• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Smutne filmy o miłości, przy których trudno nie płakać!

Smutne filmy o miłości, przy których trudno nie płakać!

Wielkie produkcje o miłości nie zawsze mają dobre zakończenie, ponieważ w filmach, podobnie jak w życiu, nie każde uczucie jest tym, które nas uskrzydla. Te smutne filmy o miłości z pewnością nie pozwolą wam pozostać obojętnym na cierpienie głównych bohaterów!

Jedni wolą horrory, inni na przykład polskie komedie romantyczne, gdzie wszystko zawsze kończy się dobrze, a główni bohaterowie po wielu perypetiach w końcu w spokoju mogą cieszyć się swoim szczęściem. Są jednak również takie produkcje, które pokazują, jak życie i miłość wyglądają w rzeczywistości i jak często potrafią przynieść zawód. Smutne filmy o miłości idealnie nadają się na wieczór w pojedynkę, jak i wieczór we dwoje. Jakie obrazy z ostatnich lat sprawią, że nie będziecie mogli przestać płakać? W naszym zestawieniu znajdą się historie, które mówią o uczuciu między nastolatkami, ale także o dojrzałej miłości, która kończy się w nieoczekiwanym momencie. 

Smutne filmy o miłości do płakania

Jeśli właśnie planujesz romantyczny weekend lub zbliżają się Walentynki, filmy z tego zestawienia niekoniecznie będą odpowiednie, aby stworzyć romantyczną atmosferę. Filmy na walentynki lub randkę powinny mieć radosne zakończenie, które w tych obrazach nie ma miejsca. Zobaczcie zatem najsmutniejsze filmy o miłości, które idealnie nadają się do płakania!

„Uwierz w ducha”

Ten film pokazuje, że życie może zmienić się w jednej sekundzie. Ona traci ukochanego, on wraca na ziemię jako duch, aby uchronić ją przed tragedią. W rolach głównych Patrick Swayze i Demi Moore.

„P.S. Kocham cię”

Miłość z dzieciństwa przeradza się w prawdziwe uczucie do grobowej deski. Wszystko zmienia się, gdy ukochany Holly tragicznie umiera. Kobieta nie może sobie poradzić, jednak znajduje listy, które on napisał do niej jeszcze za życia. 

„Słodki listopad”

Poznają się przypadkowo i z pozoru wszystko ich różni. Choć główna bohaterka wydaje się być zwariowana, tak naprawdę bardzo cierpi. I nie ma zbyt wiele czasu. Przy tym smutnym filmie o miłości trudno nie płakać!

„Pamiętnik”

Głównych bohaterów poznajemy, kiedy są młodzi i dopiero układają swoje życie. Choć zakochują się w sobie z wzajemnością, dzieli ich prawie wszystko. “Pamiętnik” to film, przy którym często sięgać będziecie po chusteczki.

„Jeden dzień”

To kolejny film, w którym poznajemy historię głównych bohaterów i towarzyszymy im przez kolejne 20 lat życia. Ta miłość nie jest prosta i nigdy się taką nie stanie, choć widz wiele razy ma na to nadzieję!

„Dla ciebie wszystko”

Byli kochankowie spotykają się po latach na pogrzebie wspólnego przyjaciela i uczucie ponownie między nimi wybucha. Niestety nie jest im przeznaczone przeżyć życie razem. 

„Wciąż ją kocham”

Ta miłość musi walczyć nie tylko z różnicami kulturowymi, ale także wojną. Niestety, przeciwności losu okazują się silniejsze niż uczucie, które połączyło tę dwójkę. 

Smutne filmy o miłości dla młodzieży

Choć większość młodzieży lubi mocne wrażenia i zdecydowanie częściej sięga po zestawienia pod tytułem “Najlepsze horrory”, to jednak istnieje również wiele pięknych filmów o miłości, które uczą pokory i pokazują, że cierpienie może spotkać każdego. Jest jednak nadzieja, ponieważ dzięki takim obrazom poznajemy wiele sposobów na to, jak poradzić sobie ze stratą i zacząć na nowo żyć. 

„Gwiazd naszych wina”

Chora na nowotwór Hazel poznaje na grupie wsparcia nastoletniego Gusa i od razu rodzi się między nimi uczucie. Niestety ich miłość na tym świecie nie będzie mogła trwać długo. 

„Szkoła uczuć”

Spokojna uczennica i najpopularniejszy chłopak w szkole muszą zacząć ze sobą współpracować. Między nastolatkami pojawia się uczucie, jednak na drodze do szczęścia staje choroba głównej bohaterki. Ten smutny film dla młodzieży stał się już kultowy!

„Ostatnia piosenka”

W tym filmie mowa jest nie tylko o miłości między dwojgiem młodych ludzi, ale także o miłości między rodzicem a dzieckiem. W takiej sytuacji nic nie jest łatwe. W rolach głównych Miley Cyrus i Liam Hemsworth

„Papierowe miasta”

Papierowi ludzi i papierowe domy – o tym właśnie jest film, który powstał na podstawie powieści Johna Greena. Wydaje się, że młody chłopak wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją miłość. Tak naprawdę będzie to jednak znacznie trudniejsza przeprawa. 

„Earl, ja i umierająca dziewczyna”

Greg jest introwertykiem i nie ma przyjaciół. Udaje mu się jednak nawiązać kontakt z chorą na białaczkę dziewczyną, która szybko staje się jego najbliższą powierniczką. Miłośnicy smutnych filmów znajdą w tym obrazie wiele wzruszeń, ale także żartów!

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu