Skansen Bicz id:31529

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 17-10-2017
Liczba odwiedzin: 1694

Oferta

Skansen Bicz to miejsce, które powstało z pasji do piękna i dobrego smaku.

Nasz obiekt znajduje się w wyjątkowo malowniczej części południowej wielkopolski, tylko 100 km od Poznania, 50 km od Kalisza, a 200 km od Warszawy, usytuowany z dala od zgiełku i gwaru miast. Ukojenie przyniesie widok stawu i spacer po Skansenie.

Wesele jak z Bajki! Zorganizuj swoje przyjęcie weselne tu, gdzie rzeczywistość jest piękniejsza od marzeń!

Wstylowych wnętrzach Skansen Bicz Resort & SPA zrealizują Państwo marzenie o pięknej uroczystości weselnej oraz romantycznej nocy poślubnej. Dołożymy wszelkich starań, aby ten wyjątkowy dzień był niezapomnianą chwilą, a Nowożeńcy jak i goście weselni poczuli domową atmosferę i zatrzymali się na chwilę w urokliwym miejscu jakim jest Skansen Bicz.

Zorganizujemy Przyjęcie Weselne w stylu rustykalnym, boho, glamour z przepięknymi drewnianymi stołami w unikatowych salach Skansenu. Do państwa dyspozycji oddajemy dwie niepowtarzalne sale:

Sala Diamentowa do 200 osób – wytwornie elegancka sala o waniliowej kolorystyce, w której wzrok przyciągają kryształowe żyrandole, wraz w połączeniu z drewnem tworzą niepowtarzalny klimat i nastrój.
Sala Kominkowa do 70 osób – eleganckie drewniane wnętrze w sąsiedztwie Sali Diamentowej z kunsztownymi zdobieniami, sala idealnie wpasowuje się na mniejsze, kameralne Przyjęcia Weselne.

Typ obiektu

 • restauracja

Standard

 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród
 • taras

Liczba gości

 • max. liczba osób: 200
 • liczba sal: 2

Atrakcje

 • Słodki kącik
 • Wiejski stół

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.