Panna młoda z aparatem na zębach

Panna młoda z aparatem na zębach

Wiele przyszłych panien młodych marzy o idealnym uśmiechu w dniu ślubu. Niektóre z nich są w trakcie noszenia aparatu ortodontycznego, inne wiedzą, że go potrzebują, ale obawiają się, że nie zdążą go zdjąć przed weselem. Ale czy aparat ortodontyczny to naprawdę powód do wstydu? Czy panna młoda z aparatem na zębach powinna obawiać się dnia ślubu?

panna młoda z aparatem na zębach

Panna młoda z aparatem na zębach

Plusy

Jeśli krzywy zgryz jest twoim kompleksem, który skutecznie psuje Ci nastrój, a masz możliwość założenia aparatu, nie ma na co czekać! Im wcześniej zdecydujesz się na jego założenie, tym szybciej nastąpi poprawa w wyglądzie Twojego uśmiechu. Nawet jeśli nie zdążysz zdjąć aparatu przed ślubem, wyrównany zgryz z drutem może wyglądać korzystniej niż ten wykrzywiony lub ukryty pod niepewną miną. Jeśli chcesz, by aparat ortodontyczny nie przyciągał uwagi, poproś swojego ortodontę o pomoc w doborze delikatnych, prawie niewidocznych zamków i dopasowaniu leczenia do Twojej sytuacji.

Minusy

Aparat ortodontyczny bywa wyzwaniem podczas jedzenia i często tuż po posiłku trzeba sięgnąć po szczoteczkę. Panna młoda z aparatem na zębach ma w dniu ślubu dodatkowy stres podczas spożywania posiłków. Zmartwieniem bywa także uśmiechanie się do obiektywu, ale wystarczy wcześniej porozmawiać z fotografem, który na pewno chętnie doradzi i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Podjęcie decyzji o założeniu aparatu na zęby bywa trudne, dlatego warto rozważyć wszystkie „za” i „przeciw”. Najważniejsze, by tego dnia czuć się wyjątkowo i swobodnie!

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).