Event-On - Sprawdź różnicę ! id:22155

Oferta

Idealnie dopasowana muzyka i świetnie poprowadzone zabawy to jedne z najważniejszych elementów udanego wesela! Dlatego warto powierzyć obsługę muzyczną przyjęcia specjalistom w swojej branży.
Czymś, co wyróżnia nas spośród wielu ofert DJ jest możliwość stworzenia show Live Act czyli gra DJ'a wraz z towarzyszącym instrumentem np. gitarą elektryczną czy saksofonem! Niekonwencjonalne połączenie dla osób szukających oryginalnych pomysłów na swoje przyjęcie.

Przed każdym weselem spotykamy się i dopasowujemy repertuar do Państwa upodobań. Muzyka bankietowa do uroczystej kolacji, muzyka rozrywkowa, tematyczna czy też gra w bardziej rockowym stylu to dla nas codzienność.

STANDARDOWA OFERTA WESELNA W CENIE 1800 PLN OBEJMUJE:

- duet dj'ski, prowadzenie oczepin i konkursów,
- nagłośnienie sali do 200 osób,
- oświetlenie parkietu,
- dwa mikrofony bezprzewodowe,
- dojazd do 50km gratis.

Co ważne - od kilku lat jesteśmy legalnie działającą firmą, co podkreśla nasze profesjonalne podejście do wykonywanej pracy, ponadto wykonujemy oświetlenia architektoniczne, nagłaśniamy konferencje i mniejsze koncerty.
Rekomendują nas trzy firmy organizujące wesela w całym kraju, współpracujemy z restauracjami i hotelami. Nasze zaplecze sprzętowe oraz doświadczenie gwarantują staranność w każdym calu, zaczynając od estetyki montażu poprzez wygląd osobisty, obsługę techniczną, kulturę i elastyczność w trakcie trwania wesela.

Cennik

Orientacyjna cena: 1800 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Event-On - Sprawdź różnicę !
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Data dodania: 18-07-2016
Liczba odwiedzin: 117

Polecamy

Nowe ogłoszenia