Coemi Music Wojciech Zięba DJ & Wodzirej, NIETUZINKOWE WESELA!

od 6900 do 8500 zł
Gdynia, pomorskie
(44)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
501-134...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

O nas

Co mnie wyróżnia?
Oczywiście profesjonalna konferansjerka, wyczucie smaku, takt i dobry gust.
Dzięki mojemu doświadczeniu Państwa uroczystość staje się jeszcze bardziej wyjątkowa i niepowtarzalna. Staram się sprostać Państwa oczekiwaniom i zapewnić atrakcje, które będą gwarancją udanej zabawy!
Zadowolenie i zaspokojenie oczekiwań Państwa Gości jest dla mnie najważniejsze.
Swoją pracę wykonuję z zaangażowaniem oraz pełnym profesjonalizmem. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dzięki czemu każda impreza jest unikalna i niepowtarzalna.

W swojej bazie mam szeroki wybór muzyki, począwszy od tanecznych hitów z lat 50, aż po współczesne taneczne utwory klubowe.

Jako doświadczony DJ & Wodzirej poprowadzę Waszą imprezę od początku do końca, opierając się na ustalonym wcześniej scenariuszu, jednak w sytuacjach nieprzewidzianych szybko i łatwo dostosowuje się do potrzeb bawiących się Gości.
W przypadku organizacji wesela w stylu Glamour wodzirej podkreśla elegancję występując na życzenie we fraku. Wesela w stylu boho, czy rustykalnym również dostosowuję odpowiednio swoją prezencję. Z zaangażowaniem, pasją i energią prowadzę i koordynuje wszystkie wydarzenia podczas wesela. Umiejętnie wykorzystuje swoje doświadczenie, korzystając z animacji, zabaw tanecznych oraz dodatkowych atrakcji, dzięki czemu wszyscy doskonale się bawią!

Oferujemy pomoc na każdym etapie przygotowań do uroczystości ślubu i wesela:

• kompleksowa organizacja wybranych elementów dnia ceremonii,
• koordynacja i realizacja dnia uroczystości,
• doradzam w zakresie wyboru: fotografa, operatora kamery, oprawy muzycznej ślubu i wesela.

Atrakcje na wyjątkowe wesele:

Atrakcje na weselu, które sprawią, że Wasz dzień będzie naprawdę Najpiękniejszym Dniem w Życiu. Wyjątkowe atrakcje na wesele są dostępne w naszej ofercie. Zapraszamy na spotkanie, przedstawię pomysły na udane wesele, dostarczę Państwu wielu porad, opowiem różne ciekawostki z – wszystko po to, by Wasz dzień był pełny niezapomnianych atrakcji. Para Młoda powinna dobrze się przygotować do własnego wesela.

Scenariusz wesela:

Scenariusz przyjęcia weselnego przybliża przebieg całej uroczystości rodzinnej. Dokładnie plan wesela omawiam z Parą Młodą na około 2 - 3 tygodnie przed ślubem. Każda Para Młoda według własnych wyobrażeń, marzeń zaznacza w jaki sposób Wodzirej Wojciech ZIĘBA ma poprowadzić wesele, tak, żeby to był najpiękniejszy dzień w ich życiu. Ustalenie wszelkich szczegółów dotyczących organizacji przyjęcia weselnego zajmuje około 2 - 3 godzin.

Oczepiny:

W przypadku oczepin jak i całego wesela wcześniej ustalamy program tworząc pewien scenariusz przyjęcia weselnego. Wodzirej Wojciech ZIĘBA prowadzi oczepiny tradycyjne jak również na życzenie zmieniamy wybrane elementy według upodobań Pary Młodej lub ich rodzin.

Prezenter muzyczny - DJ

Zapewniam muzykę, która pasować będzie do charakteru przyjęcia i jego uczestników - z pewnością wszyscy Goście, niezależnie od wieku, będą bawić się doskonale!
Na życzenie Pary Młodej gram wesela bez disco polo i biesiady.
Spełniając Państwa oczekiwania muzyczne dostosowuję się w 100% według wspólnych ustaleń.

Posiadam profesjonalny sprzęt muzyczny, nagłaśniający, oświetleniowy, multimedialny oraz dodatkowe atrakcje wizualne.

Cała Państwa uroczystość zostanie dokładnie zaplanowana, więc nie będą musieli się Państwo stresować ani denerwować - Wodzirej Wojciech Zięba zadba o to, by Goście byli zintegrowani, zabawa dobra, a każda nieprzewidziana sytuacja sprawnie opanowana - tej nocy nic nie ma prawa nas zaskoczyć!

