• Wesele z Klasą
  • Wesele z Klasą
  • Wesele z Klasą
  • Wesele z Klasą
  • Wesele z Klasą

Pomysły na walentynkowy prezent dla Niego

Redakcja
Pomysły na walentynkowy prezent dla Niego

Nie możesz się już doczekać walentynek? A czy wiesz już, co wręczysz swojemu mężczyźnie z okazji Święta Zakochanych? Jeśli jeszcze szukasz inspiracji, sprawdź nasze pomysły na walentynkowy prezent dla Niego.

Pomysły na walentynkowy prezent dla Niego

Wspólny czas

Zwykle to kobiety czekają, aż mężczyzna zaprosi je na randkę, zabierze do kina lub zarezerwuje stolik w restauracji. A gdyby tak zamienić się rolami? Zorganizuj wspólny wieczór! Nie musi to być kosztowny prezent. Najważniejsze, żebyście spędzili razem czas. A jeśli chcesz szczególnie uszczęśliwić ukochanego, dobierz atrakcję do Jego zainteresowań!

Przez żołądek do serca

Nawet jeśli mieszkacie razem i na co dzień jadacie przy tym samym stole, taka specjalna, walentynkowa kolacja będzie miłym przeżyciem dla obu stron. Włóż całe swoje serce w przygotowanie pysznego posiłku, a Twój Ukochany na pewno doceni Twoje starania.

Klasyczny upominek

Jest kilka takich prezentów, które pojawiają się u większości par przy okazji różnych świąt. Chodzi tu o eleganckie, skórzane paski, portfele, zegarki, kalendarze czy markowe długopisy lub pióra z grawerem. Te upominki nigdy nie wyjdą z mody.

Z przymrużeniem oka

Z roku na rok na rynku pojawia się coraz więcej walentynkowych gadżetów, które świetnie nadają się na prezent dla pary z poczuciem humoru. Kubki, koszulki, dekoracje wnętrz – poza tym, że nie brakuje im uroku, są użyteczne i towarzyszą obdarowywanym przez długi czas po walentynkach.

Co podarujesz Ukochanemu w tym roku?

fot. Pexels

Oceń artykuł

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet