Tablica powitalna na wesele. Powitaj swoich gości i zrób im miłą niespodziankę!

Tablica powitalna na wesele. Powitaj swoich gości i zrób im miłą niespodziankę!

Bez obecności gości weselnych Wasze przyjęcie zdecydowanie nie byłoby takie samo. Radość z przybycia Waszych bliskich świetnie wyrazi tablica powitalna na wesele. To właśnie na niej możecie zawrzeć kilka miłych słów oraz pokusić się o naprawdę ciekawą formę.

Tablice powitalne na wesele to dekoracje, które zazwyczaj zdobią wejście do sali weselnej. Taka dekoracja świetnie się prezentuje, nawiązując do stylistyki uroczystości, a jednocześnie będąc miłym gestem w kierunku Waszych gości. 😉 Weselne tablice powitalne zaczynają zyskiwać na popularności i coraz częściej stają się ozdobą weselnych przyjęć.

💡 Zobacz także: Szukasz wymarzonych dekoracji ślubnych? Odwiedź nasz katalog i wybierz coś dla siebie!

Tablica powitalna na wesele – czym jest?

Tablica powitalna jest to niezbędny element aranżacji weselnej, aby każdy z gości poczuł się ważny i doceniony. 😉Dekoracja ta musi być zgodna ze stylem i motywem przewodnim wesela, czyli jego ogólną aranżacją. Szczególnie z winietkami, planem stołów czy opisami stolików.

tablica powitalna na wesele ozdobiona kwiatami
Adobe Stock

Tego typu dekoracje zawierają zazwyczaj imiona pary młodej oraz jedno, miłe zdanie skierowane do gości weselnych. 😊 Spersonalizowane tablice można poszerzyć o cytaty lub inne treści, które są dla Was istotne w tym dniu. Na tablicy powitalnej może się również znaleźć informacja o przebiegu wesela oraz rozpisce poszczególnych elementów wieczoru.

Jest to więc nie tylko ładny, ale również przydatny element dekoracyjny, który ozdobi salę weselną, a zarazem świetny sposób na poinformowanie gości o najważniejszych aspektach przyjęcia.

Czy warto kupić tablicę powitalną na wesele?

Oczywiście! Należy jednak pamiętać, że tablica powinna być zgodna ze stylem, z jakim organizowane jest całe wesele. 😉 Ważne, aby cała papeteria i wszystkie razem produkty do siebie pasowały. Tablice takie możecie kupić w różnych kolorach, materiałach i kształtach. Będzie to na pewno miła niespodzianka dla każdego gościa. Każda zaproszona osoba będzie mogła poczuć się w wyjątkowy sposób.

tablica powitalna na wesele - drewniana
Adobe Stock

Goście na pewno będą zadowoleni, jeśli powitacie ich miłym tekstem albo piękną sentencją. Co najważniejsze taka tablica pasuje zarówno do wesela w stylu glamour, jak i kameralnej uroczystości w stylu rustykalnym. 🙂

To Wy decydujecie, czy tablica ma być okrągła, czy prostokątna. Wykonana na drewnie, szkle albo pleksi. Równie dobrze możecie wygrawerować na niej swoje imiona i ciepłe zdanie skierowane do Waszych gości. Jakie zatem wybrać tablice powitalne? Kategorie, pośród których możecie szukać są naprawdę zróżnicowane, a na rynku możecie znaleźć wiele ciekawych propozycji.

💡 Zobacz także: Odwiedź nasz katalog i wybierz idealną papeterię ślubną!

Tablica powitalna na wesele – tekst

Jeśli zastanawiasz się, co możesz napisać na tablicy powitalnej, poniżej przedstawiamy kilka tekstów, które mogą Ci się przydać!

tablica powitalna na wesele przed salą weselną
Adobe Stock

„Witamy Was na naszym weselu!

Bawcie się dobrze!”

„Miło Was widzieć

Zuzanna & Tomek”

„Witamy!

Fajnie, że jesteście!”

„Witajcie!

Miło, że jesteście dzisiaj z nami!”

„Witamy Was!

Cieszymy się, że jesteście z nami!”

„Witajcie w naszej bajce!”

„Długo i szczęśliwie zaczyna się właśnie tu!

Pięknie, że jesteście z nami”

„Tu zaczyna się nasza historia.

Wspaniale, że możemy dzielić ją razem z Wami”

Tablica powitalna na wesele – galeria zdjęć

Podsumowanie tego artykułu

5/5 - (1)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore