MD-Foto - fotografia ślubna Trójmiasto id:1764

Oferta

Fotografia Ślubna
Dzień zaślubin to najpiękniejszy moment w Waszym życiu, a każdy z Was przeżywa i organizuje go inaczej. Dlatego też, przed ceremonią jako Wasz fotograf ślubny omówię plan naszej wspólpracy, tak abyście byli w pełni zadowoleni z efektu końcowego.
Zdjęcia ślubne
Część pierwsza mojej pracy czyli Wasz Wielki Dzień, w której moim zadaniem jest jak najciekawsze uchwycenie całej towarzyszącej otoczki oraz emocji.
Przygotowania: Powiecie: 'Ale po co?' Odpowiedź jest krótka: bardzo dużo się dzieje! Przygotowania zawierają mnóstwo ciekawych detali, ogrom emocji a zarazem są wstępem do uroczystości. Spotkamy się w domu, u kosmetyczki lub fryzjera - podczas gdy ja będę wszystko dokumentował na karcie pamięci, Wy oswoicie się z aparatem :-)
Ceremonia: Co tu dużo mowić... Najważniejsza, radosna chwila. W kościele czy też w USC są to momenty których już się nie powtórzy, a moim zadaniem jest niczego nie przegapić jednocześnie nie zakłócając ceremoni.
Zabawa: Wesela wszyscy znają :-) Kiedy emocje już lekko opadną po małżeńskiej przysiędze, zaczyna się całonocna zabawa! A co ja robię? Jestem z Wami od początku wesela do końca oczepin czyli do około godziny 1:00 i krążę z aparatem wśród gości i tworząc historię. Historię, która będzie Waszą pamiątką na lata.
Sesja plenerowa
Etap drugi czyli Zdjęcia Plenerowe. Najlepiej w innym dniu. Dlaczego? Pomijając fakt kaprysów pogody przede wszystkim mamy dużo więcej czasu, więcej lokalizacji a tym samym nie zm

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • plener

Cennik

Orientacyjna cena: 2400 PLN / całość

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

MD-Foto - fotografia ślubna Trójmiasto
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Rumia
Kod:84-230
Data dodania: 30-09-2009
Liczba odwiedzin: 1715

Nowe ogłoszenia