Czego oczekiwać od fryzury i makijażu ślubnego?

Czego oczekiwać od fryzury i makijażu ślubnego?

Każda kobieta w dniu ślubu chce wyglądać jak milion dolarów. Jak dopasować makijaż i sposób uczesania, by czuć się pięknie i wygodnie w tym ważnym dniu? Czego oczekiwać od fryzury i makijażu ślubnego?

czego oczekiwać od fryzury i makijażu ślubnego

Czego oczekiwać od fryzury i makijażu ślubnego?

Odpowiednie dopasowanie

Zarówno makijaż jak i fryzura ślubna powinny być odpowiednio dopasowane do danej panny młodej. Kobiety często inspirują się w tych kwestiach zdjęciami znalezionymi w gazetach lub Internecie. Trzeba jednak mieć świadomość, że dana fryzura lub make up, będą wyglądać nieco inaczej niż na zdjęciu. Każda z nas jest inna, więc należy pamiętać o tym, że makijaż i fryzura powinny podkreślać atuty naszej urody. Warto zaufać specjalistom, którzy indywidualnie dobiorą sposób uczesania i wizażu.

Wygoda

Szczególnie w przypadku fryzury ślubnej, należy pamiętać o wygodzie. W dniu ślubu wiele się dzieje, więc powinnaś dopasować sposób uczesania do aktywności, które będą miały wtedy miejsce. Jeśli liczysz na szaloną noc na parkiecie, zrezygnuj z „ciężkich” upięć, które mogą zniszczyć się po kilku obrotach. Problematyczny może być także mocny makijaż, który po kilku godzinach może tworzyć efekt maski. Warto więc umówić się na próbną fryzurę i make up i przetestować je wcześniej, np. przy okazji innej uroczystości.

Wyjątkowość

Większość kobiet chce, by ich ślubny makijaż i fryzura wyglądały wyjątkowo, inaczej niż na co dzień. W tych kwestiach łatwo jednak przesadzić, by całość nie wyglądała na zbyt wystylizowaną lub udziwnioną. Klasyczny make up i fryzura będą ponadczasowe, więc spodobają Ci się także za kilkanaście, kilkadziesiąt lat, gdy będziesz przeglądać ślubne zdjęcia. Jeśli jednak chcesz trochę zaszaleć lub podążać za urodowymi trendami, warto skonsultować się ze specjalistami w tych dziedzinach!

Wiesz już, czego oczekiwać od fryzury i makijażu ślubnego. Czy masz już pomysł na swój ślubny look?

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).