Hotel ZAMEK W RYDZYNIE id:15857

Oferta
Dodaj do plannera

Planujecie Państwo swą najważniejszą uroczystość w życiu. Szukacie miejsca, gdzie Państwa Wesele mogłoby odbyć się tak, jak sobie je wymarzyliście. Oferta Zamku w Rydzynie przygotowana została z myślą, aby te oczekiwania spełnić. Proponujemy Państwu w przystępnej cenie wspaniałą SALĘ BALOWĄ - jedną z najpiękniejszych w Polsce, dobrą kuchnię oraz pokoje hotelowe na miejscu. Piękne otoczenie i atmosfera dawnej królewskiej rezydencji gratis :). A więc - Zapraszamy do Rydzyny ! Przygotowaliśmy dla Państwa trzy pakiety. W każdym z nich zawarty jest prezent Zamku w Rydzynie dla Młodej Pary - Pokój Królewski na noc poślubną wraz z butelką szampańsko musująego wina i słodką niespodzianką. Ponadto, dla przypomnienia tych pieknych chwil, zaprosimy Państwa Młodych do skorzystania z bezpłatnego noclegu w Zamku w pierwszą rocznce zaślubin.

Dodatkowe informacje

Typ obiektu

  • hotel

Cennik

PAKIETY WESELNE 2015
Pakiet Mały 10.690 zł brutto

Pakiet obejmuje: wynajęcie Sali Balowej wraz z przyległymi komnatami królewskimi oraz do 45 miejsc noclegowych ze śniadaniem, w pokojach 1,2,3 - osobowych.

Pakiet Średni 16.080 zł brutto

Pakiet obejmuje: wynajęcie Sali Balowej wraz z przyległymi komnatami królewskimi oraz do 90 miejsc noclegowych ze śniadaniem, w pokojach 1,2,3 – osobowych.

Pakiet Duży 17.790 zł brutto

Pakiet obejmuje: wynajęcie Sali Balowej wraz z przyległymi komnatami królewskimi oraz do 110 miejsc noclegowych ze śniadaniem w pokojach 1,2,3 i 4 – osobowych.

Wynajęcie Sali Balowej wraz z przyległymi komnatami królewskimi, bez noclegu - 5.000 zł brutto

Wynajęcie Sali Balowej na poprawiny – 2.800 zł brutto.
Ceny nie zawierają kosztów aranżacji dekoratorskiej sal oraz menu.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Hotel ZAMEK W RYDZYNIE
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Rydzyna
Kod:64-130
Data dodania: 20-08-2015
Liczba odwiedzin: 224

Polecamy

Nowe ogłoszenia