• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

5 pomysłów na rocznicę ślubu

5 pomysłów na rocznicę ślubu

Każda okazja na randkę z małżonkiem jest dobra, a chyba nie ma lepszej okazji niż rocznica ślubu. Nieważne czy to pierwszy, dwunasty czy dwudziesty wspólny rok – związek należy nieustannie pielęgnować, a wspólne przeżycia zbliżają i pozostawiają piękne wspomnienia. Właśnie dlatego tym tekstem chcemy zachęcić Was do niebanalnego spędzenia rocznicy ślubu!

Jak spędzić rocznicę ślubu?

Romantyczna randka

Wykwintna kolacja w eleganckiej restauracji lub w domowym zaciszu to wręcz klasyka, którą powinna wypróbować każda para. Nawet jeśli uważacie, że połączenie romantycznej muzyki i blasku świec nie jest dla Was, przekonajcie się, że wieczór w swoim towarzystwie przy dobrym jedzeniu naprawdę może miło zaskoczyć. Jeżeli nie lubicie stołować się „na mieście”, spróbujcie poeksperymentować razem w kuchni. W końcu, jak to mówią, przez żołądek do serca!

Sesja zdjęciowa

Chcielibyście powtórzyć sesję ślubną? Dokumentowanie kolejnych rocznic na pięknych fotografiach jest świetnym pomysłem. A może stworzycie razem osobny album na rocznicowe zdjęcia i będziecie go uzupełniać co roku nową fotografią? To byłaby wspaniała pamiątka, która pozwoli uchwycić Waszą miłość i udowodnić, że czas mija, a Wy wciąż młodzi, piękni i zakochani!

Wspólna wycieczka

Nie musicie wydawać wszystkich oszczędności na zagraniczny wyjazd. Wystarczy, że wygospodarujecie trochę czasu na wspólny wypad nad pobliskie jezioro czy nawet do urokliwego parku, po którym będziecie mogli pospacerować lub zorganizować sobie piknik. Odkrywanie nowych miejsc będzie świetnym sposobem na spędzenie tego dnia, jednak na pewno macie też „swoje” miejsca, do których lubicie wracać. A jeśli nie możecie wyskoczyć gdzieś dalej, wróćcie wspomnieniami do poprzednich podróży i obejrzyjcie wspólne zdjęcia z wyjazdów.

Coś nowego

Czy jest coś, o czym zawsze marzyliście i wiecznie odkładacie to w nieskończoność? Rocznica ślubu jest świetną okazją do realizacji wspólnych, szalonych planów. Fantastycznie spędzicie ten ważny dzień i zyskacie cenne wspomnienia. Na pewno jest coś, czego jeszcze nigdy nie robiliście – być może odkryjecie nową, wspólną pasję?

Powrót do przeszłości

Odwiedźcie miejsca, w których odżyją Wasze wspólne wspomnienia. Pamiętacie, gdzie była Wasza pierwsza randka? Może warto ją powtórzyć? Przypomnijcie sobie, gdzie kiedyś spędzaliście czas, w jakich okolicznościach pierwszy raz złapaliście się za ręce, wyznaliście sobie miłość, powiedzieliście sobie „TAK”… Obudźcie na nowo motyle w brzuchu!

spędzić rocznicę ślubu

Warto się trochę wysilić i spędzić rocznicę ślubu w niezapomniany sposób. Jest mnóstwo możliwości, ale to Wy sami wiecie najlepiej, która będzie idealna dla Was!

fot. Pinterest

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu