• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Panna młoda z aparatem na zębach

Panna młoda z aparatem na zębach

Wiele przyszłych panien młodych marzy o idealnym uśmiechu w dniu ślubu. Niektóre z nich są w trakcie noszenia aparatu ortodontycznego, inne wiedzą, że go potrzebują, ale obawiają się, że nie zdążą go zdjąć przed weselem. Ale czy aparat ortodontyczny to naprawdę powód do wstydu? Czy panna młoda z aparatem na zębach powinna obawiać się dnia ślubu?

Panna młoda z aparatem na zębach

Plusy

Jeśli krzywy zgryz jest twoim kompleksem, który skutecznie psuje Ci nastrój, a masz możliwość założenia aparatu, nie ma na co czekać! Im wcześniej zdecydujesz się na jego założenie, tym szybciej nastąpi poprawa w wyglądzie Twojego uśmiechu. Nawet jeśli nie zdążysz zdjąć aparatu przed ślubem, wyrównany zgryz z drutem może wyglądać korzystniej niż ten wykrzywiony lub ukryty pod niepewną miną. Jeśli chcesz, by aparat ortodontyczny nie przyciągał uwagi, poproś swojego ortodontę o pomoc w doborze delikatnych, prawie niewidocznych zamków i dopasowaniu leczenia do Twojej sytuacji.

Minusy

Aparat ortodontyczny bywa wyzwaniem podczas jedzenia i często tuż po posiłku trzeba sięgnąć po szczoteczkę. Panna młoda z aparatem na zębach ma w dniu ślubu dodatkowy stres podczas spożywania posiłków. Zmartwieniem bywa także uśmiechanie się do obiektywu, ale wystarczy wcześniej porozmawiać z fotografem, który na pewno chętnie doradzi i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Podjęcie decyzji o założeniu aparatu na zęby bywa trudne, dlatego warto rozważyć wszystkie „za” i „przeciw”. Najważniejsze, by tego dnia czuć się wyjątkowo i swobodnie!

fot. Pexels

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu