Czego oczekiwać od fryzury i makijażu ślubnego?

Czego oczekiwać od fryzury i makijażu ślubnego?

Każda kobieta w dniu ślubu chce wyglądać jak milion dolarów. Jak dopasować makijaż i sposób uczesania, by czuć się pięknie i wygodnie w tym ważnym dniu? Czego oczekiwać od fryzury i makijażu ślubnego?

Czego oczekiwać od fryzury i makijażu ślubnego?

Odpowiednie dopasowanie

Zarówno makijaż jak i fryzura ślubna powinny być odpowiednio dopasowane do danej panny młodej. Kobiety często inspirują się w tych kwestiach zdjęciami znalezionymi w gazetach lub Internecie. Trzeba jednak mieć świadomość, że dana fryzura lub make up, będą wyglądać nieco inaczej niż na zdjęciu. Każda z nas jest inna, więc należy pamiętać o tym, że makijaż i fryzura powinny podkreślać atuty naszej urody. Warto zaufać specjalistom, którzy indywidualnie dobiorą sposób uczesania i wizażu.

Wygoda

Szczególnie w przypadku fryzury ślubnej, należy pamiętać o wygodzie. W dniu ślubu wiele się dzieje, więc powinnaś dopasować sposób uczesania do aktywności, które będą miały wtedy miejsce. Jeśli liczysz na szaloną noc na parkiecie, zrezygnuj z „ciężkich” upięć, które mogą zniszczyć się po kilku obrotach. Problematyczny może być także mocny makijaż, który po kilku godzinach może tworzyć efekt maski. Warto więc umówić się na próbną fryzurę i make up i przetestować je wcześniej, np. przy okazji innej uroczystości.

Wyjątkowość

Większość kobiet chce, by ich ślubny makijaż i fryzura wyglądały wyjątkowo, inaczej niż na co dzień. W tych kwestiach łatwo jednak przesadzić, by całość nie wyglądała na zbyt wystylizowaną lub udziwnioną. Klasyczny make up i fryzura będą ponadczasowe, więc spodobają Ci się także za kilkanaście, kilkadziesiąt lat, gdy będziesz przeglądać ślubne zdjęcia. Jeśli jednak chcesz trochę zaszaleć lub podążać za urodowymi trendami, warto skonsultować się ze specjalistami w tych dziedzinach!

Wiesz już, czego oczekiwać od fryzury i makijażu ślubnego. Czy masz już pomysł na swój ślubny look?

fot. Pexels

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore