7 pomysłów na stół tematyczny na weselu

7 pomysłów na stół tematyczny na weselu

Chcecie zaskoczyć Gości weselnych? Sposobów na atrakcje weselne jest mnóstwo. Pary Młode mogą wybierać wśród ogromu możliwości, jaki daje rynek firm weselnych. W tym artykule przyglądamy się stołom tematycznym. Takie stoły to nie tylko przyjemność dla podniebienia, ale także dla oka – ich realizacje często wprawiają w zachwyt. Poniżej znajdziecie 7 wyjątkowych pomysłów na stół tematyczny.

1. Candy Bar

Candy Bar, czyli słodki kącik. Kochamy słodkości, dlatego podczas przyjęcia weselnego również nie może ich zabraknąć. Jeżeli tort i zestaw ciast to dla Was zbyt mało i chcielibyście bardziej osłodzić Wasze wesele, zdecydujcie się na takiego typu słodki stół tematyczny. Dodatkowo będzie on spełniał funkcję dekoracyjną sali weselnej.

c5e1de1b171d479759806940879fb23e

słodki stół

słodki stół tematyczny

słodki stół

2. Coffee Bar

Atrakcja polecana nie tylko zagorzałym miłośnikom kawy. Podczas całonocnego przyjęcia warto zadbać o dawkę kofeiny, którą zdecydowanie zapewni bar kawowy 🙂

bar kawowy

coffee bar

coffee bar

bar kawowy

3. Budka z lodami

Alternatywa dla lodów w pucharkach serwowanych gościom w ramach deseru. Ochłoda w upalny dzień i zadowolenie Gości gwarantowane!

ice cream bar

budka z lodami

ice cream bar

ice cream bar

ice cream

4. Popcorn Bar

Dotychczas przekąska, jaką jest popcorn mogła nie być kojarzona z przyjęciem weselnym, lecz najwyższy czas to zmienić! Jest to bardzo oryginalny pomysł na weselny stół tematyczny, na pewno zaskoczycie nim swoich Gości. Jeżeli organizujecie na przykład pokaz slajdów ze swoimi zdjęciami z dzieciństwa lub pokaz filmowy w ramach podziękowań dla rodziców, będzie to świetny dodatek! W barze z popcornem mamy do wyboru różne opcje smakowe, więc o monotonii nie ma mowy!

popcorn bar

popcorn

popcorn bar

popcorn

5. Donut Bar

Jeśli uwielbiacie pączki, to forma słodkiego stołu w postaci pięknie dekorowanych donutów jest dla Was!

donut bar

donut

donut bar

donut bar

donut bar

6. Bar z lemoniadą

Świetne rozwiązanie dla osób, które organizują przyjęcie latem – w upały nic tak nie orzeźwia jak schłodzona lemoniada! A jeśli na wesele zapraszacie dzieci – będą zachwycone.

lemoniada

lemoniada

kącik z lemoniadą

kącik z lemoniadą

7. Stół serowy

Wśród wszystkich słodkości mamy również propozycję stołu wytrawnego, jakim jest stół serowy. Sery różnego rodzaju i pochodzenia przyciągną Gości ciekawych nowych smaków.

stół serowy

stół serowy

stół tematyczny serowy

Co sądzicie o naszych propozycjach stołów tematycznych? Skorzystacie z takiej formy atrakcji weselnej?

Więcej inspiracji o tematyce ślubnej i weselnej znajdziecie na naszym Facebooku, zapraszamy!

fot. Pinterest

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz