Transmisja online ze ślubu – sprawdź zalety tego rozwiązania!

Pandemia koronawirusa, która zaczęła rozwijać się w Polsce w marcu 2020 roku, zmieniła bardzo wiele w naszym życiu. Izolacja, zamknięcie się w domach, restrykcje i obostrzenia, lęk i niepewność. Musieliśmy na kilka miesięcy zwolnić, zatrzymać się.

Transmisja online ze ślubu – sprawdź zalety tego rozwiązania!

Przeczytaj i oceń!

4.8/5 - (48)
Aplikacja dla par młodych Wesele z klasą

Brak możliwości organizowania większych spotkań i eventów, a w tym także wesel, skutkowało tym, iż tysiące par młodych stanęło przed niespodziewanymi wyzwaniami i musiało podjąć wiele ważnych decyzji. Przełożyć wesele? Jeśli tak, to na kiedy? W którym momencie będzie już bezpiecznie? Może w pierwotnym terminie zorganizować kameralny ślub, a przyjęcie dla większego grona w innym czasie? Pytań było wiele, czas na przeorganizowanie uroczystości nieubłaganie uciekał.

🔥 Teraz na topie
transmisja online ze ślubu
FFX Studio

Transmisja online – sposób na wspólne przeżywanie ważnych chwil

Realia, w których przyszło nam żyć zaowocowały rozwojem oraz większą popularność spotkań i rozmów przeprowadzanych za pomocą video. Wielu zwolenników (odbiorców, jak i twórców) zdobyły także transmisje na żywo, które świetnie sprawdzą również podczas ślubu i wesela. Jak działa taka ślubna transmisja online? 

Jedną z firm, która rozszerzyła swoją ofertę o transmisję online ze ślubu i wesela jest FFX Studio. Usługa ta polega na tym, iż goście weselni mają możliwość uczestnictwa w uroczystości ślubnej, jak i zabawie weselnej za pośrednictwem Internetu. Urządzenia, którymi posługują się specjaliści przesyłają dźwięk i obraz na stronę internetową, na której można oglądać to piękne wydarzenie na żywo.

transmisja online ze ślubu
FFX Studio

Relacja na żywo może przybrać dwie formy – może być prywatna, wtedy dostęp do niej będą mieli tylko goście weselni, którym para młoda przekaże odpowiednie instrukcje, jak do niej dołączyć, bądź też może być publiczna – nowożeńcy mogą np. udostępnić ją dla znajomych na portalach społecznościowych. Wszystko zależy od oczekiwań przyszłych małżonków.

transmisja online ze ślubu
FFX Studio

Od 6 czerwca 2020 wróciła w naszym kraju możliwość organizacji przyjęć weselnych do 150 osób. Wszelkie imprezy okolicznościowe odbywają się, natomiast są sytuacje, w których liczba przybyłych gości jest zdecydowanie mniejsza, niż liczba gości zaproszonych. Osoby starsze, które obawiają się o swoje zdrowie, bądź rodzina i przyjaciele, którzy nie mają możliwości przybycia z innego kraju, to tylko kilka przykładów aktualnej rzeczywistości, z którymi mierzą się nowożeńcy oraz ich bliscy. W takich przypadkach świetnie sprawdzi transmisja online ze ślubu i wesela – dzięki niej osoby, które z różnych powodów nie mogą pojawić się na uroczystości, mogą przeżywać te wyjątkowe chwile wraz z parą młodą dzięki nowoczesnym technologiom. 

Transmisja na żywo ze ślubu i wesela to rozwiązanie nie tylko na czas pandemii. To usługa, którą warto mieć także na uwadze, organizując uroczystość w czasie, kiedy ten stan już się zakończy. Osoby w podeszłym wieku i schorowane, dla których wyjazd i pobyt na przyjęciu mógłby wiązać się z pewnymi zagrożeniami, czy też osoby mieszkające zagranicą, które z różnych względów nie mogą przyjechać, by świętować z parą młodą – takie okoliczności mogą mieć miejsce niezależnie od stanu pandemii.

Transmisja online – garść technicznych informacji, o których warto wiedzieć

Relację na żywo ze ślubu i wesela może być świetnym dodatkiem do standardowego filmu z uroczystości. Poniżej znajdziecie więcej informacji na temat transmisji online oraz o tym, jak możecie ją urozmaicić:

  • jak zostało już wcześniej wspomniane, relacja na żywo może być prywatna lub publiczna – zależy to od preferencji pary młodej,
  • obraz transmitowany jest w jakości Full HD,
  • w trakcie transmisji mogą pojawiać się niespodzianki – np. goście weselni mogą wcześniej nagrać życzenia, bądź pozdrowienia, które zostaną wplecione w transmisję. Para młoda również może zaskoczyć oglądających nagranymi wcześniej filmikami, np. podziękowaniami czy pokazami slajdów,
  • w momencie oglądania transmisji, bliscy mogą wysyłać wiadomości na czacie, na które para młoda może na bieżąco odpowiadać. Nad przebiegiem technicznym czuwa zespół profesjonalistów,
  • transmisja zostanie zapisana – będziecie mogli ją później obejrzeć w dowolnym momencie,
  • w trakcie transmitowania na żywo, realizowana jest jednocześnie usługa filmowania ślubu i wesela, więc jeśli interesuje was takie rozwiązanie, obok transmisji otrzymacie także standardowy film z waszego pięknego dnia.

Artykuł powstał we współpracy z FFX Studio.

Oceń artykuł!

4.8/5 - (48)

Patrycja Guzik

Patrycja Guzik

Branża ślubna nie ma przed nią tajemnic. Od lat z zamiłowaniem śledzi najnowsze trendy weselne, wykorzystując je, aby ułatwić parom młodym przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Pasjonatka kina i literatury. W wolnych chwilach najchętniej oddaje się lekturze książek ulubionych autorów m.in. Érica Emmanuela Schmitta, Carlosa Ruiza Zafóna czy Joanny Chmielewskiej.

Więcej artykułów autora Patrycja Guzik
Portal ślubny Wesele z klasą al. Wojciecha Korfantego 138 40-156 Katowice, śląskie

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore