Zdjęcia TOP w marcu 2023!

Zdjęcia TOP w marcu 2023!
Łukasz Lewandowski Fotografia

Kwiaty, kwiaty i jeszcze raz kwiaty. 🌸 To właśnie one stały się motywem przewodnim zdjęć Top marca. Bardzo dobrze się składa, bo były doskonałą zapowiedzią nadejścia wiosny, na którą tak długo czekaliśmy! Co prawda kwiecień jest dość kapryśny i zima nie chce nas opuścić, ale nam udzielił się już wiosenny nastrój. ☀️

Aplikacja wesele z klasą

Wśród zdjęć nadesłanych przez naszych usługodawców widać wiele trendów na nadchodzący sezon, którego wypatrujemy z wielką niecierpliwością. Lada dzień ruszy z impetem! Marcowe zestawienie top zdjęć jest bardzo różnorodne. Naszą uwagę przykuwają minimalistyczne, ale niezwykle efektowne stylizacje panien młodych👰🤵 – proste suknie ślubne w stylu nowoczesnym oraz vintage, garnitur dla panny młodej, elegancki toczek. Jeśli organizujecie ślub cywilny lub humanistyczny, to może spodoba Wam się pomysł na aranżację i dekorację sali. Niezmiennie poszukujemy nowości w branży, które możecie wykorzystać, organizując Wasz Wielki Dzień. Oczywiście nie zabraknie klasycznych, pełnych romantyzmu zdjęć zakochanych. Mamy też dla Was ujęcia z pięknymi górskimi krajobrazami oraz miejską sesję plenerową. Zapraszamy do oglądania.

Oferty promowane

Więcej pomysłów i wspaniałych kadrów znajdziecie w naszym dziale Inspiracje.

Ada Guza – fotografia ślubna
Łukasz Lewandowski Fotografia
Przemysław Wawryca Fotografia
Bright Light Fotografia Ślubna

Oceń artykuł

Monika Łopacka

Monika Łopacka

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim, Instytutu Twórczej Fotografii (ITF) na Uniwersytecie Śląskim w Opawie oraz Wyższego Studium Fotografii we Wrocławiu. O branży ślubnej może opowiadać godzinami, ponieważ od 10 lat fotografuje je pod marką PerfectLove. Kocha czerń, muzykę elektroniczną oraz fotografię dokumentalną i portretową.

Więcej artykułów autora Monika Łopacka

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore