Zdjęcia
od 4000 do 5000 zł / wesele i poprawiny

Coemi Music Wojciech Zięba DJ & Wodzirej, NIETUZINKOWE WESELA Z KLASĄ! id:16378

od 4000 do 5000 zł / wesele i poprawiny
Gdynia, pomorskie
(19)
Dodaj opinię
501-134...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
Poszukujecie muzyki na swoje wesele? Właśnie znaleźliście!

Co nas wyróżnia?
Oczywiście profesjonalna konferansjerka, wyczucie smaku, takt i dobry gust.
Dzięki nam Państwa uroczystość staje się jeszcze bardziej wyjątkowa i niepowtarzalna. Staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom i zapewnić atrakcje, które będą gwarancją udanej zabawy!
Zadowolenie i zaspokojenie oczekiwań Państwa Gości jest dla nas najważniejsze.
Swoją pracę wykonujemy z zaangażowaniem oraz pełnym profesjonalizmem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu każda impreza jest unikalna i niepowtarzalna.

W swojej bazie mamy szeroki wybór muzyki, począwszy od tanecznych hitów z lat 50, aż po współczesne taneczne utwory ze szczytów list przebojów.

Doświadczony Wodzirej poprowadzi Waszą imprezę od początku do końca, opierając się na ustalonym wcześniej scenariuszu, jednak w sytuacjach nieprzewidzianych szybko i łatwo dostosowuje się do potrzeb bawiących się Gości.
Wodzirej podkreśla elegancję Państwa przyjęcia weselnego, występując we fraku. Z zaangażowaniem, pasją i energią prowadzi i koordynuje wszystkie wydarzenia podczas wesela. Umiejętnie wykorzystuje swoje doświadczenie, korzystając z animacji, zabaw tanecznych oraz dodatkowych atrakcji, dzięki czemu wszyscy doskonale się bawią!


Prezenter muzyczny - DJ
Zapewni muzykę, która pasować będzie do charakteru przyjęcia i jego uczestników - z pewnością wszyscy Goście, niezależnie od wieku, będą bawić się doskonale!
Na życzenie Pary Młodej gramy wesela bez disco polo i biesiady.
Spełniając Państwa oczekiwania muzyczne dostosowujemy się w 100% według wspólnych ustaleń.

Posiadamy profesjonalny sprzęt muzyczny, nagłaśniający, oświetleniowy, multimedialny oraz dodatkowe atrakcje wizualne.
Dodatkowo zajmujemy się pirotechniką sceniczną wewnętrzną i zewnętrzną.

Cała Państwa uroczystość zostanie dokładnie zaplanowana, więc nie będą musieli się Państwo stresować ani denerwować - Wodzirej zadba o to, by Goście byli zintegrowani, zabawa dobra, a każda nieprzewidziana sytuacja sprawnie opanowana - tej nocy nic nie ma prawa nas zaskoczyć!

Uczestników wesela zainteresujemy ciekawymi atrakcjami, takimi jak:
• ciężki dym podczas pierwszego tańca;
• prezentacje multimedialne (pokazy zdjęć, filmów);
• duże i małe bańki mydlane ,
• dekoracje światłem sali bankietowej;
• dymiące drinki;
• zabawy, animacje taneczne itp.
• niepowtarzalne efekty świetlne;
• świetlne show, czyli gra światłem...
- duży napis LOVE
• pirotechnika wewnętrzna i zewnętrzna itp.

Dzieci na weselu.
Zapewniamy opiekę i animatora zabaw dla dzieci na weselu i poprawinach.

Bardzo chętnie angażujemy dzieci do wspólnej zabawy. Mamy również przygotowany specjalny program dla najmłodszych. Organizujemy zabawy, animacje, konkursy, a także proponujemy zabawę z wielkimi bańkami mydlanymi. Najciekawszą atrakcją jest "SŁOŃ"; pluszowa maskotka tańcząca i rozbawiająca wszystkich gości weselnych.
Na życzenie oferujemy animatorów zabaw dla dzieci, a także opiekę dla najmłodszych.

Zaplecze techniczne:

W swojej ofercie mamy również dekoracje światłem całej sali bankietowej, dzięki czemu stworzymy niepowtarzalną atmosferę oraz zaskoczyć Państwa ciekawym wystrojem sali. Posiadamy profesjonalny sprzęt oświetleniowy refraktory LED RGBAW, ruchome głowy LED, listwy LED RGBW.

Posiadamy wytwornice:
• mgły (dymu);
• ciężkiego dymu na pierwszy taniec,
• baniek mydlanych (małe i duże bańki mydlane).

O szczegółach oferty chętnie porozmawiam na spotkaniu z Państwem, a także przez telefon lub Messenger.
Masz pytania, wątpliwości zadzwoń do mnie służę pomocą i doświadczeniem.
Zapraszam!

Z muzycznym pozdrowieniem
Coemi Music Wojciech Zięba
Wodzirej & DJ
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Dj na wesele Gdynia

Oferta

Oferta na Wasze wesele
od 4000 do 5000 / wesele i poprawiny
Podana cena jest ceną orientacyjną.
Każde wesele jest inne, bo za każdym razem inne są Twoje potrzeby i oczekiwania. Dlatego koniecznie skontaktuj się z nami.

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (19)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Coemi Music Wojciech Zięba DJ & Wodzirej, NIETUZINKOWE WESELA Z KLASĄ! id:16378
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 19 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
S
Sylwia Szur
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
Gdynia
Data dodania: 16-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Pan Wojciech Zięba jest najlepszy byłam na weselu u mojej kuzynki gdzie był pan Wojtek i muszę przyznać że pan Wojtek dużo różnych zabaw potrafi wymyślić tal żeby ani dzieci ani dorośli się nie nudzili bardzo polecam pana Wojtka różne zabawy i konkursy wymyśla dla dzieci przy takich zabawach dzieci się nie nudzą a ile radości z tego mają bardzo gorąco polecam pana Wojtka jest najlepszy
T
Tomasz Niżyński
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2018
Kartuzy
Data dodania: 21-08-2018
Jest 10 dni po weselu także można już na chłodno i bez emocji wystawić należyty komentarz oraz ocenę Wojtkowi: Zadowolenie wśród pary młodej oraz weselników 100%/100%. Wojtek świetnie orientuje się w nastrojach weselników i bezustannie utrzymuje z nimi pozytywne relacje (nawet z małymi dziećmi). Jest wybitnie elastyczny jeśli chodzi o przedział wiekowy weselników i na naszym weselu zagrał tak, że do samego końca parkiet był pełen dobrze bawiących się gości w każdym przedziale wiekowym, itp. I co najważniejsze, widok bawiących się ludzi sprawia Wojtkowi radość. Uśmiech nie schodzi mu z ust. Lubi to, co robi, dlatego stara się robić to jak najlepiej i wkłada w to serce. To się czuje i widzi. Ponadto Wojtek błyskawicznie zorganizował nam pomoc w postaci kamerzystów i fotografa - co było także strzałem w 10tkę ponieważ za standardowe wynagrodzenia mieliśmy świetny zespół (mój ojciec w latach 90tych dorabiał na weselach na tej płaszczyźnie i poznaje profesjonalistów).Także dziękujemy Wojtku za wszystko i cały Twój wkład w nasze bardzo udane wesele. Szczerze będziemy Cię polecać i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy, np. na weselu gdzie tym razem sami będziemy gośćmi ;) Łączymy serdeczne pozdrowienia i należne wyrazy szacunku, Tomasz i Natalia Niżyńscy.
Wojtek
24-10-2018
Bardzo dziękuję za rzetelną opinię. Pozdrawiam
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-08-2018
Gdynia
Data dodania: 20-08-2018
Szczerze polecamy ! Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że to będzie to ! Muzyka, zabawy i prowadzenie wesela na wysokim poziomie. Przystrojenie sali światłami daje niezapomniany efekt pozostający w pamięci na długo. Uważam, że nie mogliśmy trafić lepiej, jednym słowem "wesele z klasą" :-) Pozdrawiamy Ania & Szymon
Wojtek
24-10-2018
Bardzo się cieszę, że mogłem Was poznać. Wasza radość jest dla mnie największym sukcesem. Pozdrawiam
N
Natalia & Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2018
Chmielno
Data dodania: 16-07-2018
DJ Wojtek to nie tylko pasjonat ale i profesjonalista, ktory czuwa nad kazdym detalem wesela. Co wiecej, wybierajac DJ Wojtka macie gwarancje idealnej kombinacji wielu lat doswiadczenia i swiezego spojrzenia na panujace trendy. My i nasi goscie bylismy zachwyceni, a nasze wesele bylo pelne wzruszen i swietnej zabawy. DZIEKUJEMY!
Wojtek
24-10-2018
Wasze wesele jest dla mnie pełne ciepła rodzinnego i szacunku dla przyjaciół. Wasze słowa uznania to dla mnie wielki zaszczyt. Cieszę się, że spełniłem Wasze oczekiwania. Pozdrawiam
J
Jola
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-04-2018
Gdynia
Data dodania: 15-06-2018
Najlepszy......Sympatyczny, zna się na rzeczy, człowiek z pasją. Polecam ☺
Wojtek
24-10-2018
Dziękuję bardzo. Pozdrawiam
J
Janina
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2018
Człuchów
Data dodania: 05-06-2018
Pan Wojciech Zięba nie tylko profesjonalnie podchodzi do swojej pracy ale i potrafi doskonale ocenić gusta muzyczne weselników. Potrafi również otoczyć opieką parę młodą i służyć im poradą.
Dziękujemy panu Wojciechowi, gdyż na naszym weselu nie było niezadowolenego weselnika
Wojtek
24-10-2018
Dziękuję za słowa uznania. Pozdrawiam rodziców i gości weselnych.
S
Sławek
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-05-2018
Gdynia
Data dodania: 28-05-2018
Mega profesjonalizm, wprowadza fajny klimat, oddany swojej pracy.
Polecam !!!
Wojtek
24-10-2018
Jeśli robisz to co lubisz nigdy nie jesteś w pracy... Ja tak mam, cieszę się każdym muzycznym wydarzeniem. Pozdrawiam
J
Justyna i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-04-2018
Grabówko
Data dodania: 11-05-2018
Dj Wojtek sprawdził się na naszym weselu w 100%. To był dobry wybór. Dostosowal się do naszych potrzeb jak i potrzeb naszych wspaniałych gości. Współpraca przed weselem w trakcie a nawet po była bardzo przyjemna. W każdej kwestii można się było dogadać. Warto zaufać Wojtkowi, wie co robi. Polecamy i pozdrawiamy. :)
Państwo Literscy
Wojtek
24-10-2018
Niezapomniane, szalone i pełne zabawy wesele. Wielkie dzięki i do usłyszenia. Pozdrawiam
Pokaż więcej opinii
Certyfikat
Wojtek

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Coemi Music Wojciech Zięba
Imię i nazwisko:Wojciech Zięba
Adres:Gdyniaul. Benisławskiego 19
81 173woj. pomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn:08:00 - 22:00
Wt:08:00 - 22:00
Śr:08:00 - 22:00
Cz:08:00 - 22:00
Pt:08:00 - 22:00
Sb:10:00 - 22:00
Nd:10:00 - 22:00
501-134...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 19-09-2015, liczba odwiedzin: 4001
Telefon
501-134...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie