucieszy pana młodego, który po latach będzie mógł sięgnąć po koszulkę i powspominać szalone lata.

Prezent na kawalerski - dwóch przyjaciół
Unsplash

Zobacz także: Szukasz pomysłu na wieczór panieński – te propozycje z pewnością spodobają się każdej pannie młodej

Niezapomniane przeżycie

Jeśli bardziej niż rzeczy materialne cenicie przeżycia, warto zastanowić się nad prezentem, który dostarczy narzeczonemu takich właśnie niezapomnianych wrażeń. Pan młody kocha szybkie auta i się nimi interesuje? Sprezentujcie mu jazdę po torze wyścigowym. Kawaler lubi broń, chciałby polecieć kiedyś helikopterem lub skoczyć na bungee. Wszystkie jego marzenia można w łatwy sposób spełnić. Albo dając mu kartę podarunkową, albo zamawiając wybraną atrakcję na dzień, w którym ma się odbyć wieczór kawalerski.  

Pokaz tańca erotycznego

Jeśli wiecie, że pan młody nie ma nic przeciwko tego typu pokazom i nie zaznaczył, że nie chce takich atrakcji, pikanterii z pewnością doda zaproszenie striptizerki. Oczywiście warto wysondować, czy przypadkiem taka niespodzianka nie spowoduje więcej kłopotów niż jest tego warta. Z pewnością nie chcielibyście doprowadzić do kłótni między narzeczonymi… A wyobraźnia przyszłych panien młodych potrafi być naprawdę barwna!

Profesjonalne nagranie z wieczoru kawalerskiego

Co wydarzyło się w Las Vegas, powinno zostać w Las Vegas, jednak pamiątka w postaci profesjonalnego nagrania z wyjątkowego momentu kawalerskiego z pewnością będzie niezwykłym prezentem. Pan młody z chęcią powspomina i zobaczy raz jeszcze, co się działo na jego wieczorze kawalerskim, będzie to cenne zwłaszcza wtedy, gdyby czegoś nie pamiętał. Nagranie ze skoku na bungee czy lotu paralotnią z pewnością przyda się, aby narzeczony mógł pokazać swojej ukochanej, jaki jest odważny… Lub jak głośno krzyczy.

Wyjazd w ramach prezentu na kawalerski
Unsplash

Zobacz także: Najmodniejsze fryzury męskie – trendy na co dzień i na wielkie wyjście!

Gra erotyczna dla dwojga

Możecie również pomyśleć o jakimś prezencie na kawalerski dla dwojga, czyli dla pana młodego i panny młodej. Z pewnością jakiś prezent na wieczór panieński będzie dotyczył również ukochanego głównej bohaterki. Przecież nie możecie być gorsi! W tym wypadku zdecydowanie sprawdzi się ciekawa i nietypowa gra erotyczna, która przyda się podczas miesiąca miodowego.

Ulubiony trunek w niecodziennym wydaniu

Jeśli pan młody ma jakiś swój ulubiony trunek, można mu sprezentować nietypowo podaną i przyozdobioną butelkę. Whiskey w szklanym naczyniu przypominającym pocisk. Beczkę piwa, na której znajdą się inicjały głównego bohatera lub jakiś grawer, którego treść uzgodniona będzie ze wszystkimi członkami imprezy. Może pierwszy łyk trunku nastąpi właśnie na wspaniałym weselu? Taki prezent na kawalerski będzie nie tylko nietypowy, ale także użyteczny!

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu