Pierwszy taniec pary młodej Centrum Tańca Szczepan id:22006

Oferta

Zapraszamy przyszłych nowożeńców na kurs tańca dla początkujących.
Zaczynamy 11 października (wtorek) o godz. 20.00 - 21.00.
Ślub to jedyny w swoim rodzaju dzień, długo oczekiwany, wymarzony i piękny. By faktycznie taki był, warto zadbać również o jego taneczną oprawę i przygotować coś wyjątkowego.

Zapraszamy na indywidualne lekcje nowożeńców, którym zrobimy nowatorską choreografię do ulubionego utworu, a wszystko po to, by ten dzień był naprawdę wyjątkowy i niezapomniany nie tylko dla Was…

Wasza piosenka może stać się urzeczywistnieniem wymarzonego pierwszego tańca na parkiecie. Choreografia może opierać się na tańcach klasycznych lub latynoamerykańskich. Możemy także zaproponować połączenie klasyki z latynoską energią (tzw. MIX)!

Oferujemy nowożeńcom:
naukę pierwszego tańca w nowatorskiej choreografii do ulubionej piosenki,
spotkania dopasowane do Waszych możliwości czasowych,
nauczyciela tańca tylko do Waszej dyspozycji,
zajęcia na lustrzanej sali tanecznej w Centrum Tańca Szczepan, Gdynia, ul. Lelewela 17.
Choreografię Waszego pierwszego tańca ułoży nasz choreograf i nauczyciel tańca Olaf Szczepan

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

 • pierwszy taniec
 • walc angielski
 • walc wiedeński
 • cha cha
 • rumba
 • samba
 • tango

Pozostałe

 • rock'n'roll
 • salsa w parach

Pozostałe

 • foxtrot
 • jive
 • paso doble
 • polka
 • quickstep

Cennik

Orientacyjna cena: 100 PLN / godz.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Pierwszy taniec pary młodej Centrum Tańca Szczepan id:22006
Ilość głosów: 12 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Angelika i Mateusz Dodano: 10-10-2016
Data imprezy: 18-06-2016 Miejscowość: Gdynia
(5)
Usługi Pana Olafa możemy polecić każdej parze. Pan Olaf posiada ogromne pokłady cierpliwości i profesjonalizmu. Jak zatanczylismy na weselu nasz pierwszy taniec to goście byli w takim szoku, że nie wiedzieli co się dzieje. Pan Olaf jak poradził sobie z nami to nauczy tańczyć każdego:)
Autor: Agata Dodano: 10-10-2016
Data imprezy: 27-08-2016 Miejscowość: Załakowo
(5)
Lekcje w Centrum Tańca Szczepan dają zarówno pewność, że pierwszy taniec będzie pięknym widowiskiem, ale także wspaniałą zabawę w czasie przygotowań. Pan Szczepan zaproponował układ, którego zatańczenie sprawiło nam wiele przyjemności, satysfakcji, a u gości wywołał podziw. W czasie lekcji Pan Szczepan poświęcał wiele uwagi na to, byśmy zatańczyli na miarę naszych możliwości. Z dużą łatwością diagnozował nasze błędy i problemy, na poprawie których później się koncentrował. Lekcje wspominamy wspaniale, szczególnie, że w okresie przygotowań działały na nas relaksacyjne. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, entuzjazm, cierpliwość i świetną zabawę!
Autor: Patrycja Krzysztof Dodano: 10-10-2016
Data imprezy: 08-10-2016 Miejscowość: Kosakowo
(5)
chcielibyśmy z całego serca podziekowac a za razem polecić tę szkołę tańca , pełen profesjonalizm,Pan Olaf nauczył nas pięknego walca angielskiego miał do nas dużo cierpliwosci (mieliśmy problem z wyczuciem rytmu) dawał cenne wskazowki i zawsze powtarzal ( patrzycie na siebie i usmiech ) tak też było na weselu wyszło tak jak chcielismy! DZIEKUJEMY I POLECAMY! zachwycona Para Młoda
Autor: Ola i Damian Dodano: 07-10-2016
Data imprezy: 28-05-2016 Miejscowość: Gdynia
(5)
Z czystym sumieniem mozemy polecic lekcje tańca w Centrum Tanca Szczepan. Wystarczyło 5h nauki pod okiem Pana Olafa (który jest niezaprzeczalnym profesjonalistą w swoim fachu), aby nasz pierwszy taniec zachwycił wszystkich gosci na weselu. Polecamy! :)
Autor: martyna i marcin Dodano: 06-10-2016
Data imprezy: 17-09-2016 Miejscowość: charzykowy
(5)
Pan Szczepan nauczył nas ciekawej choreografii do wybranej piosenki w 4 godziny. podobało nam się indywidualne podejście i miła atmosfera na zajęciach. taniec wyszedł nam pięknie i wszystkim młodym parom polecamy :):)
Autor: Ola Buczma Dodano: 06-10-2016
Data imprezy: 12-08-2016 Miejscowość: Rumia
(5)
Zdecydowaliśmy się na kurs tańca na ostatnią chwilę - Pan Olaf dostosował do nas dzień i godzinę (nocną prawie, że ^^ ) tak abyśmy dali radę się spotkać :) Cena przystępna a Pan Olaf zdziałał cuda :) cierpliwie znosił moje dziwne pomysły i brak wyczucia rytmu męża ;) dopasowywał kroki do melodii. Po dwóch - godzinnych zaledwie - spotkaniach wyszło cudeńko - piękny walc z podnoszeniem, obkręcaniem etc który zachwycił gości :) jak najbardziej polecam ! :)
Autor: Rogałowie Dodano: 05-10-2016
Data imprezy: 30-07-2016 Miejscowość: Gdynia
(5)
Zaczynałam u Pana Olafa będąc jeszcze w przedszkolu i po latach znów się spotkaliśmy, ale tym razem zamiast uczyć mnie kroków do walca przygotowywał mnie i mojego, wtedy jeszcze narzeczonego, do pierwszego tańca. Zawsze szukamy nietuzinkowych rozwiązań i nie lubimy nudy więc zdecydowaliśmy się na jive'a :) Pan Olaf przygotował dla nas niesamowita choreografię, doskonale pamiętał gdzie skończyliśmy, z czym mamy problemy, proponował rozwiązania i motywował. Nauczyciel z pasja i klasą! Gorąco polecamy!
Autor: Magdalena Dykas Dodano: 26-09-2016
Data imprezy: 16-07-2016 Miejscowość: Wejherowo
(5)
Gorąco polecam Centrum Tańca Szczepan. Mieliśmy przyjemność kilka lat temu uczestniczyć w kursie tańca karnawałowego i jakoś nie wyobrażaliśmy sobie skorzystać z oferty innej szkoły niż ta. Pan Olaf jest wyjątkowym nauczycielem, ujmuje klasą i profesjonalizmem a to co nas najbardziej ujęło to indywidualne podejście do pary. Nasz pierwszy taniec był wyjątkowy a nasi goście całkowicie zauroczeni.
Pokaż więcej opinii

Skontaktuj się

501-524...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:CENTRUM TAŃCA SZCZEPAN S.C.
Imię:OLAF
Nazwisko:SZCZEPAN
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdynia
Kod:81-331
Adres:Lelewela 17
Data dodania: 08-07-2016
Liczba odwiedzin: 243

Godziny pracy

Pn:08:00 - 22:00
Wt:08:00 - 22:00
Śr:08:00 - 22:00
Cz:08:00 - 22:00
Pt:08:00 - 22:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia