DJ Xfactor [Duet Bonita] id:16811

Oferta

- Profesjonalnie zajmuję się oprawą muzyczną: wesel, studniówek, osiemnastek, imprez firmowych, event'ów, uroczystych kolacji, bankietów, dancing'ów, jubileuszy, festynów, pikników, bali karnawałowych, imprez integracyjnych, pracowniczych, dla dzieci, plenerów oraz innych uroczystości okolicznościowych.


- Jestem Dj'em, wodzirejem/konferansjerem, animatorem. Wchodzę w interakcję z Gośćmi od momentu przybycia ich na miejsce uroczystości i czuwam do zakończenia imprezy.


- Posiadam bardzo bogaty repertuar - utwory od lat 60-tych do muzyki współczesnej, typowa muzyka weselna, muzyka dancingowa, muzyka góralska, utwory cygańskie, biesiada. Przez cały czas wzbogacam repertuar o najnowsze utwory z list przebojów, po to aby moja oferta była ciągle aktualna.


- Na każdej imprezie współpracuję z Gospodarzami (Młodą Parą, Solenizantem, Jubilatami), obsługą kuchni i kamerzystami, żeby efekt Państwa imprezy był jeszcze lepszy.


- Przebieg oczepin oraz ich długość ustalam z Młoda Parą przed weselem na spotkaniu organizacyjnym, gdzie dopinamy na "ostatni guzik" wszystkie szczegóły uroczystości.


- Przygotowuję utwory na życzenie: np. pierwszy taniec, dla Rodziców, ulubione piosenki, itp.


- Konkursy i zabawy dopasowuję do rodzaju imprezy, prowadzę je w sposób bezpieczny i kulturalny (z pominięciem "niesmacznych" rozrywek) - wszystkie atrakcje omawiane są na spotkaniu organizacyjnym.


- Mam w zwyczaju robić krótkie przerwy (głównie na ciepłe posiłki), podczas których serwuję odpowiednio dobraną muzykę w tle.


- Dysponuję w pełni profesjonalnym nagłośnieniem oraz delikatnym oświetleniem. Stawiam na jakość dźwięku, jego czytelność i dynamikę! Dbam o brzmienie puszczanych utworów z racji tego, iż jestem również realizatorem dźwięku i jest to dla mnie bardzo ważny aspekt.


- Zawsze staram się tworzyć niepowtarzalną atmosferę zabawy co pozwala gościom czuć się swobodnie od samego początku imprezy.


- Dzięki wieloletniej pracy w branży, wykształceniu i zdobytemu doświadczeniu, jestem w stanie już od początku zabawy poczuć typ i rodzaj muzyki jaki odpowiada bawiącym się Gościom i podążając tym tropem gram to co się podoba!


- Oprócz oprawy muzycznej w pojedynkę jako Dj Xfactor oferuję również usługi muzyczne wraz z żoną (wokalistką), z którą tworzę Duet Bonita.
Więcej informacji o Duecie Bonita:


Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą ze mną serdecznie zapraszam do kontaktu

Cennik

Orientacyjna cena: 1200 PLN / 10 godzin

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

DJ Xfactor [Duet Bonita]
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Zgierz
Data dodania: 23-10-2015
Liczba odwiedzin: 182

Nowe ogłoszenia