Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 4

Pokaz Tańca Samba Brazylijska Kashira id:20635

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Pokaz Tańca Samba Brazylijska Kashira

Kashira Ostatnio widziany 05-07-2018
728-787...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (4)
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 26-04-2016
Liczba odwiedzin: 2441

Oferta Pokaz tańca na weselu Warszawa

Katarzyna Kashira Stocka - pierwsza Polka, która wystąpiła jako najważniejsza tancerka brazylijskiej szkoły samby Alegria da Zona Sul na Sambodromie w Rio de Janeiro podczas karnawału 2016r. Co roku wyjeżdża do Rio tańczyć na najwyższych pozycjach tanecznych, co potwierdza jej umiejętności i wyjątkowość swoich show.

Uczestniczka wielu programów telewizyjnych m.in. Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami, Dzień Dobry TVN, Świat się kręci, Jaka to melodia, Fakty, Pytanie na śniadanie i inne. Występowała w kraju i za granicą m.in. w Brazylii, Belgii, Hiszpanii, Tajwanie, Chorwacji, Macedonii, Bułgarii, Grecji, Francji, Czechach, Niemczech, Rosji, Litwie, Turcji.

Tańcem zajmuje się od 6 roku życia. Uczyła się wielu stylów tańca takich jak: disco, jazz, broadway jazz, afro dance, belly dance, hip-hop, commercial, taniec klasyczny, taniec ludowy, samba brazylijska, burleska i inne. Wykwalifikowany instruktor tańca i fitness (różne formy). Ukończyła AWF w Warszawie (wychowanie fizyczne), UWM (towaroznawstwo) oraz Taneczną Szkołę Instruktorską w Warszawie. Szkoliła się w Polsce i za granicą z zakresu tańca i fitness. Założycielka Szkoły Tańca FitDance, instruktor i choreograf wielu grup tanecznych m.in. Grupy Estradowej Flame. Były instruktor ZPiT Kortowo. Solistka wielu wydarzeń tanecznych np. Klara w widowisku taneczno-muzycznym „Dziadek do Orzechów” (reżyseria Iwona Pavlović). Reżyser i pomysłodawca spektaklu „Alicja w Krainie Czarów” przy współpracy z Filharmonią Warmińsko-Mazurską w Olsztynie (150 tancerzy).

Gwarancja najwyższej jakości, pierwsza Polka, która dostała zaproszenie z brazylijskiej szkoły samby, do bycia główną tancerką szkoły (solistką) i poprowadziła korowód samby na Sambodromie.

Pokazy Samby Brazylijskiej: solowe, z dodatkowymi tancerkami, muzykami oraz capoeira, a także animacje i korowód z gośćmi w strojach przywiezonych prosto z Rio de Janeiro. Możliwość wyboru kostiumów dla tancerki, a także dodatkowe, kolorowe stroje dla gości. Po każdym pokazie zdjęcia z Kashirą.

Oferty przygotowywane są indywidualnie pod życzenia i kryteria osób zamawiających.

Zapraszamy do współpracy :)

Cennik

Oferta nr 1
1000

Opinie o Pokaz Tańca Samba Brazylijska Kashira Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Pokaz Tańca Samba Brazylijska Kashira id:20635
Ilość głosów: 4
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Monika
Monika
(5)
Dodano: 08-05-2018
Data imprezy: 01-05-2018
Miejscowość: Wejherowo
Pokaz supergoscie bardzo zadowoleni.Polecam goraco
Marta
Marta
(5)
Dodano: 12-11-2016
Data imprezy: 29-10-2016
Miejscowość: Gdańsk
NIesamowite show, które na długo pozostanie w pamięci. Kasia to profesjonalna tancerka. Było barwnie, gorąco, energetycznie. Wszyscy z przejęciem i zachwytem oglądaliśmy cały występ. Polecam serdecznie!
Paweł
Paweł
(5)
Dodano: 09-11-2016
Data imprezy: 15-10-2016
Miejscowość: Warszawa
Niesamowity występ z wielkim show zachwycił wszystkich gosci oraz nas samych! Wielkie emocje i nieocenione wrażenia, taniec wykonywany na bardzo wysokim poziomie, wiem bo sam tańczę:) polecam BARDZO!!!
Karina
Karina
(5)
Dodano: 26-04-2016
Data imprezy: 15-04-2016
Polecam serdecznie! Fachowo, kolorowo. Na chwilę wszyscy przenieśliśmy się do Rio. Bardzo fajna i niepowtarzalna pamiątka.

Dane kontaktowe

Pokaz Tańca Samba Brazylijska Kashira
Imię:Kashira
Nazwisko:Stocka
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.