Uczestników wesela zainteresuję ciekawymi atrakcjami, takimi jak:

• foto kalambury, ciekawe gry drużynowe,
• zabawy i konkursy jak z ekranu TV,
• wyświetlane animacje ślubne i estradowe,
• Party Quiz, czyli ciekawostki o Parze Młodej - NOWOŚĆ!!!
• połączenie na żywo z rodziną nieobecną na weselu!!!,
• ciężki dym podczas pierwszego tańca;
• prezentacje multimedialne (pokazy zdjęć, filmów);
• duże i małe bańki mydlane ,
• dekoracje światłem sali bankietowej;
• dymiące drinki;
- wielki napis Miłość z sercem,
- koło fortuny,
- mobilny plac zabaw dla dzieci,
• zabawy, animacje taneczne itp.
• niepowtarzalne efekty świetlne;
• świetlne show, czyli gra światłem...itp.

W swojej ofercie mam również dekoracje światłem całej sali bankietowej, dzięki czemu stworzę niepowtarzalną atmosferę oraz zaskoczę Państwa ciekawym wystrojem sali. Posiadam profesjonalny sprzęt oświetleniowy refraktory LED RGBAW, ruchome głowy LED, listwy LED RGBW.

O szczegółach oferty chętnie porozmawiam z Państwem na spotkaniu , a także przez telefon lub Messenger.
Masz pytania, wątpliwości zadzwoń do mnie służę pomocą i doświadczeniem.

Do usłyszenia i zobaczenia
DJ/Wodzirej
Wojciech Zięba

Oferta na Wasze wesele

od 6900 do 8500zł/ wesele

Podana cena dotyczy profesjonalnego prowadzenia, nagłośnienia, oświetlenia, dekoracji światłem, ciężkiego dymu, prezentacji multimedialnych, zabaw, rekwizytów itp. Koniecznie skontaktuj się ze mną wspólnie stworzymy coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.
Szczegółową ofertę moich usług chętnie przedstawie na spotkaniu.

Zapraszam

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Moja oferta muzyczna i artystyczna gwarantuje niezapomniane przeżycia oraz najlepszą zabawę. Z najwyższej półki sprzęt muzyczny, multimedialny, nagłośnieniowy i oświetleniowy, tworzy jedną spójną całość oferując Państwu spokój i pewność gwarantowanej jakości. Jestem pewien, że spełnię Wasze marzenia na najwyższym poziomie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

- pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem,
- atrakcjami specjalnie przygotowanymi na Waszą uroczystość,
- spersonalizowane animacje ślubne wyświetlane tylko dla Was,
- quiz o Parze Młodej,
- oprawa muzyczna i artystyczna na wysokim poziomie,
- integracja gości weselnych,
- gry i zabawy bez podtekstów seksualnych,
- najwyższej jakości sprzęt muzyczny i oświetleniowy,
- efekty sceniczne i estradowe, ciężki dym, hel do balonów itp.
- pomoc w organizacji wesela (duże doświadczenie),
- niezawodność w wykonaniu usługi muzycznej,
- 25 lat doświadczenia na scenie weselnej,
- realizacja zwariowanych pomysłów...

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W zasadzie od najmłodszych lat interesowałem się weselami, ponieważ chciałem grać i bawić ludzi. Pierwsze wesele zagrałem w zespole weselnym na gitarze w wieku 17 lat. Następnie zacząłem prowadzić zabawy weselne i oczepiny. Nieustannie do dziś moim hobby jest właśnie bawienie gości weselnych. Pomagam Młodym Parom w organizacji przebiegu uroczystości, służę ogromnym bagażem doświadczenia.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Dla mnie nie ma znaczenia o której zaczyna się przyjęcie weselne, ślub w plenerze itp. jestem przecież do waszej dyspozycji w tym Najważniejszym Dniu Waszego Życia. Jednak zdecydowanie koniec uroczystości przypada o godzinie 4.00 nad ranem. W niektórych przypadkach można przedłużyć uroczystość, za porozumieniem wszystkich usługodawców (np. obsługa weselna).

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Moja oferta obejmuje w zasadzie wszystko, co jest niezbędne do wykonania usługi muzycznej i artystycznej na najwyższym poziomie. Jestem przygotowany pod każdym względem: muzycznym, sprzętowym, oświetleniowym itp. Ponadto odpowiednio przygotowuję się do Waszego Wesela, prowadzę i koordynuję wszystkie wydarzenia na przyjęciu...

Skład, w którym występujemy.

Głównie na scenie występuje sam. Na życzenie możemy wystąpić w dwie osoby, a także zatrudnić dodatkowych muzyków prezentujących muzykę na żywo.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Zawsze usługę wykonuję osobiście. Nie korzystam z podwykonawców.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Jak najbardziej tak. Moim atutem jest właśnie konferansjerka, która jest nieoceniona podczas prowadzenia wesel na poziomie.

Na jakich instrumentach gramy?

Gram na wielu instrumentach muzycznych takich jak: gitara elektryczna, akustyczna, keyboard, harmonijka, cajon,

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Nagłośnienie BOSE F -1, konsola Pionieer RZX, Mag book PRO, Shure, Showtek, ADJ... to tylko nazwy firm, po których możemy stwierdzić, że jakość brzmienia, czy oświetlenia jest mega. Niezawodny sprzęt jest bardzo ważny podczas wykonania usługi muzycznej na weselu.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Choć wesel międzynarodowych jest mniej, to i tak się zdarzają. Miałem przyjemność poprowadzić wesele: polsko - angielskie, polsko - niemieckie, niemiecko - ukraińskie, polsko - amerykańskie, polsko - słowackie. A jakie będzie Twoje wesele?

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Atrakcje na wesele, które sprawię, że Wasi goście wpadną w zachwyt. Proponuję spersonalizowane wesele, czyli animacje ślubne przygotowane i dopasowane do Pary Młodej. Ponadto dysponuję potężnym zapleczem technicznym oferując, dekoracje światłem, ciężki dym, małe i duże bańki mydlane, multimedia... itp. Prowadzę także animacje taneczne, integracje gości weselnych. Na życzenie mogę zagrać akustycznie jednocześnie na pięciu instrumentach muzycznych...

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Efekty świetlne podkreślają i uzupełniają doskonale rodzaj muzyki, przy której bawią się goście. Oferuję dekoracje światłem całej sali bankietowej. Profesjonalny sprzęt oświetleniowy, czyli ruchome głowy, listwy i reflektory RGBWA dają wielkie możliwości sterowania światłem za pomocą sygnału DMX. Oznacza to, że to ja decyduję jakie efekty będą wyświetlane. W ten sposób podkreślam kulminacyjne punkty i wydarzenia podczas uroczystości. Możesz być pewny, że gra światłem ma ogromne znaczenie na efekt końcowy (reportaż fotografa, czy operatora kamery).

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Oczywiście. Każda play lista przygotowana przez Parę Młodą jest skrupulatnie omawiana. Ważne jest, aby uzyskać wspólny kompromis w zakresie odpowiednio dobranej muzyki do gustów Pary Młodej, rodziców i wszystkich zaproszonych gości.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście, nie ma najmniejszego problemu. Bardzo miło są widziane dedykacje dla gospodarzy przyjęcia weselnego. Jednak dedykacje niezwiązane z przyjęciem weselnym odpowiednio wpasowuję w program, tak aby Pary Młodej nie wprowadzić w zakłopotanie. Nad przebiegiem uroczystości czuwam w każdym calu.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

W zasadzie to od najmłodszych lat gram na instrumentach muzycznych. Pewnie jak każdy DJ zaczynałem od szkolnych dyskotek, uroczystości rodzinnych itp.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Radość, która napełnia mnie po brzegi. Zawsze kiedy jestem zmęczony po imprezie, oznacza to, że ciężką pracą spełniłem najskrytsze oczekiwania Pary Młodej. To zaszczyt być i tworzyć wyjątkowe chwile, które będą przepięknym wspomnieniem Nowej Drogi Życia.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Zaplecze techniczne składające się wyłącznie z profesjonalnego sprzętu muzycznego, czy oświetleniowego ma szczególne znaczenie na wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Tylko w takim przypadku możemy być pewni niezawodności i jakości. Nagłośnienie marki BOSE oferuje bardzo dobrą słyszalność w każdym miejscu na sali. Profesjonalne oświetlenie zapewnia paletę niespotykanych barw bez migotania obrazu w kamerze. Oczywiście, zawsze mam przy sobie zapasowy sprzęt (konsole DJ, czy mikrofony) jestem przygotowany na wszystko. Ponadto także dysponuję instrumentami muzycznymi, w razie braku prądu w dostawie mogę dla Państwa zagrać akustycznie. Dla dzieci i nie tylko proponuję hel do balonów, który także mam pod ręką.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Jak najbardziej zabawy integracyjne gości weselnych są wskazane. Oczywiście, takie zabawy muszą byś odpowiednio dostosowane do przebiegu uroczystości, oczekiwań Pary Młodej, a także samych gości weselnych. W najdrobniejszych szczegółach staram się przeprowadzić integrację, tak aby wszyscy goście czuli się komfortowo. Pamiętajmy, że większość gości nie zna się w ogóle, a przecież to zabawa ma sprawić, żeby ich ze sobą odpowiednio zapoznać.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Pamiętam był to bankiet służbowy dla ambasadora i zacnych gości w Bombaju w Indiach. Głównie grałem szanty na gitarze akustycznej, ale jak się impreza dobrze rozkręciła nie zabrakło popularnych piosenek przy których można było wesoło pośpiewać.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Wesela które prowadziłem szczególnie zapadają w mojej pamięci, ponieważ każde jest wyjątkowe w swoim rodzaju. Na przykład na weselu międzynarodowym było 11 narodowości, bawili się wszyscy ponieważ łączyła ich dobra muzyka. Często wspominam także wesela bezalkoholowe, które w sobie mają wielką moc polecam każdemu, kto pragnie przeżyć swoją uroczystość w niesztampowy sposób.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

W zasadzie można powiedzieć, że każde wesele jest udane. Tylko wyjątkowe wesela zapadają w pamięci organizatorom i gościom na długie lata.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Właściwa integracja gości weselnych, szeroki uśmiech i radość z dawania innym pozytywnej energii...

Nasze pasje.

Moją pasją jest gra na instrumentach muzycznych. Lubię grać i bawić gości z którymi mam dobry i bliski kontakt. Uwielbiam pomagać Parom Młodym w organizacji przebiegu uroczystości weselnej, tworzyć nowe i niepowtarzalne chwile, cieszyć się radością innych. Wkładam w to serce i całe swoje pokłady energii...

Ciekawostki na nasz temat.

Czy wiesz że:
- gram na pięciu instrumentach jednocześnie,
- Coemi Music to nazwa pochodząca od mojego zespołu muzycznego,
- za wpłacony zadatek i wykonanie usługi otrzymasz paragon fiskalny,
- prowadzę szkolenia dla DJ & Wodzirejów podnosząc ich kwalifikacje zawodowe,

Certyfikat 2022 Certyfikat 2021 Certyfikat 2020 Certyfikat 2019 Certyfikat 2018 Certyfikat 2017
Coemi Music Wojciech Zięba DJ & Wodzirej, NIETUZINKOWE WESELA!
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 44 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Anna I Dariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Drzycim
Data dodania: 05-10-2022

Wojtek to najlepszy Wodzirej w Polsce.
Myślę że też na świecie!
Wszyscy bawili się wspaniale do samego rana.
Goście nie chcieli schodzić z parkietu
Polecam każdemu,kto chce mieć wesele z klasą którego nie zapomni się do końca życia. Bardzo się cieszymy,ze trafiliśmy przez na Wojtka!
Wojtek to strzał w dziesiątkę!
Polecamy również opcje z przemiłą i przesympatyczną opiekunka -Panią Roksaną.
Dzieci od pierwszych minut pokochały Panią a rodzice mogli się bez stresu wybawić w dzień wesela jak i na poprawinach .
Bardzo dziękujemy!

Wojtek
12-10-2022

Aniu, Darku dziękuję Wam za obdarzone zaufanie, gościnność i szczerość. Wiele od Was się nauczyłem i przekonałem, że dobro zawsze wraca.
Przepiękne wesele, wspaniali goście, podniosłe i wzruszające do łez podziękowania. Tyle się działo, że nie sposób tu wymienić. Jestem przekonany, że jeszcze się zobaczymy i to nie raz. Pozdrawiamy serdecznie Wojtek z Roksaną.

K
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Olsztyn
Data dodania: 01-09-2022

Od pierwszego spotkania, do momentu zakończenia wesela Wojtek zapewnia spokój, profesjonalizm, pomoc w rozwiązywaniu wszelakich problemów. Człowiek z niesamowitą energią, wiedzący jak sprawić aby Wasz ślub był dla Was i Waszych gości niezapomniany. Jednym z najlepszych podsumowań jest fakt, że kilkunastu gości stwierdziło w poniedziałek, że wciąż bolą ich nogi od tańczenia !

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Małkowo
Data dodania: 15-08-2022

Szczerze polecam. Dzięki Wojtkowi impreza przebiegła mniej stresująco a ten dzień był dla nas wyjątkowy!

Wojtek
17-08-2022

Hej. Stres jest nieunikniony zwłaszcza dla Pary Młodej. Cieszę się, że mogłem pomóc i zniwelować jego skutki.

E
Elunia & Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2022
Nowy Dwór Wejherowski
Data dodania: 18-07-2022

To niebywałe szczęście mieć Wojtka jako prowadzącego imprezę. Już podczas pierwszego kontaktu dało się zauważyć pełen profesjonalizm i entuzjazm. Otrzymaliśmy konkretne informacje i rady dotyczące przygotowań, organizacji i przebiegu wesela. Wojtek kontaktował się z nami wielokrotnie - wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik. Zwracał uwagę na szczegóły, które nam nie przyszłyby do głowy.
W dniu imprezy zjawił się na miejscu dużo wcześniej, wszystko przygotował i wszystkiego osobiście dopilnował. Widać było, że z operatorem kamery, fotografem rozumieją się bez słów oraz świetny kontakt z obsługą lokalu.
Nasze wesele może nie było zbyt duże, ale każdy z gości mówi, że bawił się wspaniale. Zaproponowana muzyka przypadła wszystkim do gustu, atrakcje na wysokim poziomie zachęcały do zabawy, a sam prowadzący - DJ & Wodzirej Wojtek- zaangażowany i nie do podrobienia! Widać, że to nie jest jego praca, a pasja! Wojtek dodatkowo uświetnił imprezę koncertem w swoim wykonaniu, grając na pięciu instrumentach równocześnie. Wszyscy zachwyceni!
Rewelacyjna profesjonalna mównica, oryginalny, pisany napis "Miłość", precyzyjne ustawienie magicznych wręcz świateł i zaawansowanej klasy sprzęt muzyczny, były prawdziwą wisienką na torcie. Magiczne, dymiące drinki... pamiętamy;)
Dziękujemy i szczerze polecamy.

Wojtek
19-07-2022

Hej. Jestem zaskoczony tak długim tekstem, choć wszystko dokładnie podkreślone. Dziękuję Wam za zaufanie i owocną współpracę. Wiem jak bardzo ważny jest ten dzień, dlatego zawsze się staram.
P. S. Do zobaczenia na dymiącym drinku hahaha

M
Magda
5.00
 / 5
Data imprezy: 17-06-2022
Gdynia
Data dodania: 22-06-2022

Imprezy z Wojtkiem to zawsze udana zabawa!pierwszy raz grał u nas na weselu 11 lat temu. Byliśmy bardzo zadowoleni, więc poprosiłam Go o poprowadzenie mojej „18-tki”:) jak zwykle profesjonalnie, z głową pełną pomysłów. Muzyka dostosowana do wszystkich gości. Aż nie chciało się schodzić z parkietu. Nocy było mało:)serdecznie polecam Wojtka na wszelkie imprezy! Magda

Wojtek
23-06-2022

Madziu, po raz kolejny dziękuję Tobie za zaufanie i piękne słowa uznania. Jestem przekonany, że jeszcze nie raz się dobrze pobawimy. Pozdrawienia dla Ciebie i dla męża

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Stegna
Data dodania: 14-10-2021

Serdecznie polecamy! Pan Wojtek zdecydowanie przyczynił się do tego, że wesele było na maksa udane. Dziękujemy za uczciwość, wsparcie dobrym słowem i pełen profesjonalizm! Kasia i Janek

Wojtek
15-10-2021

Hej. Trudny czas na organizację wesela. Cieszę się, że razem daliśmy radę i wszystko się udało. Zabawa przednia. Dziękuję za obdarzone zaufanie. Do usłyszenia. Wojtek

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2021
Gdańsk
Data dodania: 27-09-2021

Cieszymy się, że mieliśmy okazję mieć Wojtka jako prowadzącego naszą imprezę weselną, ponieważ zarówno my jak i goście ubawiliśmy się do samego końca wesela, a mało nas nie zostało. :) Zawsze przygotowany na wszelkie nieprzewidywane sytuacje. Pozdrawiamy i dziękujemy! M&M

Wojtek
28-09-2021

Dziękuję za zaufanie. To była niezapomniana zabawa. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia.

K
Krystian
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Juszkowo
Data dodania: 06-09-2021

Bardzo się cieszę, że wybrałem Wojtka. Bardzo profesjonalne podejście, był przygotowany pod każdym detalem. Polecam

Wojtek
07-09-2021

Dziękuję bardzo za zaufanie. Pozdrawiam

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Coemi Music Wojciech Zięba
NIP: 8621204482
Imię i nazwisko: Wojciech Zięba
Adres: Gdynia, Benisławskiego 19, 81 173, woj. pomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 22:00 Wt: 00:00 - 00:00 Śr: 08:00 - 22:00 Cz: 08:00 - 22:00 Pt: 08:00 - 22:00 Sb: 08:00 - 22:00 Nd: 08:00 - 22:00
501-134...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 11119
Zadzwoń
501-134...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Gdynia

Nowe ogłoszenia

Blog

Popularne miasta w okolicy