Dekoracje światłem, oświetlenie estradowe id:16378

Oferta

Zapewniamy profesjonalne efekty świetlne i sceniczne wraz z obsługą.


Każdą salę weselną możemy przeistoczyć w bajową scenerię, która będzie zapierała dech w piersi. Efekty świetlne LED charakteryzują się szlachetnością, prostotą i praktycznością – wszystko po to, by same dekoracje nie odwracały uwagi od Pary Młodej lecz ją dopełniały. Aranżując dekorację sali weselnej, podkreślamy rangę i charakter wydarzenia, ale również dajemy wyraz swojej wrażliwości i estetyki.


Jeżeli chodzi o dekoracje światłem sal weselnych to poza podświetleniem ścian, sufitów, bardzo fajne są projektory efektu falującej wody. Ten efekt jest uspokajający i przede wszystkim nie drażniący.
Jeżeli zależy Państwu na stworzeniu niepowtarzalnej atmosfery oraz zaskoczeniu gości weselnych proponujemy skorzystać z efektu gobo, czyli wyświetlania swoich imion, inicjałów, daty ślubu na ścianach, czy parkiecie.

Dla uzupełnienia i urozmaicenia dekoracji ślubnej sali, proponujemy wykorzystać na stołach naturalny blask płonących świec. Przygaszone światło na sali weselnej spotęguje piękny, romantyczny efekt każdego przyjęcia weselnego.

Każda sala, która jest biała lub ma jasne odcienie ścian, sufitów, może w jednej chwili zmienić kolor, np. czerwony, fioletowy, zielony, różowy lub dowolny według wybranej kolorystyki na uroczystości weselnej. Może to być kolor przewodni stały, a może występować w formie zmiennej, lub tworzyć mieniące się kolory tęczy.
Sale weselne wykończone w ciemnym odcieniu ścian, kolumn, zasłon, można w bardzo łatwy sposób rozjaśnić wykorzystując nowoczesne oświetlenie LED. Gra światłem jest niezwykle ważna w produkcji filmów, czy fotografii.

Magiczne i niezapomniane wesele pod namiotem. Organizując ślub i wesele pod namiotem główną rolę barw odgrywa właśnie dekoracja światłem. Zamienienie namiotu w coś niepowtarzalnego nadaje weselu magicznej atmosfery. Zapewniamy profesjonalne oświetlenie, dzięki któremu można wyczarować namiot w wybranym kolorze.

Barwy całej atmosferze dodają odpowiednie efekty sceniczne najwyższej jakości. Zapewniamy efekty świetlne – disco, lasery, reflektory i panele LED, co w połączeniu z wytwornicą mgły, stwarza niezapomniane wrażenie wizualne. Dokładamy wszelkich starań, aby pracować na płynach produkowanych na bazie wody z atestami. Dekoracja światłem zachwyci zapewne wszystkich gości, jak i na długo pozostanie niezapomnianym przeżyciem dla Was samych.

Nieustannie podnosimy kwalifikacje, a co za tym idzie wymierna jakość oświetlenia estradowego na każdej imprezie prowadzonej przez Wodzireja. Niepowtarzalne scenerie świetlne wprowadzają w niezwykły nastrój wszystkich gości.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 2500 PLN / Wesele

Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny dodatkowych efektów i atrakcji.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Dekoracje światłem, oświetlenie estradowe id:16378
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Dolina Charlotty Dodano: 17-05-2016
Data imprezy: 14-05-2016
(5)
Dziękujemy bardzo za cudowne i przepiękne oświetlenie sali weselnej. Dzięki Wam nasze wesele nabrało uroku i na pewno zapamiętamy je do końca życia! W punktacji od 1 do 10 dajemy 11 :-) Angelika i Paweł

Skontaktuj się

501-134...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
508-115...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Wodzirej Wojciech ZIĘBA
Imię:Wojciech
Nazwisko:Zięba
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdynia
Kod:81 173
Adres:Benisławskiego
Data dodania: 19-09-2015
Liczba odwiedzin: 528

Nowe ogłoszenia