Romantyczna fotografia ślubna id:18576

Oferta

Dokumentowanie uroczystości zaślubin i możliwość uwiecznienia miłości i szczęścia dwojga ludzi to dla mnie ogromna radość, wyróżnienie i satysfakcja. Mam świadomość, że wybór fotografa na ślub to długie godziny spędzone na przeszukiwaniu sieci i rozmowach ze znajomymi. Dlatego postaram się, aby Wasz reportaż ślubny był wyjątkowy.
Do każdego ślubu podchodzę indywidualnie. Zawsze towarzyszy mi drugi fotograf, ponieważ pozwala to na równoczesne uwiecznienie doniosłej chwili, jak i wielu niuansów i detali. Moi klienci zyskują także spojrzenie z perspektywy damskiej i męskiej. Wrocław to miasto, gdzie pracuję, ale dla Was pojadę na drugi koniec Polski (lub świata), także na plener ślubny. Zarówno ja, jak i fotograf towarzyszący mamy ukończony kurs dla fotografów i operatorów kamer, który uprawnia do dokumentowania uroczystości liturgicznych: chrztu, I komunii, ślubu, pogrzebu. Zaświadczenie o odbytym kursie jest także honorowane w kościele prawosławnym oraz w obrządku judaistycznym.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • lustrzanka DSLR
  • plener

Ilość fotografów:

  • 2 fotografów

Cennik

Orientacyjna cena: 1600 PLN / wesele

Dla Waszej wygody stworzyłam elastyczne pakiety.
Zakres cenowy to od 800 do 2100 zł. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie firmowej, zapraszam do odwiedzin. Bez względu na wybrany pakiet oferuję mini-sesję fotograficzną z rodzicami i najbliższymi osobami.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

792-812...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Midori
Imię:Iwona
Nazwisko:Iwona Zielińska-Frołow
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:50-502
Adres:Boczna 15/5
Data dodania: 25-01-2016
Liczba odwiedzin: 410

Nowe ogłoszenia