Zdjęcia TOP w maju 2022!

Zdjęcia TOP w maju 2022!
Fotografia z miłością - Katarzyna Nowak

Miesiąc maj już za nami. 🌺 Wiosna zwiastuje nadejście sezonu ślubnego, a co za tym idzie wielu niesamowitych sesji ślubnych. 📷 W tym wyjątkowym czasie w naszych Inspiracjach pojawiło się wiele przepięknych fotografii, które zdecydowanie nas urzekły. 🤩 Sprawdźcie, które fotografie zaparły nam dech w piersiach w minionym miesiącu!

Aplikacja wesele z klasą

Majowe zdjęcia to przede wszystkim wiele pięknych fotografii z sesji ślubnych. Emocje uchwycone na tych kadrach przyciągają wzrok. 👀 Na wyróżnienie zasłużyły także portrety panien młodych we wspaniałych sceneriach z pięknym tłem oraz dekoracjami światłem. ✨ Pojawiły się także czarno-białe kadry, które nadają nutki tajemniczości każdemu ze zdjęć. Nie mogło zabraknąć również fotografii z sesji narzeczeńskiej przy zachodzie słońca. Wszystkie zdjęcia obfitują w emocje, miłość i subtelność.

Oferty promowane

Więcej niezwykłych kadrów znajdziecie w naszym dziale Inspiracje. 😍

Happy Planner Studio
It’s today!
Wojciech Butkus Fotografia
Fotografika Jacek Krzyżowski
Ewa Lendo Fotografia
Tetiana Nikolaienko
Fotografia z miłością – Katarzyna Nowak
Light4Events

4.6/5 - (31)

Dominika Talaga

Dominika Talaga

Studentka komunikacji promocyjnej i kryzysowej na Uniwersytecie Śląskim. Miłośniczka dobrej kawy i dobrego humoru. Entuzjastka mediów społecznościowych, które są dla niej fascynującą dziedziną. W wolnym czasie oddaje się relaksowi dzięki medytacji lub spacerom, a także odwiedza lokalne kawiarnie w poszukiwaniu nowych smaków.

Więcej artykułów autora Dominika Talaga

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore