Restauracja Villa Rosa, sala weselna id:6631

Oferta

Na Śląsku, w malowniczej okolicy, niedaleko "miasta róż" - Olesna, znajduje się "Villa Rosa". Tu nowoczesność spotyka się ze śląską gościnnością, gdzie przy muzyce i wykwintnym posiłku można zapomnieć o trudach codzienności.

W "Villi Rosa" najbardziej wymagający Gość znajdzie dwie eleganckie, wytworne, klimatyzowane sale. Gdy zapragnie więc biesiady, wesela, balu lub innej uroczystości, zorganizujemy mu niezapomniane przyjęcie. W stylowych wnętrzach "Villi Rosa" zarówno firmowe spotkania, jak i rodzinne uroczystości mają wyjątkowy charakter i niepowtarzalny styl. Wysublimowana kuchnia, niepowtarzalny nastrój, dyskretna obsługa, komfortowe pokoje, a do tego szczypta tradycji i nutka nowoczesności - oto najlepsza charakterystyka naszego obiektu. Atrakcyjny teren wokół Villi zachęca do spędzania czasu także na świeżym powietrzu. Po zabawie, dla spragnionych snu proponujemy odpoczynek w przytulnych i eleganckich 2- lub 4-osobowych pokojach.

Drogi Gościu, jeżeli chcesz się przenieść na łono natury, a jednocześnie zaznać luksusu, zapraszamy do "Villi Rosa" w Łomnicy. Dla nas najważniejsze jest to, co nieuchwytne: rodzinna atmosfera, profesjonalna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego Gościa, a najwspanialszą nagrodą - słowa: "Przyjaciele polecili mi to miejsce".

Dodatkowe informacje

Typ obiektu

  • restauracja

Standard

  • ilość sal: 2
  • klimatyzacja
  • ogród
  • taras
  • pokoje gościnne

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Restauracja Villa Rosa, sala weselna
Województwo:opolskie
Miejscowość:Łomnica
Kod:46-300
Data dodania: 31-07-2011
Liczba odwiedzin: 2383

Nowe ogłoszenia