TOP zdjęcia w sierpniu 2023!

Początek września dla niektórych oznacza koniec wakacji i powrót do szkoły, dla innych to czas egzaminów, kolejna grupa nie może się doczekać, aby lada dzień zbierać kasztany 🌰🍂, a na naszym portalu to, jak co miesiąc – czas wyróżnień! 🏅

TOP zdjęcia w sierpniu 2023!
Naturalna fotografia ślubna - Fujak Fotografia
Aplikacja wesele z klasą

Sierpień to najintensywniejszy miesiąc w roku dla branży ślubnej. To właśnie wtedy najwięcej par świętuje swój wyjątkowy dzień 👰🤵. Dlatego też do naszego portalu spływa masa przepięknych zdjęć. W sierpniowym zestawieniu znajdziecie same fotograficzne perełki 📷. Przepiękne zdjęcia plenerowe wykonane zarówno wśród przyrody, jak i nowoczesne sesje miejskie. Nie zabraknie nastrojowych kadrów pełnych emocji i czułości, a także dynamicznych ujęć reportażowych. Zarówno fani stylu boho, jak i minimalizmu znajdą tu kadry w ulubionej stylistyce. 

Oferty promowane

Po więcej pięknych zdjęć zapraszamy do naszego działu Inspiracje.

onelove_weddingphoto
Justyna Komorowska Fotografia
Tomasz Kurzyński Photography
Naturalna fotografia ślubna – Fujak Fotografia
Natalia Pilch x Coconut Films
Foto+wideo ślubne Cezary Wójcik

Oceń artykuł

Monika Łopacka

Monika Łopacka

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim, Instytutu Twórczej Fotografii (ITF) na Uniwersytecie Śląskim w Opawie oraz Wyższego Studium Fotografii we Wrocławiu. O branży ślubnej może opowiadać godzinami, ponieważ od 10 lat fotografuje je pod marką PerfectLove. Kocha czerń, muzykę elektroniczną oraz fotografię dokumentalną i portretową.

Więcej artykułów autora Monika Łopacka

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore