• Wesele z Klasą
  • Wesele z Klasą
  • Wesele z Klasą
  • Wesele z Klasą
  • Wesele z Klasą

9 pomysłów na niezapomniany i legendarny wieczór kawalerski!

Redakcja
9 pomysłów na niezapomniany i legendarny wieczór kawalerski!

Ślub prowadzi do niezapomnianej zabawy jaką jest wesele. W trakcie przygotowań do uroczystości młodzi odczuwają dużą dozę presji i często towarzyszą im niemałe nerwy. Na szczęście krótko przed ślubem mogą udać się na niezapomnianą imprezę, która będzie dedykowana właśnie im.

Koszty wesela, odpowiedni garnitur ślubny, prezenty dla gości weselnych – wszystkie tego typu kwestie odchodzą na boczny tor, kiedy przychodzi czas na wieczór kawalerski lub wieczór panieński.

Zwyczaj wieczoru kawalerskiego na stałe zakorzenił się w polskiej tradycji. W wyobrażeniu pana młodego to ostatnia impreza w gronie najbliższych kolegów. Kawaler podczas szalonej nocy będzie mógł sobie pozwolić na wszystko (w granicach rozsądku), co po ślubie będzie „zakazane”. Znajdź idealny pomysł na wieczór kawalerski, który sprawi, że pan młody na lata zapamięta ten wieczór!

Diabeł tkwi w szczegółach

Kilka tygodni przed wieczorem kawalerskim drużba powinien zorganizować spotkanie dla wszystkich zaproszonych mężczyzn. Każdy z uczestników powinien przedstawić swoją wizję wieczoru kawalerskiego. Należy pamiętać, że nie zawsze najpopularniejsze rozwiązanie jest najlepsze. Podczas omawiania szczegółów określcie ubiór, który będzie obowiązywał na imprezie. Przyszły pan młody może nie życzyć sobie, aby wszyscy byli w jednakowych koszulkach z napisem „wieczór kawalerski” albo w wojskowych mundurach z napisem „major tej nocy”, a preferować bardziej eleganckie ubrania. Podejmijcie decyzje, czy chcecie zapraszać na wieczór kawalerski tancerkę erotyczną i przede wszystkim weźcie pod uwagę zdanie pana młodego. To przede wszystkim jego noc. Warto także dokonać wyboru napojów alkoholowych. Istotnym jest, żeby impreza zbyt szybko się nie skończyła. Wieczór kawalerski powinien odbywać się według wcześniej ustalonego scenariusza. Organizując dobrą zabawę, nie powinno się ulegać spontaniczności. Jednak nie znaczy to, że jest ona całkowicie wykluczona.

Wieczór kawalerski w klubie
Unsplash

Pomysł na wieczór kawalerski -nocny clubbing

Jeśli przyszły pan mcłody lubi pobawić się w klubie, to pamiętajmy, aby wybrać taki, który zapewnia wysoki standard. Istotnym jest, aby obsługa była kulturalna. Koniecznie wcześniej spotkajmy się z kierownikiem bądź właścicielem klubu i ustalmy wszystkie szczegóły. Wynajmijmy lożę, zapytajmy o dostępne rodzaje napojów alkoholowych i ich ceny, godziny zakończenia imprezy. Należy co najmniej tydzień wcześniej dograć wszystkie szczegóły, ponieważ dzięki temu unikniemy niedomówień.

Pomysł na wieczór kawalerski – inaczej niż większość

Tylko kreatywność i fundusze organizatorów mogą ograniczyć szaleństwo tej wyjątkowej nocy. Coraz częściej zaproszeni goście traktują wieczór kawalerski innowacyjnie i niestandardowo. Zauważa się zapotrzebowanie na usługi firm, które organizują nietypowe wieczory kawalerskie. Dużym zainteresowaniem cieszą się wyprawy na paintball, gokarty czy quady. Natomiast dla kawalerów, będących miłośnikami mocnych wrażeń, można zorganizować wypad do parku linowego, na strzelnice lub skok spadochronowy. Zwieńczeniem imprezy może być spotkanie w ulubionym pubie. Wszyscy uczestnicy wieczoru będą mogli posłuchać i podzielić się wrażeniami z przyszłym panem młodym.

Wieczór kawalerski nad morzem
Unsplash

Sentymentalny pomysł na wieczór kawalerski

Organizatorzy wieczoru kawalerskiego powinni mieć świadomość, że to pożegnanie ich przyjaciela z dotychczasowym etapem życia i wstąpieniem w nowy. Dlatego nie powinno zabraknąć wspomnień pamiętnych sytuacji. Jeśli wieczór ma być wspomnieniem najlepszych lat życia, to warto w tym celu wybrać się na weekend w góry albo nad morze. Grill na plaży lub ognisko na szczycie góry przy dźwiękach gitary może okazać się strzałem w dziesiątkę. Spędzenie wieczoru kawalerskiego w takim stylu z pewnością ucieszy wybrankę kawalera, ponieważ istnieje duża szansa, że nie będzie rozrabiał.

Zabawnie i wyjątkowo – pomysł na wieczór kawalerski

Każdy uczestnik męskiej zabawy powinien mieć na uwadze, że to prawdopodobnie pierwsza i ostatnia impreza, podczas której przyszły pan młody będzie gościem honorowym. Zatem wieczór kawalerski powinien przebiegać w pozytywnej i zabawnej atmosferze. Nie powinno zabraknąć żartów i kawałów. Ponadto należy sprawić, aby pan młody poczuł się wyjątkowo, ponieważ niebawem stanie przed najważniejszym zadaniem w swoim życiu – założeniem rodziny.

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu