Light4Events - Dekoracje Światłem

od 1500 do 7000 zł
Krobia, wielkopolskie
(28)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
721-651...

O nas

Jako Light4Events tworzymy każdą realizację w taki sposób, aby była ona nowym projektem szytym na miarę. Nie kopiujemy banałów, nie przerabiamy tych samych schematów po kilkanaście razy. Oferta jaką posiadamy jest elastyczna, dlatego chętnie przyjmujemy nietuzinkowe wyzwania. Szeroka gama urządzeń świetlnych jaką dysponujemy pozwala nam dostosować się do każdego pomysłu, motywu oraz wizji na aranżację dekoracji światłem. Chcesz, aby Twoje przyjęcie wyraźnie wyróżniło się na tle innych? Skontaktuj się z nami - podołamy twojemu wyzwaniu!

Pakiety Usług:

1. Dekoracja Światłem Statyczna: polega na dekoracji światłem sali w sposób stały przez całą uroczystość. Oznacza to, że oświetlenie zostaje dostosowane pod przewodni motyw dekoracyjny wesela używając jednej lub kilku barw, tak aby całość współgrała z pozostałymi elementami dekoracji. Oświetlenie jest ustawiane i programowane przed uroczystością i nie wymaga obsługi w trakcie przyjęcia. Dekoracji światłem poddawana jest sala bankietowa, dekoracje, wysokie kompozycje na stołach, ścianki dekoracyjne i inne elementy architektury sali, które wymagają dodatkowej ekspozycji na światło.

2. Dekoracja Światłem Pleneru: polega na aranżacji oświetlenia na zewnątrz, wykorzystując architekturę dworu, ogrodu, pleneru itp. Najczęściej używanymi elementami w tym pakiecie są girlandy światła żarowego, kurtyny led, girlandy Fairy Lights, urządzenia led RGBWA. Sposób wykorzystania urządzeń jest rozmaity, od aranżacji scenerii do zdjęć po oświetlanie tarasów, drzew, altanek itp.

3. Dekoracja Światłem Rustykalna Sali Bankietowej: elementy dekoracji zewnętrza mogą być częściowo użyte również w środku (sufit w girlandach ledowych lub girlandach żarówkowych, kurtyny led imitujące ciepłe białe światło, ścianka za parą, lampy retro) w ramach dekoracji wnętrza w stylu boho/rustykalnym. Tego typu dekoracja idealnie nadaje
się pod drewniane sale/stodoły, która punktowo jest uzupełniana o odpowiednio dobrane ciepłe barwy (np. biel, złoto) za pomocą urządzeń RGBWA.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oświetlenie Statyczne

od 1000 do 5000zł/ Pakiet

Dekoracja Światłem Statyczna obejmuje:
- podświetlenie ścian, okien oraz pozostałych elementów architektury sali
- oświetlenie dekoracji i kwiatów na stołach za pomocą urządzeń akumulatorowych
- oświetlenie i ekspozycja dekoracji (np. ścianki prezydialne lub zdjęciowe)

Dekoracja Światłem Dworu

od 800 do 7000zł/ Pakiet

Dekoracja światłem pleneru polega na aranżacji oświetlenia na zewnątrz, wykorzystując architekturę dworu, ogrodu, tarasu lub namiotu. Najczęściej używanymi elementami w tym pakiecie są girlandy światła żarowego, kurtyny led, lampki Fairy Lights, urządzenia LED RGBWA. Sposób wykorzystania urządzeń jest rozmaity, od aranżacji scenerii do zdjęć po oświetlanie tarasów, drzew, altanek itp.
Do dyspozycji posiadamy około 4000 metrów girland

Dekoracja Boho Rustykalna

od 800 do 7000zł/ Pakiet

Elementy dekoracji zewnętrza mogą być częściowo użyte również w środku (sufit w lampkach lub girlandach, kurtyny, ścianka za parą, lampy retro) w ramach dekoracji wnętrza w stylu boho/rustykalnym. Tego typu dekoracja idealnie nadaje się pod drewniane sale/stodoły, która punktowo jest uzupełniana o odpowiednio dobrane ciepłe barwy (np. biel, złoto) za pomocą urządzeń LED RGBWA.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy młodzi, idziemy z duchem czasu, cały czas realizujemy nowe pomysły wzbogacenia naszej oferty. W zespole mamy osoby zajmujące się światłem zawodowo na dużych imprezach i koncertach. Cenimy sobie wysoko dobrze wykonaną pracę, dbałość o detale a przede wszystkim o estetykę i higienę wizualną całej realizacji.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Najważniejszą dla nas rzeczą jest to, aby klient był w pełni usatysfakcjonowany z naszych usług. Dlatego dajemy od siebie o wiele więcej niż to co uwzględniamy w umowie - musimy być pewni w 100%, że nasza realizacja spełnia oczekiwania i się każdemu podoba.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Pomimo iż jesteśmy krótko na rynku, dużo par składa do nas zapytania poprzez polecenia - zadowoleni klienci to dla nas najlepsza reklama, dlatego zależy nam szczególnie na tym, aby każda impreza wnosiła coś nowego, była dla nas nowych wyzwaniem - to daje nam bodziec do tego aby poświęcać się w 100% efektowi na jaki czekają pary młode.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Wysokiej jakości sprzęt zakupiony od renomowanych producentów. Dbałość o detale, czystość i higiena pracy. Estetyka rozmieszczenia sprzętu wraz z kablami i gniazdkami. Umiejętność dopasowania się do najbardziej wymagających realizacji.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Lubimy kiedy każda realizacja jest wyzwaniem. Dlatego staramy się nie dopuszczać do rutyny, tylko cały czas podnosić sobie poprzeczkę. To nas nakręca i daje szansę na rozwijanie się w technice i dekoracji światłem.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Bo nic nie daje takiej radości jak wielkie Łaaaaał po wejściu na salę dekorowaną światłem przez Light4Events

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Rok przygotowań do otwarcia projektu związanego z dekoracja światłem. Ten czas poświęciliśmy na poznanie każdego sprzętu z osobna oraz przygotowania bardzo wielu wariantów dekoracji światłem. Przed naszym głównym oświetleniowcem nie ma żadnych przeszkód, który zajmuje się zawodowo oświetleniem scenicznym na dużych koncertach od 5 lat.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Najważniejszy jest dla nas feedback po wykonaniu realizacji - miłe słowa, satysfakcja i zadowolenie klientów to dla nas najważniejsze osiągniecie i wyróżnienie ;)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej wystartowaliśmy w 2019 roku. Jednakże oświetleniem zajmujemy się od kilku lat. Przenosimy naszej umiejętności pod inną specyfikę imprez co daje nam duże pole do popisu i pokazania naszych umiejętności parom młodym.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Dekoracja światłem w naszej realizacji zarówno dobrze sprawdzi się na salach bankietowych, plenerach oraz namiotach i innego rodzaju imprezach. Jesteśmy przygotowani na każdy rodzaj wesela ze światłem pasującym do każdego motywu wesela

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Bardzo ciężko rozłożyć to na pracę godzinową, dlatego że każdy klient traktowany jest indywidualnie. W danym miejscu pracujemy na tyle długo, aby efekt był niesamowity. Oświetlenie sali jest od początku do końca imprezy wraz z poprawinami (po uzgodnieniu)

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zazwyczaj jest to 2 monterów urządzeń plus certyfikowany oswietleniowiec.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Sprzęt jakim dysponujemy to światła o całej palecie barw RGBW, dlatego jak mówi klasych "od koloru do wyboru". W skład naszych urządzeń wchodzą głowice ruchome, lampy LedBar, LedPar, Projektory Gobo, Projektory Laserowe, Lampy Dekoracyjne w stylu retro, girlandy oraz wiele innych.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Bezpiecznym okresem będzie ok 12 miesięcy. Jest to okres dający bardzo dużą szansę wolnego terminu. Jednakże, zdarzają nam się wolne terminy w sezonie, dlatego warto dzwonić z pytaniami - dążymy do realizacji dwóch imprez jednego dnia na dwie osobne ekipy montażowe.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Preferujemy zawsze kontakt telefoniczny - daje nam on pewność zrozumienia sytuacji oraz znalezienia odpowiedniego rozwiązania od razu w trakcie rozmowy. Preferujemy również chociaż jedno spotkanie z parą młodą na żywo, najlepiej na sali bankietowej aby przedstawić i dopracować projekt realizacji dekoracji światłem. Wszelkie zmiany wprowadzane na bieżąco nie są dla nas problemem. To zadowolenie pary młodej i wrażenie jakie nasza realizacja światłem zrobi na gościach, jest dla nas najważniejsze - kładziemy te kwestie jako priorytet i rzecz pierwszorzędna dla naszej pracy.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie jest darmowe. Preferujemy spotkanie na sali bankietowej, tak aby omówić i przybliżyć nasz pomysł na realizację światłem.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Dzialamy głównie do potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie zrobić efekt o którym od dawna marzyliscie

Jaki jest styl naszej pracy?

Styl wybierają Państwo młodzi, a naszym zadaniem jest jego realizacja.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Pokażemy wam wiele naszych innych dekoracji, z których dobierzecie to co najbardziej będzie pasować do motywu waszego wesela. Preferujemy spotkania na salach bankietowych, aby na miejscu dokonać "szkicu" dekoracji światłem tak aby łatwiej było wam podjąć decyzję.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się językiem angielskim oraz niemieckim

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Nie ma z tym najmniejszego problemu. Jesteśmy w stanie zmieniać scenariusz dekoracji światłem nawet dzień przed weselem.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Niewielka dostępność gniazdek. Staramy się jednak rozwiązywać ten problem zabraniem odpowiednich rozszerzeń prądowych. Jeszcze nigdy nie było sytuacji bez wyjścia - od tego jesteśmy ;)

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Posiadamy ze sobą sporo narzędzi do montażu urządzeń, które z miłą chęcią udostępnialiśmy Paniom dekoratorkom.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Po weselu, gdy emocje opadną będziemy prosić o wypowiedzenie się na temat naszej realizacji.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Szczególnie te, które organizowane są na salach wiejskich, czasami są to remizy. Efekt przez i po jakie daje nam światło sprawia, że miejsca te na zdjęciach są nie do poznania. Każdy pyta zdumiony - "To na prawdę ta sala?"

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Najbardziej lubimy pałacyki i dworki. Potencjał realizacji światłem jakie dają stare miejsca jest nieograniczony.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Dokładność, pomysłowość, punktualność oraz higiena pracy.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Dostosujemy się do każdego stylu oraz motywu ślubu!!

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Staramy się czerpań inspirację od każdego, kto jest profesjonalny w tym co robi i poważnie traktuje swoją pracę. Uczyć można się od każdego, nie zależnie czy jest z branży oświetleniowej czy nie ;)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Wesele musi mieć odpowiedni nastrój. Staramy się dołożyć do tego efektu własną cegiełkę ;) Czasami może nawet paletę cegiełek XD

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Staramy się czerpań inspirację od każdego, kto jest profesjonalny w tym co robi i poważnie traktuje swoją pracę. Uczyć można się od każdego, nie zależnie czy jest z branży oświetleniowej czy nie ;)

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Na bieżąco podążamy za nowymi trendami, nie tylko z Polski, ale też zza granicy. Aktualizujemy nasz sprzęt, oraz wszelkie
dodatkowe dekoracje. Jeździmy na targi o staramy się zbierać informacje o tym, co najbardziej kręci pary młode ;)

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Myślę, że chociaż na kilka światełek znalazło by się miejsca.

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Rok 2020 to wielki powrót stylu retro, rustykalnego oraz bohoo. Jesteśmy doskonale gotowi na te wyzwania

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Wszelkiego rodzaju napisy LOVE i podobne - Jest to coś co zrobiło dużą furorę, jednakże wiele par uznaje to już za oklepany pomysł. Sami zdecydowaliśmy się zrezygnować z napisów i wprowadzić nowość - Wedding Gate ;)

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Wszystkie nasze lampy są oparte o nową technologię ledową, która jest przyjazna dla środowiska w stosunku do starszych lamp opartych o żarówki wyładowcze. Jest to aspekt dla nas ważny, ponieważ na zużycie prądu powinniśmy patrzeć nie tylko ilościowo, ale również jakościowo - technologia ledowa RGBW jest energooszczędna

Nasze pasje.

Każdy nas ma różne zainteresowania, ale zdecydowanie łączy nas światło ;)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Jeśli chodzi o telewizję jesteśmy wielkimi fanami programów weselnych dzięki temu potrafimy dotrzeć do najnowszych trendów!

Ciekawostki na nasz temat.

Znamy się i przyjaźnimy od czasów szkoły. Nikt z nas się nie spodziewał, że kiedyś będziemy razem realizować dekoracje światłem

Certyfikat 2022 Certyfikat 2021 Certyfikat 2020
Light4Events - Dekoracje Światłem
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 28 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
kreatywność
E
Emilia
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Poznań
Data dodania: 08-06-2022

Z całego serca polecamy współpracę z Light4Events! Dzięki nim nasze wesele stało się magiczne i niepowtarzalne!

Light4Events
12-06-2022

Dziękujemy!!

A
Adrianna
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-05-2022
Kłoda
Data dodania: 31-05-2022

Mega zadowoleni z chłopaków wszystko wyglądało przepięknie ❤

Light4Events
01-06-2022

Dziękujemy!

A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-04-2022
Gdańsk
Data dodania: 09-05-2022

Polecam bardzo z całego serca! Obsługa jest mega profesjonalna! Jestem pod wrażeniem talentu i wizji! ❤️

Light4Events
10-05-2022

Dziękujemy!

R
Rozalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-04-2022
Rojęczyn
Data dodania: 05-05-2022

Było przepięknie 🥰 coś niepowtarzalnego

Light4Events
05-05-2022

Dziękujemy!

D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-02-2022
Gostyń
Data dodania: 28-02-2022

Mega efekt, ślicznie zdjęcia wychodziły i fajny klimat to wszystko nadawało

Light4Events
28-02-2022

Dziękujemy!

P
Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2021
Boguszyn
Data dodania: 18-12-2021

Współpracowaliśmy z Light4Events podczas organizacji naszego wesela pod namiotem. Możemy z czystym sercem polecić tą firmę!
Chłopaki świetnie rozplanowali a następnie wykonali dekoracje światłem namiotu oraz ogrodu. Dzięki ich pracy nie trzeba było używać dodatkowych ozdób ponieważ oświetlenie załatwiło sprawę. To był znakomity wybór, jakość bardzo przewyższyła cenę. Bardzo dziękujemy, że byliście z nami. Tosia i Patryk

Light4Events
19-12-2021

Dziękujemy!!!

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-09-2021
Gostyń
Data dodania: 25-11-2021

Jesteśmy mega zadowoleni z efektu 🔥👌🙉😍chłopacy pełni profesjonalizmu z mega duża wiedzą, umieją podpowiedzieć co i jak . Dzięki ich oświetleniu sala zmieniła się nie do poznania i każdy był zachwycony efektem ! Także z czystym sercem polecamy chłopaków 👌🔥

Light4Events
29-11-2021

Bardzo Dziękujemy!

M
Miłosz
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-10-2021
Wrocław
Data dodania: 23-10-2021

Polecam! Oświetlenie sali zrobiło ogromne wrażenie! Samo dopięcie wszystkich spraw organizacyjnych również na najwyższym poziomie.

Light4Events
23-10-2021

Bardzo Dziękujemy! ;)

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Light4Events
NIP: 6961898672
Imię i nazwisko: Jędrzej Sławiński
Adres: Krobia, Jutrosińska 30, 63-840, woj. wielkopolskie

Kontakt w godzinach:

Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
721-651...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 9706
Zadzwoń
721-651...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Krobia

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie