The Bicycle Pictures - delikatna fotografia ślubn id:14551

Oferta

Zajmujemy się produkcją filmów okolicznościowych oraz fotografią. Nasza twórczość ukierunkowana jest przede wszystkim na ludzi wrażliwych, ceniących sobie artyzm oraz subtelność naturalnego piękna. Polecamy się wszystkim, dla których prócz treści ważna jest też forma.

Obsługujemy kameralne przyjęcia i wielkie bale.
Chętnie realizujemy niestandardowe projekty,
reklamy, reportaże i filmy dokumentalne.

Materiał filmowy realizujemy w technologii DSLR, przy użyciu kilku kamer. Gotowy film przekazywany jest przez nas w standardach Blu-Ray i DVD. Fotografie wykonane z dbałością o każdy szczegół oddajemy w ekskluzywnej oprawie. Realizujemy projekty na terenie całej Europy w różnych wariantach cenowych.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • plener

Cennik

Orientacyjna cena: 4000 PLN / dzień

PRZYKŁADOWA OFERTA FILMOWO-FOTOGRAFICZNA
W tej cenie zawiera się praca dwóch filmowców i fotografa od przygotowań (fryzjer, kosmetyczka itp.) do godziny pierwszej. Dodatkowo otrzymują Państwo darmową sesję filmowo-fotograficzną innego dnia oraz elegancki album, a w nim 100 wywołanych zdjęć. Prócz wspomnianego albumu otrzymują Państwo 500 przygotowanych do wywołania zdjęć nagranych na płycie DVD. Gotowy film to dziewięćdziesięciominutowy reportaż i krótki trailer z podkładem muzycznym. Taki materiał oddajemy w dwóch egzemplarzach, w rozdzielczości Full HD na płytach Blu-ray plus dwie kopie DVD. Wszystkie płyty posiadają spersonalizowany nadruk, zaś płyty reprezentacyjne są gustownie opakowane.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

The Bicycle Pictures - delikatna fotografia ślubn
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Data dodania: 29-03-2015
Liczba odwiedzin: 236

Nowe ogłoszenia