Dj Marco + wodzirej - wyróżnia nas jakość i doświadczenie id:18423

Oferta
Dodaj do plannera

Szukają Państwo profesjonalnej, a za razem wyjątkowej oprawy muzycznej na swoje wesele?!
Tutaj znajdą Państwo profesjonalizm i doświadczenie.
Pracujemy w duecie (dj + wodzirej) na różnego typu imprezach (wesela, poprawiny, bankiety, imprezy firmowe, kluby) od wielu lat. Współpracujemy także z agencjami artystycznymi z całej Polski, przy dużych imprezach firmowych, a imprezy okolicznościowe takie jak: wesela, poprawiny bankiety, to nasza specjalność.
Posiadamy profesjonalne zaplecze sprzętowe (w pełni cyfrowe nagłośnienie i oświetlenie) , zdolne do nagłośnienia i oświetlenia imprezy do 250 osób. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu imprez (konferansjer,wodzirej),prowadzimy konkursy i zabawy weselne. Nawiązywanie kontaktu z gośćmi to nasza specjalność.
Posiadamy bardzo szeroki repertuar utworów i zabaw weselnych, który dostosowujemy do oczekiwań klienta i charakteru imprezy. Dla nas każda impreza jest inna, więc podejście do każdej imprezy ma charakter indywidualny.
Bardzo dobrze znamy województwa: Podkarpackie, Świętokrzyskie, Lubelskie i Małopolskie. Gramy, także w innych rejonach Polski na różnego rodzaju imprezach firmowych.

Cennik

Orientacyjna cena: 2300 PLN / wesele

Cena zawiera obsługę muzyczną dwuosobową przyjęcia weselnego, oraz dojazd do lokalu weselnego do 100 km.
Poprawiny 1500zł

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Dj Marco + wodzirej - wyróżnia nas jakość i doświadczenie id:18423
Ilość głosów: 18 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Karolina i Mateusz Dodano: 09-03-2017
Data imprezy: 15-10-2016 Miejscowość: Rzeszów
(5)
Panowie Marcin i Krzysztof są to ludzie godni polecenia. U nas, za nasze wesele dostają szkolną “6” Są perfekcyjnie przygotowani merytorycznie. Widać w trakcie imprezy, że doświadczenie mają ogromne, a to tylko dobrze dla imprezy. Dj + konferansjer/wodzirej na naszym weselu było strzałem w dziesiątkę. Bardzo podobała się nam jakość nagłośnienia, oraz rewelacyjne, rzadko spotykane tak skuteczne oświetlenie, które dawało niesamowite efekty na sali tanecznej. Panowie są kulturalni, taktowni i w pełni profesjonalni w tym co robią. Można z nimi wszystko uzgodnić, nie mieliśmy z tym kłopotów, pomimo naszych kilku nietypowych życzeń. Super się z nimi współpracowało, a goście oprócz zadowolenia mają bardzo dużo pozytywnych wspomnień. Wszystkim ich serdecznie polecamy. Do zobaczenia na kolejnych weselach i imprezach.
Autor: Beata i Maciek Dodano: 18-02-2017
Data imprezy: 08-10-2016 Miejscowość: Rzeszów
(5)
Polecamy ten profesjonalny duet. Nasze wesele, to była trzecia wspólna impreza z tymi Panami w ciągu roku czasu. Za każdym razem było inaczej. Panowie potrafią swoimi pomysłami zaskoczyć gości tylko pozytywnie. Bardzo dobrze potrafią odczytać intencje gości. Są mega profesjonalni w tym co robią, a to tworzy niepowtarzalny klimat każdej imprezy. Byliśmy na innych imprezach z dj'em, ale tutaj słychać i widać jakość sprzętu, jakim dysponują. Tak powinno wyglądać każde wesele z dj'em. Mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze na innych weselach.
Autor: Adrianna i Michał Dodano: 18-02-2017
Data imprezy: 19-11-2016 Miejscowość: Dwikozy
(5)
Serdecznie dziękujemy i wszystkim polecamy ten “super profesjonalny” duet. Przy tych Panach nie da się siedzieć. Każdy znalazł coś dla siebie. Rewelacyjna współpraca przy organizacji przyjęcia weselnego i uzgadnianiu repertuaru. Panowie są otwarci na sugestie, potrafią stworzyć super klimat, a właśnie klimat imprezy jest najważniejszy . Połączenie doświadczenia, muzyki, oraz najwyższej jakości sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego tworzy wspomnienia, które na długo zapadną nam w pamięci. Polecamy i będziemy ich wszystkim polecać.
Autor: Bożena i Marcin Dodano: 16-02-2017
Data imprezy: 01-10-2016 Miejscowość: Rzeszów
(5)
Bardzo serdecznie polecamy wszystkim, którym zależy na super zabawie. Tutaj widać pasję i perfekcję w tym co robią. Tutaj są lata doświadczeń dj'a i wodzireja. Jest kultura, takt, ale także wyczucie, kiedy i co zagrać, oraz najważniejsze - kiedy i co powiedzieć. Można zawsze na nich liczyć, na fachową i praktyczną poradę dotyczącą wesela i tego jak wszystko zorganizować by była perfekcja. Wyczucie muzyczne rewelacja i starsi i młodsi - wszyscy zadowoleni. Rewelacyjne oświetlenie, które daje niesamowity efekt na całej sali tanecznej. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.
Autor: Paweł i Izabela Dodano: 07-01-2017
Data imprezy: 29-12-2016 Miejscowość: Rzeszów
(5)
Bardzo polecamy ten profesjonalny duet.
Muzyka dostosowana do każdej grupy wiekowej. Wiedzą jak i kiedy zmienić repertuar i klimat granej muzyki,są naprawdę bardzo dobrze przygotowani.
Polecamy ich każdemu, napewno będziecie się dobrze bawić i tańczyć do białego rana.
Nudy z nimi niema tylko dobra zabawa. W razie wątpliwości Panowie pomogą we wszystkim . Dziękujemy Wam za wszystko i mam nadzieję że się jeszcze spotkamy.
Iza i Paweł
Autor: Kasia i Mariusz Dodano: 16-12-2016
Data imprezy: 04-09-2016 Miejscowość: Chmielów
(5)
Polecamy! Tutaj nie znajdziecie tandety. Tutaj jest humor, takt i klasa, a przede wszystkim pełny profesjonalizm od początku do końca. Nie ma tu chamskich zabaw, głupich tekstów, czy ryczenia do mikrofonu. Tutaj nikt nie obraża, nikt nie poniża gości. Widać tutaj doświadczenie i lata spędzone na rynku muzycznym. Jakość muzyki, sprzętu, oświetlenia - rewelacja. Bardzo dziękujemy, będziemy polecać.
Autor: Anna i Andrzej Dodano: 15-10-2016
Data imprezy: 03-09-2016 Miejscowość: Zamość
(5)
Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystko. Za profesjonalne doradztwo w sprawie przyjęcia weselnego. Za imprezę pełną rewelacyjnej muzyki, do której bawili się wszyscy. Nie mogliśmy uwierzyć, a jednak. Bardzo dobry dj, zamiast orkiestry to strzał w 10. Polecamy wszystkim zainteresowanym, bo Panowie Marcin i Krzysztof to profesjonaliści o A do Z. Są wzorem w tej branży. Serdecznie dziękujemy i polecamy.
Autor: Kasia i Mike Dodano: 10-10-2016
Data imprezy: 27-08-2016 Miejscowość: Łańcut
(5)
Wielkie podziękowania dla tych Panów. Należą im się najwyższe oceny, za super imprezę. Za rewelacyjny repertuar, gdzie wszyscy dobrze się bawili do białego rana. Każdy znalazł coś dla siebie. Wszyscy zadowoleni. Polecamy tych Panów wszystkim, którym zależy na jakości imprezy, kulturze i takcie, jaki Panowie reprezentują. To co robią jest warte każdych pieniędzy w taki dzień jak "wesele".
Pokaż więcej opinii

Skontaktuj się

530-006...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Dj Marco + wodzirej - wyróżnia nas jakość i doświadczenie
Imię:Marcin
Nazwisko:Michalik
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Rzeszów
Kod:35-030
Adres:3 Maja 16/9
Data dodania: 20-01-2016
Liczba odwiedzin: 3207

Nowe ogłoszenia