Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

MD-Foto - fotografia ślubna id:1764

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Rumia, pomorskie
Data dodania: 30-09-2009
Liczba odwiedzin: 1951

Oferta

Moje usługi fotografii ślubnej skierowane są dla wszystkich wymagających klientów, którzy szukają dla siebie oryginalnego, nieszablonowego, po prostu ciekawego podejścia do tego właśnie tematu. W związku z tym każdy z moich klientów otrzymuje takie zdjęcia ślubne, które odpowiadają jego oczekiwaniom – jestem otwarty na propozycje i zawsze z Wami mogę wspólnie przygotować taką sesję, która będzie jedyna w swoim rodzaju.

W związku z tym ofertę podzieliłem w związku z tym na kilka najczęściej wybieranych pakietów, ale, oczywiście, można je również dowolnie modyfikować – Wasze zadowolenie jest dla mnie najważniejsze.

Najczęściej moi klienci decydują się na pełną opcję reportażowo-plenerową. Włącza ona około 14h pracy w dniu zaślubin (maksymalnie do 1:00 w nocy), a także sesję plenerową w dogodnym dla Was terminie. Sesja plenerowa trwa około 5h, przy czym nie musi koncentrować się tylko na jednej lokalizacji, ponieważ możemy odwiedzić 2-3 miejsca zdjęciowe zależnie od waszych preferencji

W cenie takiego pakietu otrzymacie:

> minimum 300 najlepszych zdjęć w formie cyfrowej na nośniku DVD
> 100 zdjęć w formacie 15×23 cm w pięknym dużym albumie tradycyjnym lub ekskluzywny fotoalbum, bądź też fotoksiążkę
> prywatną galerię online z hasłem, które będziecie mogli udostępnić rodzinie i znajomym

Zaprezentowany powyżej pakiet jest przykładowym, dlatego też jeżeli chcecie uzyskać informacje na temat innych pakietów wraz z ich zakresem usług oraz produktu finałowego, zachęcam do skorzystania z formularza kontaktowego umieszczonego na stronie internetowej.

Usługi fotograficzne świadczę przede wszystkim na terenie takich miast jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Olsztyn oraz innych w województwie pomorskim, ale jestem też otwarty na współpracę z klientami z całego kraju. Wyjazd w nowe miejsce będzie dla mnie wtedy interesującym wyzwaniem i przyniesie nowe doświadczenia, a tak na marginesie stale czekam na Młodych, którzy zaciągną mnie w końcu w polskie góry

Specjalizacja:

 • fotoksiążka
 • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

MD-Foto - fotografia ślubna
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Rumia
Kod:84-230

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.