Zobacz zdjęcia (7)
Taniec brzucha, samba brazylijska - pokaz, animacja, lekcja tańca, Warszawa - zdjęcie 1
Taniec brzucha, samba brazylijska - pokaz, animacja, lekcja tańca, Warszawa - zdjęcie 2 Taniec brzucha, samba brazylijska - pokaz, animacja, lekcja tańca, Warszawa - zdjęcie 3 Taniec brzucha, samba brazylijska - pokaz, animacja, lekcja tańca, Warszawa - zdjęcie 4 Taniec brzucha, samba brazylijska - pokaz, animacja, lekcja tańca, Warszawa - zdjęcie 5
Taniec brzucha, samba brazylijska - pokaz, animacja, lekcja tańca, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 7

Taniec brzucha, samba brazylijska - pokaz, animacja, lekcja tańca id:52743

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
883-977...

O nas

Pokaz tańca na weselu lub evencie to piękne dopełnienie wyjątkowej uroczystości, wspaniała niespodzianka dla gości i Państwa Młodych czy Jubilata, coś co długo będziecie wspominać z uśmiechem :) Ze swojej strony oferuję Państwu niezwykłe pokazy tańca brzucha lub samby brazylijskiej - moich dwóch wielkich pasji.

💎TANIEC BRZUCHA - piękny występ w orientalnym klimacie. Posiadam profesjonalne stroje, które z pewnością zrobią wielkie wrażenie. W ramach uroczystości mogę zaproponować więcej niż jeden pokaz, każdy w nieco innej odsłonie. W moim repertuarze znajduje się m.in.:
✨ Klasyka tańca brzucha z romantyczną nutą
✨ Dynamiczny pokaz z woalem
✨ Wesołe drum solo do energicznych rytmów i dźwięku bębnów
✨ Pokaz z rekwizytem

💎SAMBA BRAZYLIJSKA - widowiskowe show w prawdziwym karnawałowym klimacie wprost z Rio de Janeiro, które wzbudzi niesamowite reakcje wśród gości! Profesjonalny strój z piór, żywiołowa muzyka i radosna tancerka - przepis na niezapomniane wydarzenie :) Na życzenie możliwość występu z większą grupą tancerek.

💎BELLYSAMBA - to połączenie tańca brzucha i samby, czyli samba z orientalną nutą - tak, to możliwe i równie niezwykłe żeby zaskoczyć Państwa gości!

💎ANIMACJA DLA GOŚCI / LEKCJA TAŃCA - to kolejna propozycja w mojej ofercie. Z przyjemnością po występie złapię mikrofon i poprowadzę animację by zachęcić Państwa gości do wspólnej zabawy :) Mogę również poprowadzić lekcję tańca np. na wieczorze panieńskim - super zabawa w gronie kobiet i fajna niespodzianka dla przyszłej panny młodej.


Więcej o mnie: Jak już wspomniałam taniec to moja pasja, dlatego tańczę z wielką radością. Od lat aktywnie występuję przed publicznością, biorę udział w pokazach, festiwalach i wydarzeniach związanych z tańcem i nieustannie szkolę się w tym zakresie. Jestem również certyfikowaną instruktorką tańca i z przyjemnością zarażam innych swoją pasją:)
Po więcej informacji zapraszam na moje social media, które są wypełnione oczywiście... tańcem! 🥰

Pytania, szczegółowa oferta, rezerwacja pokazu - zapraszam do kontaktu!
Do zobaczenia na Twoim evencie! :)

Taniec brzucha, samba brazylijska - pokaz, animacja, lekcja tańca - film 1 Taniec brzucha, samba brazylijska - pokaz, animacja, lekcja tańca - film 1

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Monika Daniluk
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
883-977...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 112
Zadzwoń
883-977...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie