Zdjęcia TOP w kwietniu 2022!

Zdjęcia TOP w kwietniu 2022!
Estera Matras Photography

Za nami kwietniowe dni. Przyszedł czas żeby powitać miesiąc cieszący się wspaniałą pogodą i iście wiosennym klimatem. 🌸 Wraz z powiedzeniem “w maju jak w raju” przychodzimy z iście rajskimi fotografiami, które zostały przez nas wyróżnione i okrzyknięte mianem TOP. 🤩 Które zdjęcia nas urzekły? Sprawdźcie!

Zdjęcia z miesiąca kwiecień to mieszanka różnych emocji oraz kolorów. 🌈 Znajdziecie tutaj chwytające za serce fotografie par młodych, które wyrażają wiele pięknych uczuć. Nie zabraknie także wspaniałych portretów w jasnej kolorystyce oraz wyjątkowych zdjęć z sesji plenerowych. Każde z tych zdjęć opowiada niezwykłą historię i sprawia, że chce się na dłużej zatrzymać na nich wzrok. 👀

Aplikacja wesele z klasą

Więcej niesamowitych kadrów znajdziecie w naszym dziale Inspiracje.✨

The Bicycle Pictures
Happy Planner Studio 
Estera Matras Photography
Zatrzymać Chwile Fotografia Ślubna Inaczej

4.6/5 - (14)

Dominika Talaga

Dominika Talaga

Studentka komunikacji promocyjnej i kryzysowej na Uniwersytecie Śląskim. Miłośniczka dobrej kawy i dobrego humoru. Entuzjastka mediów społecznościowych, które są dla niej fascynującą dziedziną. W wolnym czasie oddaje się relaksowi dzięki medytacji lub spacerom, a także odwiedza lokalne kawiarnie w poszukiwaniu nowych smaków.

Więcej artykułów autora Dominika Talaga

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore