5 pomysłów na rocznicę ślubu

5 pomysłów na rocznicę ślubu

2015

Każda okazja na randkę z małżonkiem jest dobra, a chyba nie ma lepszej okazji niż rocznica ślubu. Nieważne czy to pierwszy, dwunasty czy dwudziesty wspólny rok – związek należy nieustannie pielęgnować, a wspólne przeżycia zbliżają i pozostawiają piękne wspomnienia. Właśnie dlatego tym tekstem chcemy zachęcić Was do niebanalnego spędzenia rocznicy ślubu!

spędzić rocznicę ślubu

Jak spędzić rocznicę ślubu?

Romantyczna randka

Wykwintna kolacja w eleganckiej restauracji lub w domowym zaciszu to wręcz klasyka, którą powinna wypróbować każda para. Nawet jeśli uważacie, że połączenie romantycznej muzyki i blasku świec nie jest dla Was, przekonajcie się, że wieczór w swoim towarzystwie przy dobrym jedzeniu naprawdę może miło zaskoczyć. Jeżeli nie lubicie stołować się „na mieście”, spróbujcie poeksperymentować razem w kuchni. W końcu, jak to mówią, przez żołądek do serca!

Sesja zdjęciowa

Chcielibyście powtórzyć sesję ślubną? Dokumentowanie kolejnych rocznic na pięknych fotografiach jest świetnym pomysłem. A może stworzycie razem osobny album na rocznicowe zdjęcia i będziecie go uzupełniać co roku nową fotografią? To byłaby wspaniała pamiątka, która pozwoli uchwycić Waszą miłość i udowodnić, że czas mija, a Wy wciąż młodzi, piękni i zakochani!

Wspólna wycieczka

Nie musicie wydawać wszystkich oszczędności na zagraniczny wyjazd. Wystarczy, że wygospodarujecie trochę czasu na wspólny wypad nad pobliskie jezioro czy nawet do urokliwego parku, po którym będziecie mogli pospacerować lub zorganizować sobie piknik. Odkrywanie nowych miejsc będzie świetnym sposobem na spędzenie tego dnia, jednak na pewno macie też „swoje” miejsca, do których lubicie wracać. A jeśli nie możecie wyskoczyć gdzieś dalej, wróćcie wspomnieniami do poprzednich podróży i obejrzyjcie wspólne zdjęcia z wyjazdów.

Coś nowego

Czy jest coś, o czym zawsze marzyliście i wiecznie odkładacie to w nieskończoność? Rocznica ślubu jest świetną okazją do realizacji wspólnych, szalonych planów. Fantastycznie spędzicie ten ważny dzień i zyskacie cenne wspomnienia. Na pewno jest coś, czego jeszcze nigdy nie robiliście – być może odkryjecie nową, wspólną pasję?

Powrót do przeszłości

Odwiedźcie miejsca, w których odżyją Wasze wspólne wspomnienia. Pamiętacie, gdzie była Wasza pierwsza randka? Może warto ją powtórzyć? Przypomnijcie sobie, gdzie kiedyś spędzaliście czas, w jakich okolicznościach pierwszy raz złapaliście się za ręce, wyznaliście sobie miłość, powiedzieliście sobie „TAK”… Obudźcie na nowo motyle w brzuchu!

spędzić rocznicę ślubu

Warto się trochę wysilić i spędzić rocznicę ślubu w niezapomniany sposób. Jest mnóstwo możliwości, ale to Wy sami wiecie najlepiej, która będzie idealna dla Was!

fot. Pinterest

Autor: Adrianna Fliszewska

KOMENTARZE: 1

 1. My swoją rocznicę ślubu spędziliśmy w lokalu, w którym mieliśmy ślub.
  Była nim restauracja Trzej Kucharze Kraków.
  Było znakomicie!

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).