Transmisja online ze ślubu – sprawdź zalety tego rozwiązania!

Transmisja online ze ślubu – sprawdź zalety tego rozwiązania!

Pandemia koronawirusa, która zaczęła rozwijać się w Polsce w marcu 2020 roku, zmieniła bardzo wiele w naszym życiu. Izolacja, zamknięcie się w domach, restrykcje i obostrzenia, lęk i niepewność. Musieliśmy na kilka miesięcy zwolnić, zatrzymać się.

Aplikacja wesele z klasą

Brak możliwości organizowania większych spotkań i eventów, a w tym także wesel, skutkowało tym, iż tysiące par młodych stanęło przed niespodziewanymi wyzwaniami i musiało podjąć wiele ważnych decyzji. Przełożyć wesele? Jeśli tak, to na kiedy? W którym momencie będzie już bezpiecznie? Może w pierwotnym terminie zorganizować kameralny ślub, a przyjęcie dla większego grona w innym czasie? Pytań było wiele, czas na przeorganizowanie uroczystości nieubłaganie uciekał.

Oferty promowane

transmisja online ze ślubu
FFX Studio

Transmisja online – sposób na wspólne przeżywanie ważnych chwil

Realia, w których przyszło nam żyć zaowocowały rozwojem oraz większą popularność spotkań i rozmów przeprowadzanych za pomocą video. Wielu zwolenników (odbiorców, jak i twórców) zdobyły także transmisje na żywo, które świetnie sprawdzą również podczas ślubu i wesela. Jak działa taka ślubna transmisja online? 

Jedną z firm, która rozszerzyła swoją ofertę o transmisję online ze ślubu i wesela jest FFX Studio. Usługa ta polega na tym, iż goście weselni mają możliwość uczestnictwa w uroczystości ślubnej, jak i zabawie weselnej za pośrednictwem Internetu. Urządzenia, którymi posługują się specjaliści przesyłają dźwięk i obraz na stronę internetową, na której można oglądać to piękne wydarzenie na żywo.

transmisja online ze ślubu
FFX Studio

Relacja na żywo może przybrać dwie formy – może być prywatna, wtedy dostęp do niej będą mieli tylko goście weselni, którym para młoda przekaże odpowiednie instrukcje, jak do niej dołączyć, bądź też może być publiczna – nowożeńcy mogą np. udostępnić ją dla znajomych na portalach społecznościowych. Wszystko zależy od oczekiwań przyszłych małżonków.

transmisja online ze ślubu
FFX Studio

Od 6 czerwca 2020 wróciła w naszym kraju możliwość organizacji przyjęć weselnych do 150 osób. Wszelkie imprezy okolicznościowe odbywają się, natomiast są sytuacje, w których liczba przybyłych gości jest zdecydowanie mniejsza, niż liczba gości zaproszonych. Osoby starsze, które obawiają się o swoje zdrowie, bądź rodzina i przyjaciele, którzy nie mają możliwości przybycia z innego kraju, to tylko kilka przykładów aktualnej rzeczywistości, z którymi mierzą się nowożeńcy oraz ich bliscy. W takich przypadkach świetnie sprawdzi transmisja online ze ślubu i wesela – dzięki niej osoby, które z różnych powodów nie mogą pojawić się na uroczystości, mogą przeżywać te wyjątkowe chwile wraz z parą młodą dzięki nowoczesnym technologiom. 

Transmisja na żywo ze ślubu i wesela to rozwiązanie nie tylko na czas pandemii. To usługa, którą warto mieć także na uwadze, organizując uroczystość w czasie, kiedy ten stan już się zakończy. Osoby w podeszłym wieku i schorowane, dla których wyjazd i pobyt na przyjęciu mógłby wiązać się z pewnymi zagrożeniami, czy też osoby mieszkające zagranicą, które z różnych względów nie mogą przyjechać, by świętować z parą młodą – takie okoliczności mogą mieć miejsce niezależnie od stanu pandemii.

Transmisja online – garść technicznych informacji, o których warto wiedzieć

Relację na żywo ze ślubu i wesela może być świetnym dodatkiem do standardowego filmu z uroczystości. Poniżej znajdziecie więcej informacji na temat transmisji online oraz o tym, jak możecie ją urozmaicić:

  • jak zostało już wcześniej wspomniane, relacja na żywo może być prywatna lub publiczna – zależy to od preferencji pary młodej,
  • obraz transmitowany jest w jakości Full HD,
  • w trakcie transmisji mogą pojawiać się niespodzianki – np. goście weselni mogą wcześniej nagrać życzenia, bądź pozdrowienia, które zostaną wplecione w transmisję. Para młoda również może zaskoczyć oglądających nagranymi wcześniej filmikami, np. podziękowaniami czy pokazami slajdów,
  • w momencie oglądania transmisji, bliscy mogą wysyłać wiadomości na czacie, na które para młoda może na bieżąco odpowiadać. Nad przebiegiem technicznym czuwa zespół profesjonalistów,
  • transmisja zostanie zapisana – będziecie mogli ją później obejrzeć w dowolnym momencie,
  • w trakcie transmitowania na żywo, realizowana jest jednocześnie usługa filmowania ślubu i wesela, więc jeśli interesuje was takie rozwiązanie, obok transmisji otrzymacie także standardowy film z waszego pięknego dnia.

Artykuł powstał we współpracy z FFX Studio.

4.8/5 - (48)

Patrycja Guzik

Patrycja Guzik

Branża ślubna nie ma przed nią tajemnic. Od lat z zamiłowaniem śledzi najnowsze trendy weselne, wykorzystując je, aby ułatwić parom młodym przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Pasjonatka kina i literatury. W wolnych chwilach najchętniej oddaje się lekturze książek ulubionych autorów m.in. Érica Emmanuela Schmitta, Carlosa Ruiza Zafóna czy Joanny Chmielewskiej.

Więcej artykułów autora Patrycja Guzik

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore