Pokaz Tańca Samba Brazylijska Kashira id:20635

Oferta
Dodaj do plannera

Katarzyna Kashira Stocka - pierwsza Polka, która wystąpiła jako najważniejsza tancerka brazylijskiej szkoły samby Alegria da Zona Sul na Sambodromie w Rio de Janeiro podczas karnawału 2016r.

Tańcem zajmuje się od 6 roku życia. Uczyła się wielu stylów tańca takich jak: disco, jazz, broadway jazz, afro dance, belly dance, hip-hop, commercial, taniec klasyczny, taniec ludowy, samba brazylijska, burleska i inne.

Wykwalifikowany instruktor tańca i fitness (różne formy). Ukończyła AWF w Warszawie (wychowanie fizyczne), UWM (towaroznawstwo) oraz Taneczną Szkołę Instruktorską w Warszawie. Szkoliła się w Polsce i za granicą z zakresu tańca i fitness.

Założycielka Szkoły Tańca FitDance, instruktor i choreograf wielu grup tanecznych m.in. Grupy Estradowej Flame. Były instruktor ZPiT Kortowo. Solistka wielu wydarzeń tanecznych np. Klara w widowisku taneczno-muzycznym „Dziadek do Orzechów” (reżyseria Iwona Pavlović). Reżyser i pomysłodawca spektaklu „Alicja w Krainie Czarów” przy współpracy z Filharmonią Warmińsko-Mazurską w Olsztynie (150 tancerzy).

Występowała w kraju i za granicą m.in. w Brazylii, Belgii, Hiszpanii, Tajwanie, Chorwacji, Macedonii, Bułgarii, Grecji, Francji, Czechach, Niemczech, Rosji, Litwie, Turcji.

Pokaz Samby Brazylijskiej, a także animacje i korowód z gośćmi w
strojach szytych w Rio de Janeiro. Możliwość wyboru kostiumów. Po każdym pokazie zdjęcia z tancerką w strojach prosto z Sambodromu.

Uczestniczka wielu programów telewizyjnych m.in. Taniec z Gwiazdami, Dzień Dobry TVN, Świat się kręci, Jaka to melodia, Fakty, Pytanie na śniadanie i inne.

Mówili o o niej:
Redbull, Eska, Radio Olsztyn, Twój Styl, Pani Domu, Viva, Party, Fakt, Gazeta Wyborcza, Gazeta Olsztyńska, Takie jest Życie, Polki, Demotywatory, wp, onet, interia, wikipedia i inne.

Gwarancja najwyższej jakości, pierwsza Polka, która dostała zaproszenie z brazylijskiej szkoły samby, do bycia główną tancerką (solistką) i poprowadziła korowód samby na Sambodromie ok 5000 uczestników.

Cennik

Orientacyjna cena: 1000 PLN

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Pokaz Tańca Samba Brazylijska Kashira id:20635
Ilość głosów: 3 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Marta Dodano: 12-11-2016
Data imprezy: 29-10-2016 Miejscowość: Gdańsk
(5)
NIesamowite show, które na długo pozostanie w pamięci. Kasia to profesjonalna tancerka. Było barwnie, gorąco, energetycznie. Wszyscy z przejęciem i zachwytem oglądaliśmy cały występ. Polecam serdecznie!
Autor: Paweł Dodano: 09-11-2016
Data imprezy: 15-10-2016 Miejscowość: Warszawa
(5)
Niesamowity występ z wielkim show zachwycił wszystkich gosci oraz nas samych! Wielkie emocje i nieocenione wrażenia, taniec wykonywany na bardzo wysokim poziomie, wiem bo sam tańczę:) polecam BARDZO!!!
Autor: Karina Dodano: 26-04-2016
Data imprezy: 15-04-2016
(5)
Polecam serdecznie! Fachowo, kolorowo. Na chwilę wszyscy przenieśliśmy się do Rio. Bardzo fajna i niepowtarzalna pamiątka.

Skontaktuj się

728-787...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:FitDance
Imię:Katarzyna Kashira
Nazwisko:Stocka
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Data dodania: 26-04-2016
Liczba odwiedzin: 1484

Nowe ogłoszenia