





Białe Historie - dekoracje i florystyka. Nigdy nie było piękniej! id:53243
O nas
Dekorowanie:
- Kościoły
- sale
- samochody
- stoły
- dojazd do klienta
Cześć!
Skoro tu jesteście, to znaczy że nasze dekoracje wpadły Wam w oko ;)
Przez ostatnie 10 lat pracy z parami młodymi, nauczyliśmy się, że nie ma uniwersalnego cennika aranżacji ślubu i wesela. Każdy z nas patrzy na świat inaczej. To sprawia, że DEKORACJA ŚLUBÓW I WESEL, która byłaby IDEALNA dla każdego, po prostu… NIE ISTNIEJE!
Dlatego naszą współpracę najczęściej rozpoczynamy od krótkiego spotkania. Możemy się poznać i usłyszeć jakie są Wasze oczekiwania. Wtedy o wiele łatwiej oszacować nam koszty. Dzięki naszemu doświadczeniu, możemy doradzić Wam sprawdzone rozwiązania.
W naszej ofercie mamy to czego potrzebujecie i to o czym marzycie:
- Kwiaty
- Zaproszenia, winietki, numery stołów, rozmieszczenia gości...
- Dekoracje stołów: obrusy, podtalerze, serwetki, świeczniki, świece...
- Bramki weselne
- Lampki, neony, żarówki i lampiony...
- Tablice powitalne
- Fotobudkę
- Ciężki dym
- Dekoracje kościołów, dywany...
Koniecznie zajrzyjcie na naszego Instagrama, gdzie zobaczycie więcej zdjęć naszych realizacji. Większość z nich wykonaliśmy na terenie Wielkopolski, ale zdarza się nam wybrać w najodleglejsze miejsca naszego kraju.
Do usłyszenia!
Kasia i Bartek
Opinie (2)
Wspaniali ludzie z perfekcyjnym wyczuciem estetyki. Po pierwszej rozmowie i wysłuchaniu naszych inspiracji od razu zaczęli wizualizować przed nami swoje propozycje na dekoracje, a efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Top!
Bardzo się cieszymy, że efekty naszej pracy cieszyły Wasze oczy ;) Dzięki Waszym inspiracjom Kasia przygotowała szałowy bukiet! Pozdrawiamy!
Kasia i Bartek to profesjonaliści i przecudowni ludzie! Współpraca i kontakt z nimi to przyjemność!! Korzystaliśmy z usługi: zaproszenia + dekoracje sali + bukiet - pomogli nam uporządkować nasze wizje i pomysły. Finalnie wszystko przygotowane z największą starannością i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dziękujemy i mocno polecamy wspaniały duet! :))))
Dzięki za dobre słowo! Cieszymy się, że mogliśmy być z Wami!