Pokaz Samby Brazylijskiej Katarzyna Kashira Stocka id:20635

Oferta

Katarzyna Kashira Stocka - pierwsza Polka, która wystąpiła jako najważniejsza tancerka brazylijskiej szkoły samby Alegria da Zona Sul na Sambodromie w Rio de Janeiro podczas karnawału 2016r.

Tańcem zajmuje się od 6 roku życia. Uczyła się wielu stylów tańca takich jak: disco, jazz, broadway jazz, afro dance, belly dance, hip-hop, commercial, taniec klasyczny, taniec ludowy, samba brazylijska, burleska i inne.

Wykwalifikowany instruktor tańca i fitness (różne formy). Ukończyła AWF w Warszawie (wychowanie fizyczne), UWM (towaroznawstwo) oraz Taneczną Szkołę Instruktorską w Warszawie. Szkoliła się w Polsce i za granicą z zakresu tańca i fitness.

Założycielka Szkoły Tańca FitDance, instruktor i choreograf wielu grup tanecznych m.in. Grupy Estradowej Flame. Były instruktor ZPiT Kortowo. Solistka wielu wydarzeń tanecznych np. Klara w widowisku taneczno-muzycznym „Dziadek do Orzechów” (reżyseria Iwona Pavlović). Reżyser i pomysłodawca spektaklu „Alicja w Krainie Czarów” przy współpracy z Filharmonią Warmińsko-Mazurską w Olsztynie (150 tancerzy).

Występowała w kraju i za granicą m.in. w Brazylii, Belgii, Hiszpanii, Tajwanie, Chorwacji, Macedonii, Bułgarii, Grecji, Francji, Czechach, Niemczech, Rosji, Litwie, Turcji.

Pokaz Samby Brazylijskiej, a także animacje i korowód z gośćmi w
strojach szytych w Rio de Janeiro. Możliwość wyboru kostiumów. Po każdym pokazie zdjęcia z tancerką w strojach prosto z Sambodromu.

Uczestniczka wielu programów telewizyjnych m.in. Taniec z Gwiazdami, Dzień Dobry TVN, Świat się kręci, Jaka to melodia, Fakty, Pytanie na śniadanie i inne.

Mówili o o niej:
Redbull, Eska, Radio Olsztyn, Twój Styl, Pani Domu, Viva, Party, Fakt, Gazeta Wyborcza, Gazeta Olsztyńska, Takie jest Życie, Polki, Demotywatory, wp, onet, interia, wikipedia i inne.

Gwarancja najwyższej jakości, pierwsza Polka, która dostała zaproszenie z brazylijskiej szkoły samby, do bycia główną tancerką (solistką) i poprowadziła korowód samby na Sambodromie ok 5000 uczestników.

Cennik

Orientacyjna cena: 1800 PLN

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Pokaz Samby Brazylijskiej Katarzyna Kashira Stocka id:20635
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Karina Dodano: 26-04-2016
Data imprezy: 15-04-2016
(5)
Polecam serdecznie! Fachowo, kolorowo. Na chwilę wszyscy przenieśliśmy się do Rio. Bardzo fajna i niepowtarzalna pamiątka.

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Pokaz Samby Brazylijskiej Katarzyna Kashira Stocka
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Data dodania: 26-04-2016
Liczba odwiedzin: 179

Nowe ogłoszenia