Zdjęcia TOP w październiku 2022!

Zimowa aura zbliża się nieubłaganie. Nadszedł listopad i zmiana czasu na zimowy. ❄️ Letnie klimaty nie dają nam o sobie zapomnieć dzięki słonecznej pogodzie. Łapiąc ostatnie promienie słońca podczas ciepłych dni przychodzimy do Was z wyczekanym zestawieniem najlepszych fotografii z października. ☀️ Jesteście ciekawi jakie kadry znalazły się na podium? Przekonajcie się!

Zdjęcia TOP w październiku 2022!
Lekko Slow Designer

Przeczytaj i oceń!

5/5 - (1)
Aplikacja dla par młodych Wesele z klasą

Zdjęcia TOP w październiku to przede wszystkim wiele ujęć par młodych. 👰‍♀️🤵 Nie brakuje barwnych zachodów słońca oraz sesji nad jeziorem. Wyjątkowy klimat tych fotografii zapiera dech w piersiach. Fanów ciekawych stylizacji na pewno zachwycą sesje stylizowane panien młodych. Nietuzinkowe dekoracje 🌺 i dodatki sprawiają, że każde zdjęcie jest niepowtarzalne. Różnobarwna stylistyka i wiele ciekawych pomysłów – to właśnie wyróżnia najlepsze fotografie z października! 🍂

Oferty promowane

Więcej niesamowitych zdjęć znajdziecie w naszym dziale Inspiracje. 🤩

Jędrysiak.photo
Piotr Pawlik Fotografia
Lekko Slow Designer
Studio Duet
Monika Marszałek FOTOGRAFIA

Oceń artykuł!

5/5 - (1)

Dominika Talaga

Dominika Talaga

Studentka komunikacji promocyjnej i kryzysowej na Uniwersytecie Śląskim. Miłośniczka dobrej kawy i dobrego humoru. Entuzjastka mediów społecznościowych, które są dla niej fascynującą dziedziną. W wolnym czasie oddaje się relaksowi dzięki medytacji lub spacerom, a także odwiedza lokalne kawiarnie w poszukiwaniu nowych smaków.

Więcej artykułów autora Dominika Talaga
Portal ślubny Wesele z klasą al. Wojciecha Korfantego 138 40-156 Katowice, śląskie

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore