Bard Pete - DJ, wokalista, wodzirej oraz instrumentalista - film 1 Bard Pete - DJ, wokalista, wodzirej oraz instrumentalista - film 1
Pokaż kolejny film

Bard Pete - DJ, wokalista, wodzirej oraz instrumentalista id:48244

od 3000 do 4000 zł / wesele
Gdynia, pomorskie
(4)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
784-189...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Mam na imię Piotr, a mój pseudonim sceniczny to Bard Pete. Występuję solo, jednakże jeśli Państwo sobie zażyczą, pojawię się w towarzystwie wspaniałej wokalistki i/lub wybranego (niemniej wspaniałego) instrumentalisty. Dbam o właściwe muzyczne proporcje - osiągane z wielką starannością. A śpiewam i gram naprawdę wszystko! Światowe oraz polskie przeboje, między innymi w takich gatunkach, jak:

- pop
- dance
- disco polo
- disco
- latino
- jazz
- rock

Cechują mnie: ogromna muzykalność, elastyczny, oryginalny wokal o rozpiętości ponad 4 oktaw, wysoko rozwinięta kultura języka (posiadam tytuł magistra filologii polskiej) i kultura osobista, nietuzinkowe poczucie humoru oraz niczym nieskrępowana wyobraźnia.

Jak wskazuje mój przydomek sceniczny, często, z oczekiwaną przez gości ekspresją, chwytam za gitarę akustyczną, choć lubię też stanąć za keyboard'em, zza którego zyskuję optymalny pogląd na rozświetloną, roztańczoną salę, by uwolnić spod palców nastrojowe czy też żywiołowe improwizacje, ku wzruszeniu i radości słuchaczy.

Na parkiety ruszam, aby łączyć i dostarczać niezapomnianych wrażeń. Bogaty repertuar zabaw, którym dysponuję, nie pozwala nikomu się nudzić, a zapewnia zróżnicowaną, aktywną integrację wszystkim uczestnikom imprezy.

Wszelkie szczegóły, zarówno te muzyczne, jak i związane z przebiegiem uroczystości, omawiam na osobistym spotkaniu, podczas którego staram się dowiedzieć jak najwięcej o preferencjach, aby wykonać usługę wiernie wedle życzenia.

Dysponuję profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem scenicznym i wytwornicą dymu.

Jestem w pełni mobilny; dojadę wszędzie tam, gdzie potrzebne są usługi muzyczne świadczone na najwyższym poziomie.

Zobacz zdjęcia (9)
Bard Pete - DJ, wokalista, wodzirej oraz instrumentalista, Gdynia - zdjęcie 1
Bard Pete - DJ, wokalista, wodzirej oraz instrumentalista, Gdynia - zdjęcie 2 Bard Pete - DJ, wokalista, wodzirej oraz instrumentalista, Gdynia - zdjęcie 3 Bard Pete - DJ, wokalista, wodzirej oraz instrumentalista, Gdynia - zdjęcie 4 Bard Pete - DJ, wokalista, wodzirej oraz instrumentalista, Gdynia - zdjęcie 5
Bard Pete - DJ, wokalista, wodzirej oraz instrumentalista, Gdynia - zdjęcie 6
1 / 9

Oferta Bard Pete Usługi Muzyczne Piotr Leszner

Oferta cenowa

od 3000 do 4000zł/ wesele

Wesele - 3500 zł
Poprawiny - 1000 zł

Opinie Bard Pete Usługi Muzyczne Piotr Leszner (4)

Dodaj opinię
Bard Pete - DJ, wokalista, wodzirej oraz instrumentalista id:48244
Średnia ocen: 4,95 / 5 z 4 opinii
4,95
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-09-2021
Swarzewo
Data dodania: 08-12-2021

Szczerze polecam Bard Pete 🙂Nasze wesele dzięki tak profesjonalnemu muzykowi,było zjawiskowe.Z Panem Piotrem świetny kontakt,dużo razy zmieniałam muzykę i zawsze doradził co będzie najlepsze.Mega pozytywny i bardzo kulturalny człowiek 😉Napewno jeszcze nie raz się zobaczymy przy jakiejś uroczystości.

Piotr
23-12-2021

Serdecznie dziękuję, Pani Aleksandro. :) Państwa Wesele było niezapomniane - pełne pozytywnej energii i nieustannej zabawy po sam świt nad Pucką Zatoką.
Będę wyglądać okazji do kolejnego spotkania! :D

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-11-2021
Gdynia
Data dodania: 18-11-2021

Serdecznie polecam :-)

Piotr
23-12-2021

Dziękuję za opinię i wspaniałą zabawę na parkiecie zwieńczoną wspólnym śpiewaniem. :)

I
Iwona
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2021
Gdańsk
Data dodania: 01-09-2021

Najlepszy DJ jaki mógł nam towarzyszyć w tym najważniejszym dniu. Znajomi i rodzina prosili mnie o kontakt do Barda Pepe. Goście byli zachwyceni talentem wokalnym i kulturą DJa a zabawa rozkręciła się momentalnie od Pierwszego Tańca. Polecam!!!

Piotr
01-09-2021

Dziękuję, Pani Iwono!
Serce rośnie - podobnie jak motywacja do szlifowania formy wokalnej i podnoszenia kompetencji wodzirejskich - po lekturze takiej opinii. :)

A
Agata
4.80
 / 5
Data ślubu: 05-06-2021
Gdynia
Data dodania: 28-06-2021

Nasze wesele, a właściwie przyjęcie odbyło się 5.06. Nie planowaliśmy typowych tradycyjnych elementów weselnych jak pierwszy taniec, podziękowania, oczepiny, zabawy i konkursy. Mieliśmy właściwie jeden wymóg- puszczanie muzyki i całkowity zakaz disco-polo. Podaliśmy też dj'owi cały repertuar (dużo więcej piosenek niż potrzeba). Zarówno my jak i goście byliśmy zadowoleni z wyboru. Dj puszczał muzykę, jaką sobie zażyczyliśmy (oraz kilka innych utworów) + świetnie śpiewał (niektórzy goście, byli w szoku kiedy zorientowali się że to nie oryginał, a P.Piotr śpiewa). Zachęcał tez gości do zabawy. Komunikacja z dj super- kontaktowaliśmy się wcześniej tylko e-mailowo (pandemia), a szkoda, bo nie uzgodniliśmy wszystkich szczegółów. Brakowało mi kilku moich ukochanych piosenek, które były na naszej liście i są idealne do tańca- oczywiście mogłam o nie poprosić w czasie trwania imprezy, ale nasze przyjęcie trwało bardzo krótko i po prostu nie zdążyłam. Także jeszcze raz wielki plus za talent wokalny!Ogólnie bardzo polecamy skorzystać z obsługi Barda Peta na Waszej imprezie.

Piotr
01-09-2021

Bardzo dziękuję za opinię. Występ na Państwa Uroczystości był czystą przyjemnością, a repertuar - rewelacyjny!
Z wielką ochotą śpiewałem, jak i prezentowałem w oryginale wszystkie utwory. :)

Kontakt Bard Pete Usługi Muzyczne Piotr Leszner

Nazwa firmy: Bard Pete Usługi Muzyczne Piotr Leszner
NIP: 5862210548
Imię i nazwisko: Piotr Leszner
Adres: Gdynia, ul. Śląska 57, 81-304, woj. pomorskie
784-189...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1904
Zadzwoń
784-189...
Napisz

Popularne miasta w okolicy