• Wesele z Klasą
  • Wesele z Klasą
  • Wesele z Klasą
  • Wesele z Klasą
  • Wesele z Klasą

Fryzury męskie na długie włosy – stylowe propozycje!

Redakcja
Fryzury męskie na długie włosy – stylowe propozycje!

Odchodzą do lamusa czasy, w których męska fryzura to „u góry trochę dłużej, a boki skracamy”. I dobrze! Mężczyźni coraz częściej wybierają spośród przeróżnych rodzajów fryzur, zapuszczają włosy, robią koczki, a także dbają o pielęgnację włosów. Nikogo już nie dziwią też coraz częstsze salony fryzjerskie przeznaczone wyłącznie dla panów, w których fryzjerzy specjalizują się w modzie męskiej w zakresie fryzur, a także w stylizacji brody. Jakie fryzury męskie na długie włosy są obecnie najmodniejsze?

Jak widać, dziś mężczyzna u fryzjera wymaga więcej niż maszynki elektrycznej ustawionej na 6 milimetrów. Jeśli i ty chcesz coś zmienić, odświeżyć swój wygląd, szukasz inspiracji, ale nie masz wiesz, jak dobrać fryzurę do swojej twarzy i do swoich długich włosów, to.. czytaj dalej. Za chwilę wszystko będzie jasne. 

Fryzury męskie na długie włosy i wygolone boki

Mężczyzna z długimi włosami może wyglądać obłędnie, o ile o nie zadba. Warto też przemyśleć, czy włosy mają być obcięte na prosto, czy można trochę zaszaleć i np. wygolić jeden bok? W zależności od długości włosów i od podatności na układanie fryzury męskie na długie włosy i wygolone boki mogą być mniej lub bardziej czasochłonne w układaniu. To coś, co należy brać pod uwagę. 

Jeśli chodzi o tego typu fryzury męskie, tył też ma ogromne znaczenie. Czasem z przodu i z profilu wygląda się perfekcyjnie, ale przy dłuższych włosach tył nie prezentuje się świetnie. Na pewno atutem tego typu cięcia jest możliwość związania włosów w modny wciąż męski kok. Kolejny plus to to, że wygolenie boków pomaga lepiej układać długie włosy, gdy ich nie stylizujemy, a tylko zaczesujemy na wygolone miejsce. Ma to szczególne znaczenie w przypadku panów, którzy mają gęste włosy. Również fryzury męskie długie na włosy kręcone wyglądają genialnie z wygolonymi bokami. 

Jak zawsze, warto brać pod uwagę umiejętności fryzjera. Udaj się więc do polecanego salonu fryzjerskiego, by oszczędzić sobie stresu. Ekspert podpowie ci, czy w twoim przypadku lepiej będzie wyglądać wygolony bok czy może fryzura męska długa z grzywką. Istotny jest też twój komfort, to, w czym ty będziesz się czuć lepiej. I prezentować! Zarówno w pracy, na co dzień, jak i odświętnie, np. z okazji ślubu. 

Fryzura męska długie włosy
Unsplash

Zobacz także:Szukasz fryzjera na wesele? Sprawdź nasz katalog najlepszych fryzjerów i zobacz, co potrafią!

Fryzury męskie na długie włosy – trendy 2019

W tym roku królują coraz odważniejsze cięcia. Panowie nie boją się już używać kosmetyków do utrwalenia fryzury i pielęgnacji włosów. To świetnie! Jednocześnie fryzury męskie na długie włosy mają być wygodne i dość szybkie w układaniu. Dzięki temu w ważnym dniu nie będziesz się stresować, że włosy układają się nie tak, a zamiast tego włożysz na siebie garnitur ślubny i pewny siebie ruszysz po narzeczoną! 

Tegoroczny hit w przypadku fryzur męskich na długie włosy to nie tylko wygolone boki (bardzo często ze zdobieniami!), ale też przedziałek na bok. Świetny wybór dla włosów półdługich! Wygląda to bardzo profesjonalnie. Nadal króluje męski kok, który doskonale wygląda zarówno w przypadku fryzur męskich na długie, kręcone włosy, jak i przy podgolonych bokach. A do tego broda, kok i garnitur na wesele – to zestaw doskonały dla pewnego siebie długowłosego mężczyzny! 

Mężczyzna z długimi włosami
Unsplash

Fryzury męskie – galeria 

Opowiadać można długo, ale fryzurę warto zobaczyć. Zainspiruj się, pokaż fryzjerowi, które z cięć ci się podoba, i zaufaj mu! Czasami to, co na zdjęciach wygląda lekko i naturalnie, w rzeczywistości jest fryzurą bardzo czasochłonną. Czasem jednak możesz wyglądać spektakularnie w czymś, na co bez przejrzenia galerii fryzur męskich byś nigdy nie wpadł. 

Rozsiądź się wygodnie i poznaj najnowsze trendy fryzur męskich na dłuższe włosy!

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu