Śniadanie Panny Młodej. Co zjeść w dniu ślubu?

Śniadanie Panny Młodej. Co zjeść w dniu ślubu?

Śniadanie to najważniejszy posiłek, który daje nam energię na cały poranek. Dzień ślubu jest bardzo wymagający. Każda panna młoda potrzebuje dużej dawki energii, a wartościowy posiłek pozwoli nie tylko zaspokoić głód, ale też wesprzeć organizm w stresującej sytuacji! Sprawdź, jak powinno wyglądać śniadanie Panny Młodej.

śniadanie Panny Młodej

Śniadanie Panny Młodej

 

Głód wywoła dodatkowy stres, sprawi, że będziesz rozdrażniona i zła. A to przecież dzień Twojego ślubu! Warto już wcześniej zadbać o to, by jedzenie śniadań weszło Ci w nawyk! Przyniesie to same korzyści! Poza tym, że Twój organizm będzie lepiej funkcjonował, w dniu ślubu zjedzenie porządnego posiłku przyjdzie Ci z łatwością.

Co zjeść na śniadanie w dniu ślubu?

Postaw na pożywne, ale lekkie śniadanie! Musisz czuć się najedzona, ale zadbaj o to, by nie czuć się ciężko i ospale. Najlepsze będą:

 • musli,
 • kanapki na pełnoziarnistym pieczywie,
 • płatki owsiane,
 • owocowy koktajl,
 • tosty
 • sałatka z kurczakiem,
 • jajka.

Czego nie jeść na śniadanie w dniu ślubu?

 Zrezygnuj z kalorycznych dań i fastfoodów, po których będziesz ospała i poczujesz się ciężko.

Nie zapomnij także o piciu! Tuż po wstaniu z łóżka, wypij szklankę wody z cytryną. Ten zdrowy napój pobudzi Twój metabolizm i nawodni organizm!

Jak będzie wyglądało Twoje śniadanie w ślubny poranek? 🙂

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).