DJ Flow - 100% udanych imprez id:23219

Oferta

OFERTA

Oferuję kompleksową oprawę muzyczną wydarzeń. Specjalizuję się w weselach „urban wedding”, czyli imprezach, gdzie nie ma miejsca dla biesiadnej muzyki czy wulgarnych zabaw. Lubię to co robię, dlatego gwarantuję, że goście nie będą schodzić z parkietu przez długi czas.

DOŚWIADCZENIE

Jako mobilny DJ pracuję od 2010 roku. Przez ten czas miałem przyjemność obsługiwać wydarzenia w restauracjach, hotelach i salach bankietowych w najdalszych zakątkach kraju. Od Przylądka Rozewie na północy, po Wieliczkę na południu. Grałem na weselach, jubileuszach i bankietach organizowanych przez osoby prywatne i firmy. Najciekawsze miejsca gdzie rozkręcałem imprezy? Prom pływający po Wiśle czy dach Centrum Olimpijskiego w Warszawie.

OBSŁUGIWANE IMPREZY

Wesela – specjalizuję się w weselach „urban wedding”, czyli imprezach gdzie najważniejsza jest dobra muzyka i kultura osobista prowadzącego. Nie jestem typowym wodzirejem. Dbam o to aby goście byli dobrze poinformowani o kolejnych punktach wydarzenia, prowadzę proste zabawy. Nie wprowadzam żenującej atmosfery, nikogo nie przymuszam do czegoś, na co nie ma ochoty. Goście wychodzą z moich imprez w doskonałym humorze, a pary młode polecają mnie jako dobrego organizatora, doskonale zorientowanego w muzyce tanecznej.

Bankiety – pracuję na przyjęciach wydawanych przez osoby prywatne i firmy. Jubileusze, premiery, spotkania rodzinne, przyjęcia w ogrodzie. Nie ma imprezy na jakiej cokolwiek mogłoby mnie zaskoczyć. Moją misją jest dobry nastrój gości wydarzenia.

Urodziny – osiemnastka, dwudziestka, dwudziestka piątka, trzydziestka. A na dobrą sprawę każda rocznica urodzin to świetna okazja do spotkania z przyjaciółmi. Proponuję konkurencyjne ceny i dobry set muzyki do tańca.

Imprezy firmowe – z przyjemnością obsługuję spotkania integracyjne, premiery produktów, podsumowania roczne i pikniki firmowe. Z przedstawicielami każdej branży znajdę wspólny język. Pracowników w każdym wieku i z każdego stanowiska zaproszę na parkiet najlepszą muzyką.

CO PROPONUJĘ?

-rozmowę telefoniczną lub Skype oraz spotkanie dotyczące wydarzenia;
-wsparcie w zaplanowaniu scenariusza imprezy;
-własne wyposażenie i mobilność;
-10-letnie doświadczenie w branży eventowej.

JAKICH INFORMACJI POTRZEBUJĘ?

-kiedy i w jakich godzinach planujesz imprezę;
-gdzie będzie odbywało się wydarzenie;
-czy potrzebujesz wsparcia w zaplanowaniu scenariusza;
-czy planujesz specjalne punkty programu.

Na co dzień gram w Warszawie, ale dotrę do każdej części Polski. Zachęcam do złożenia zapytania, odpiszę lub oddzwonię możliwie szybko.

Dodatkowe informacje

Szczegóły:

  • mówię po angielsku

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: DJ Flow - 100% udanych imprez id:23219
Ilość głosów: 3 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Agnieszka Dodano: 20-10-2016
Data imprezy: 20-05-2016 Miejscowość: Warszawa
(5)
Miałam dużą przyjemność być na weselu mojej przyjaciółki, na którym grał DJ Flow. Bawiliśmy się z narzeczonym wyborowo, właściwie nie schodziliśmy z parkietu. Muzyka naprawdę na poziomie. Co jest dla mnie ważne - nie było zbędnych, długich przerw, podczas których goście się rozleniwiali. Od tamtego wesela upłynęło już trochę czasu, ale właśnie przyszła pora na zorganizowanie mojego przyjęcia weselnego. Zdecydowaliśmy z narzeczonym, że zagra na nim właśnie DJ Flow, bo został już przez nas "sprawdzony". :) :) Pozdrawiam!
Autor: Karolina Dodano: 20-10-2016
Data imprezy: 26-12-2015 Miejscowość: Warszawa
(5)
Piotr zadbał muzycznie o wszystkich gości! Bawiło się całe towarzystwo, a ja nie musiałam się martwić, że parkiet będzie pusty... Pomógł z organizacją zabaw, repertuarem i wyborem piosenki na pierwszy taniec. Wszystko profesjonalnie, ale z humorem i ikrą!
Autor: Ewa Dodano: 20-10-2016
Data imprezy: 10-09-2016 Miejscowość: Warszawa
(5)
Chciałam serdecznie podziękować DJ-owi FLOW za niezapomnianą imprezę weselną! Co prawda minęło ponad miesiąc od wesela i nie napisałam od razu - podróż i ciągle utrzymujące się emocje i radość.
Jestem naprawdę wymagającą osobą, a jako Pani Młoda byłam chyba jeszcze bardziej bezwzględna :P
PRAWDA - nie wprowadza żenującej atmosfery, nikogo nie przymusza do czegoś, na co nie ma ochoty, a na tym zależało mi najbardziej. Goście wielce zadowoleni, nie było sytuacji, żeby parkiet był pusty, kiedy grała muzyka. Świetnie się dogadaliśmy co do kawałków, co do oczepin. Hehe, jeszcze raz był powtórzyła moje wesele ;)
Gorąco polecam, naprawdę.
Dziękuję!!!

Skontaktuj się

507-010...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:DJ Flow
Imię:Piotr
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Data dodania: 15-10-2016
Liczba odwiedzin: 50

Polecamy

Nowe ogłoszenia