Dj Marco + wodzirej - wyróżnia nas jakość... id:18423

Oferta

Szukają Państwo profesjonalnej, a za razem wyjątkowej oprawy muzycznej na swoje wesele?!
Tutaj znajdą Państwo profesjonalizm i doświadczenie.
Pracujemy w duecie (dj + wodzirej) na różnego typu imprezach (wesela, poprawiny, bankiety, imprezy firmowe, kluby) od wielu lat. Współpracujemy także z agencjami artystycznymi z całej Polski, przy dużych imprezach firmowych, a imprezy okolicznościowe takie jak: wesela, poprawiny bankiety, to nasza specjalność.
Posiadamy profesjonalne zaplecze sprzętowe (w pełni cyfrowe nagłośnienie i oświetlenie) , zdolne do nagłośnienia i oświetlenia imprezy do 250 osób. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu imprez (konferansjer,wodzirej),prowadzimy konkursy i zabawy weselne. Nawiązywanie kontaktu z gośćmi to nasza specjalność.
Posiadamy bardzo szeroki repertuar utworów, który dostosowujemy do oczekiwań klienta i charakteru imprezy. Dla nas każda impreza jest inna, więc podejście do każdej imprezy ma charakter indywidualny.
Bardzo dobrze znamy województwa: Podkarpackie, Świętokrzyskie, Lubelskie. Gramy, także w innych rejonach Polski na różnego rodzaju imprezach firmowych.
Dodatkowo:
Współpracujemy także z wykwalifikowanymi animatorami zabaw dla dzieci, którzy zapewnią dodatkowe atrakcje dla młodszych weselników.
Między innymi:
- pokazy wielkich i małych baniek mydlanych
- balonowe kreacje z balonów do modelowania (zwierzątka, kwiatki, miecze itp.)
- krótkie pokazy iluzjonistyczne

Cennik

Orientacyjna cena: 2300 PLN / wesele

Cena zawiera obsługę muzyczną dwuosobową przyjęcia weselnego, oraz dojazd do lokalu weselnego do 100 km.
Poprawiny 1500zł

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Dj Marco + wodzirej - wyróżnia nas jakość... id:18423
Ilość głosów: 12 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Anna i Andrzej Dodano: 15-10-2016
Data imprezy: 03-09-2016 Miejscowość: Zamość
(5)
Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystko. Za profesjonalne doradztwo w sprawie przyjęcia weselnego. Za imprezę pełną rewelacyjnej muzyki, do której bawili się wszyscy. Nie mogliśmy uwierzyć, a jednak. Bardzo dobry dj, zamiast orkiestry to strzał w 10. Polecamy wszystkim zainteresowanym, bo Panowie Marcin i Krzysztof to profesjonaliści o A do Z. Są wzorem w tej branży. Serdecznie dziękujemy i polecamy.
Autor: Kasia i Mike Dodano: 10-10-2016
Data imprezy: 27-08-2016 Miejscowość: Łańcut
(5)
Wielkie podziękowania dla tych Panów. Należą im się najwyższe oceny, za super imprezę. Za rewelacyjny repertuar, gdzie wszyscy dobrze się bawili do białego rana. Każdy znalazł coś dla siebie. Wszyscy zadowoleni. Polecamy tych Panów wszystkim, którym zależy na jakości imprezy, kulturze i takcie, jaki Panowie reprezentują. To co robią jest warte każdych pieniędzy w taki dzień jak "wesele".
Autor: Urszula i Colin Dodano: 02-10-2016
Data imprezy: 14-08-2016 Miejscowość: Janów Lubelski
(5)
Super duet. Wielkie dzięki za stworzenie atmosfery, która potrafiła połączyć nie tylko pokolenia, ale także kultury z różnych, nawet dalekich krajów świata. Serdecznie polecam wszystkich przyszłym parom młodych. To jest duet zasługujący na najwyższe noty i szacunek, do tego co robią i w jaki sposób to robią. Pozdrawiamy
Autor: Renata i Piotr Dodano: 30-09-2016
Data imprezy: 06-08-2016 Miejscowość: Przemyśl
(5)
Bardzo serdecznie dziękujemy za dwie rzeczy. Pierwsza, to bardzo fachowe doradztwo przed weselem poparte doświadczeniem. Druga, to za super imprezę do białego rana, za fachowe i profesjonalne podejście do swojej pracy. Wielkie podziękowania od wszystkich gości dla Was panowie.
Autor: Natalia Mierzwa Dodano: 10-07-2016
Data imprezy: 25-06-2016
(5)
Wielkie dzięki dla TYCH DWÓCH PANÓW ;) za wspaniałą oprawę naszego wesela. Goście bawili się do samego rana i wszyscy byli zachwyceni. Pełen profesjonalizm, dopasowanie repertuaru, świetne zabawy. Wszystkim Narzeczonym polecamy!
Autor: Anna I Piotr Dodano: 09-03-2016
Data imprezy: 26-09-2015
(5)
Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować. Podziękować za super imprezę do białego rana. Za super repertuar, za profesjonalne podejście do swojej pracy. Polecamy i będziemy polecać.
Autor: Dominika i Steve Dodano: 09-03-2016
Data imprezy: 08-08-2015
(5)
Bardzo serdecznie pozdrawiamy. Bardzo serdecznie dziękujemy, za super imprezę. Nasze wesele było naprawdę wyjątkowe, dzięki tej dwójce. Panowie stanęli na wysokości zadania, a poprzeczka była zawieszona bardzo wysoko. Goście z Anglii byli bardzo zadowoleni z tego w jakim klimacie można było szaleć na parkiecie. Super klimat, super impreza! Polecamy
Autor: Edyta i Jarosław Dodano: 07-03-2016
Data imprezy: 23-05-2015
(5)
Bardzo dziękujemy Marcinowi i Krzysztofowi. Będziemy ich polecać, bo warto... Warto za pełen profesjonalizm w swojej pracy. Warto za indywidualne podejście do nas, do gości. Wszyscy bawili się do samego rana. Przy ich doborze repertuaru nie da się siedzieć za stołem. Pozdrawiamy, Dziękujemy. Polecamy!!!
Pokaż więcej opinii

Skontaktuj się

530-006...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Dj Marco + wodzirej - wyróżnia nas jakość...
Imię:Marcin
Nazwisko:Michalik
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Rzeszów
Kod:35-030
Adres:3 Maja 16/9
Data dodania: 20-01-2016
Liczba odwiedzin: 1755

Nowe ogłoszenia