Pomysły na walentynkowy prezent dla Niego

Pomysły na walentynkowy prezent dla Niego

509

Nie możesz się już doczekać walentynek? A czy wiesz już, co wręczysz swojemu mężczyźnie z okazji Święta Zakochanych? Jeśli jeszcze szukasz inspiracji, sprawdź nasze pomysły na walentynkowy prezent dla Niego.

walentynkowy prezent dla niego

Pomysły na walentynkowy prezent dla Niego

Wspólny czas

Zwykle to kobiety czekają, aż mężczyzna zaprosi je na randkę, zabierze do kina lub zarezerwuje stolik w restauracji. A gdyby tak zamienić się rolami? Zorganizuj wspólny wieczór! Nie musi to być kosztowny prezent. Najważniejsze, żebyście spędzili razem czas. A jeśli chcesz szczególnie uszczęśliwić ukochanego, dobierz atrakcję do Jego zainteresowań!

Przez żołądek do serca

Nawet jeśli mieszkacie razem i na co dzień jadacie przy tym samym stole, taka specjalna, walentynkowa kolacja będzie miłym przeżyciem dla obu stron. Włóż całe swoje serce w przygotowanie pysznego posiłku, a Twój Ukochany na pewno doceni Twoje starania.

Klasyczny upominek

Jest kilka takich prezentów, które pojawiają się u większości par przy okazji różnych świąt. Chodzi tu o eleganckie, skórzane paski, portfele, zegarki, kalendarze czy markowe długopisy lub pióra z grawerem. Te upominki nigdy nie wyjdą z mody.

Z przymrużeniem oka

Z roku na rok na rynku pojawia się coraz więcej walentynkowych gadżetów, które świetnie nadają się na prezent dla pary z poczuciem humoru. Kubki, koszulki, dekoracje wnętrz – poza tym, że nie brakuje im uroku, są użyteczne i towarzyszą obdarowywanym przez długi czas po walentynkach.

Co podarujesz Ukochanemu w tym roku?

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).