Zobacz zdjęcia (15)
HOT_elarnia****HOTEL&SPA, Puszczykowo - zdjęcie 1
HOT_elarnia****HOTEL&SPA, Puszczykowo - zdjęcie 2 HOT_elarnia****HOTEL&SPA, Puszczykowo - zdjęcie 3 HOT_elarnia****HOTEL&SPA, Puszczykowo - zdjęcie 4 HOT_elarnia****HOTEL&SPA, Puszczykowo - zdjęcie 5
HOT_elarnia****HOTEL&SPA, Puszczykowo - zdjęcie 6
1 / 15

HOT_elarnia****HOTEL&SPA id:26715

Puszczykowo, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
883-314...
(61) 898...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

HOT_elarnia to jeden z tych domów, które chciałbyś, aby był Twój. I tak może być. Na noc, na weekend, na tydzień… na jak długo zechcesz. HOT_elarnia**** Hotel i SPA dysponuje 13 dwuosobowymi pokojami.
HOT_elarnia jest miejscem stworzonym z myślą o Tobie. Powstało z rodzinnej pasji do tworzenia nieprzeciętnych rzeczy. Wygoda, dary wyśmienitej kuchni i obsługa tak dobra, że nawet jej nie zauważysz - to wszystko otrzymasz w standardzie.
Położenie hotelu gwarantuje komfortowy dojazd do centrum Poznania, jednocześnie zapewnia spokój i sprawia, ze nic nie przeszkodzi Ci w Twoich planach. Wszystko, co tu odkryjesz jest magią.Restauracja TASTE_it to miejsce zachęcające do ucieczki za miasto, pozwalające na realizacje koncepcji Slow Life, jest ono idealnym miejscem na nietypowe spotkanie, niezobowiązujący lunch lub rodzinny obiad połączony ze spacerem po Wielkopolskim Parku Narodowym. Naszym celem jest rozpieszczanie klientów zapewniając elegancki styl, pierwszorzędne udogodnienia oraz wyśmienite, niebanalne kreacje kulinarne.
Nasze menu w połączeniu ze starannie zaprojektowanym wnętrzem restauracji gwarantuje niepowtarzalną atmosferę i szereg niezapomnianych doznań.
Dzięki bajecznemu położeniu oraz inspirujących wnętrzach HOT_elarnia**** HOTEL i SPA to bez wątpienia wymarzone miejsce na celebrowanie każdej ważnej uroczystości. Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby naszych Gości. Każde wydarzenie traktujemy w sposób wyjątkowy. Z niezwykłą starannością i precyzją pomożemy wybrać odpowiednie menu, muzykę, wystrój, oraz dopracować wszelkie istotne szczegóły.Serdecznie zapraszamy.

Oferta HOT_elarnia****HOTEL&SPA

Oferta nr 1

Opinie HOT_elarnia****HOTEL&SPA (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt HOT_elarnia****HOTEL&SPA

Nazwa firmy: HOT_elarnia****HOTEL&SPA
Adres: Puszczykowo, ul. Morenowa 33, 62-040, woj. wielkopolskie
883-314...
(61) 898...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4676
Zadzwoń
883-314...
(61) 898...
Napisz

Popularne miasta w okolicy