Osyra Photography - ponieważ KOCHAM to co robię id:20015

Oferta

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Uchwycić tę najpiękniejsza chwilę w jeden kadr. Bez nietrafionych ujęć, za to z przepiękną foto-historią na całe życie.

Prowadzę własną działalność i wystawiam rachunki jak i faktury VAT.

Działamy w całej Polsce. Posiadam w swojej firmie kilku profesjonalnych fotografów którzy pomagają mi zrealizować rocznie od 80-120 wesel .

Szkoliłem się w kraju jak i za granicą posiadając liczne certyfikaty fotografii Ślubnej jak i retuszu.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska
  • zdjęcia z powietrza

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 4 fotografów

Cennik

Pakiet 1

-Ceremonia ślubna /USC.
-Życzenia
-Zabawa weselna (20:00)

W cenie płyta DVD zawierająca 150 zdjęć poddanych obróbce


Pakiet 2

-przygotowania
-błogosławieństwo
-Ceremonia ślubna/USC
-Życzenia
-Zabawa weselna (do 00:30)
-200 zdjeć
-sesja plenerowa w innych dzień


Pakiet 3
-przygotowania
-błogosławieństwo
-Ceremonia ślubna/USC
-Życzenia
-Zabawa weselna (do 00:30)
-sesja narzeczeńska / lub 50 zdjęć więcej z wesela
-300 zdjeć
-sesja plenerowa w inny dzień
-galeria internetowa na mojej stronie
- zdjęcia z drona 4k


W cenie płyta DVD bądź pendrive zawierający od 150-300 zdjęć poddanych autorskiej obróbce foto retuszerskiej (posiadam certyfikat retuszera a także liczne kursy i warsztaty fotografii ślubnej, )
-Foto książka/album od 20 stron Album z certyfikatem 10 lat Gwarancji!!!

UWAGA!!! - sesja plenerowa (w innym dniu niż ślub) do pakietu 2 i 3 gratis

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Osyra Photography - ponieważ KOCHAM to co robię id:20015
Ilość głosów: 12 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Krzysztof Dodano: 15-11-2016
Data imprezy: 12-10-2016 Miejscowość: Tychy
(5)
Współpracowałem z Marcinem przy okazji sesji fotograficznej w studio. Bardzo profesjonalne podejście do tematyki sesji. Duża pomysłowość i zaangażowanie Marcina bardzo pomaga i pozytywnie nastraja podczas sesji dzięki czemu i na zdjęciach człowiek lepiej się prezentuje ;) Serdecznie polecam współpracę z Marcinem. Pozdrawiam!
Autor: Daria Dodano: 12-11-2016
Data imprezy: 09-07-2016 Miejscowość: Cieszyn
(5)
Serdecznie polecam. Wspaniałe zdjęcia pełen profesjonalizm.... pięknie uchwycone momenty... sesja sama przyjemność, bez męki sztucznego pozowania... polecam w 100000%
Autor: Agata Dodano: 31-10-2016
Data imprezy: 23-09-2016 Miejscowość: Mysłowice
(5)
Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Marcin to fotograf z pasją i to widać. Zdjęcia mają rewelacyjną jakość, a co najważniejsze uchwycone genialne momenty wesela i ślubu. Każde zdjęcie coś przedstawia, coś mówi. Idealnie uwiecznione emocje na każdym zdjęciu. Te zdjęcia chce się oglądać i oglądać i cały czas mało! Jestem osobą wybredną i wiedzącą jakich efektów oczekuje, ale na prawdę jestem zachwycona efektem pracy Marcina. Swoim usposobieniem sprawił, że na sesji obydwoje z mężem świetnie się bawiliśmy, a jako osoby nie lubiące pozować do zdjęć uważaliśmy, że będzie to dla nas męczarnia:) Marcin, wieeelkie dzięki:)
Autor: Zuzanna i Damian Dodano: 16-10-2016
Data imprezy: 30-07-2016 Miejscowość: Gliwice
(5)
Myślę że nie trzeba pisać za wiele. Marcin to profesjonalista, wystarczy popatrzeć na zdjęcia. Znaleźliśmy go wtedy gdy swoją przygodę z fotografią dopiero zaczynał, ale już po tych kilku zdjęciach było widać to "coś". Marcin jest w stanie położyć się na podłogę, złamać nogę czy też dostać zapalenia płuc byleby zrobić bardzo dobre zdjęcia. Na każdym zdjęciu coś się dzieje. Marcin wie jakie mieć podejście do gości, potrafi współpracować i nie chce by żaden komentarz na temat jego pracy mu umknął. Ciągle się uczy, ale przerósł już swoim talentem nie jednego fotografa z kilkuletnim stażem a każda sesja to dla niego nowe doświadczenie, nowa nauka, nowe poznawanie ludzi i ich zachowań. Brak stereotypowych miejsc, brak nudy to właśnie można powiedzieć o sesji plenerowej, Marcin wie jaki chce osiągnąć efekt i do niego dąży. Jeśli liczycie na dobrą współpracę i przepiękne zdjęcia ze ślubu to koniecznie wybierzcie Osyrę! Dziękujemy Marcin! :)
Autor: Maja Cisowska Dodano: 04-09-2016
Data imprezy: 05-08-2016 Miejscowość: Węgierska Górka
(5)
Jeśli szukasz fotografa, który uwieczni na fotografiach najważniejsze chwile w Twoim życiu to jest to właśnie Marcin..
Marcin jest wspaniałą osobą o bardzo ciekawej osobowości. Od początku współpracy wzbudził naszą sympatię. Jest otwarty i pozytywnie nastawiony do ludzi i świata.
Marcin to fotograf z powołania. Profesjonalizm połączony z pasją pozwala mu realizować siebie oraz marzenia innych. W obiektywie ujmuje kwestię najważniejszą…Emocje i Uczucia.. Dba o szczegóły. Podczas sesji plenerowej stworzył niesamowitą atmosferę z muzyką w tle, gdzie mogliśmy się choć na chwilkę zapomnieć o otaczającym nas świecie. Fotografie ze ślubu, wesela oraz sesji plenerowej przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Myślę, że nie musimy nikogo przekonywać, wystarczy spojrzeć na galerię zdjęć Marcina, one mówią wszystko..
Marcin praca z Tobą byłą czystą przyjemnością :-)
DZIĘKUJEMY
Maja & Krzysztof
Autor: Karolina Górska Dodano: 22-08-2016
Data imprezy: 06-08-2016
(5)
Gdyby ktoś spytał mnie czy znam dobrego fotografa, bez wahania powiedziałabym, że tak! Marcin to profesjonalista z powołania, dba o detale i o pozytywną atmosferę wokół. Ceremonia zaślubin jak i plener wyszły pięknie, razem z mężem jesteśmy mega zadowoleni. Marcin rób to co kochasz, bo robisz dobrą robotę !
Autor: Wiktoria i Przemek Dodano: 21-07-2016
Data imprezy: 12-06-2016
(5)
Marcin jest nie tylko wspaniałym profesjonalistą, ale także pracowitym i dobrym człowiekiem. Nie dość, że wykonał swietną pracę, to wprowadził pozytywny i spokojny nastrój który bardzo nam pomógł w dniu ślubu. 5/5 za całokształt. Polecamy!
Autor: Basia i Grzegorz Dodano: 29-06-2016
Data imprezy: 18-06-2016
(5)
Marcinie! Współpraca z Tobą była dla nas czystą przyjemnością:) Zdjęcia zarówno plenerowe jak i reportażowe - piękne i profesjonalne w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy, na pewno będą niezapomnianą pamiątką na całe życie. W zdjęciach Twojego autorstwa widać, że lubisz to co robisz i robisz to z pasją.
Życzymy dalszych sukcesów ;)
Pokaż więcej opinii

Skontaktuj się

737-524...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Osyra Photography
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice
Data dodania: 14-03-2016
Liczba odwiedzin: 1639

Nowe ogłoszenia