OsyraPhotography - ponieważ KOCHAM to co robię id:20015

Kontakt

737-524...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (23)
Katowice, śląskie
Data dodania: 14-03-2016
Liczba odwiedzin: 3826

Oferta

Uchwycić tę najpiękniejsza chwilę w jeden kadr. Bez nietrafionych ujęć, za to z przepiękną foto-historią na całe życie.
Posiadam w swojej firmie kilku profesjonalnych fotografów którzy pomagają mi zrealizować rocznie od 80-120 wesel .
Szkoliłem się w kraju jak i za granicą posiadając liczne certyfikaty fotografii Ślubnej jak i retuszu.
Prowadzę własną działalność i wystawiam rachunki jak i faktury VAT. Posiadamy aparaty pełnoklatkowe a także najjaśniejsze szkła .
Pracuje w moim studio nad obróbką na Monitorach EIZO a także na stacjach roboczych iMac 27 5k , Macbook pro 15 retina co daje mi konmfort pracy i ponad przeciętne efekty końcowe .

Specjalizacja:

  • 4K
  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów
  • 3 fotografów
  • 4 fotografów

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: OsyraPhotography - ponieważ KOCHAM to co robię id:20015
Ilość głosów: 23
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Aneta i Tomasz
Dodano: 18-07-2017
Data imprezy: 30-06-2017
Miejscowość: Chorzów
Po kilku latach bycia parą byliśmy pewni, że chcemy już na zawsze być razem, a więc przyszła pora i na nas :) Po wybraniu daty wesela, sali i ubrań przyszedł czas na kolejną bardzo ważną sprawę jaką jest wybór fotografa, by móc do tych chwil powracać do końca życia. Po przeglądnięciu zdjęć oraz przeczytaniu opinii zdecydowaliśmy się na Marcina i uważamy że nie mogliśmy wybrać lepiej. Profesjonalista w każdym calu, punktualny co do minuty, energia i pozytywne nastawienie od pierwszego spotkania biła od Marcina, sympatyczny i miły, no ale wiadomo że najważniejsze o co chodzi to zdjęcia, ...kilka ujęć z weselna podesłał nam na drugi dzień i już byliśmy pod dużym wrażeniem i nie mogliśmy się doczekać reszty. Kiedy otrzymaliśmy wszystkie zdjęcia to aż kilka razy pod rząd oglądaliśmy je z uśmiechem i wzruszeniem na zmianę, z ogromną przyjemnością jeździliśmy do najbliższych by wspólnie z nimi oglądać te zdjęcia, a ich reakcja była taka sama jak nasza i o to właśnie nam chodziło. Z całego serca polecamy Marcina, bo dzięki jego zdjęciom możemy choć na chwilę cofnąć się w czasie i przeżyć ten dzień jeszcze raz :)
(5)
Autor: Dorota
Dodano: 05-07-2017
Data imprezy: 29-04-2017
Miejscowość: Pilzno
Pełen profesjonalizm i luźna, swobodna atmosfera - zero skrępowania przy sesji i głowa pełna pomysłów . Przykłada się do każdego zdjęcia i ujęcia. Bardzo szybko i sumiennie pracuje, przywiązuje uwagę do każdego szczegółu. Z czystym sumieniem polecam !
(5)
Autor: Agnieszka
Dodano: 06-06-2017
Data imprezy: 01-06-2017
Miejscowość: Katowice
Pan Marcin potrafi pracować pod presją czasu :). Na wykonanie sesji miał dosłownie kilka minut i udało się kilka fajnych ujęć. Do tego jest osobą sympatyczną, lubiąca to co robi. Zdjęcia były gotowe szybciej niż się spodziewaliśmy.
(5)
Autor: paulina
Dodano: 14-04-2017
Data imprezy: 24-09-2016
Miejscowość: głogoczów
polecam tego PANA :)
profesja, dobry sprzęt, super zdjęcia!
(5)
Autor: V&P
Dodano: 25-03-2017
Data imprezy: 21-01-2017
Miejscowość: Chorzów
Mnóstwo pozytywnej energii, wysokiej klasy sprzęt, terminowość i w efekcie extra zdjęcia ślubne i biznesowe , dziękujemy : )
(5)
Autor: Magda
Dodano: 21-03-2017
Data imprezy: 19-11-2016
Miejscowość: Mysłowice
Marcin wprowadza pozytywną atmosferę, potrafi odstresować swoim wesołym podejściem do życia. Od naszego pierwszego kontaktu wiedziałam, że to będzie dobry wybór. Jest pełen energii, w trakcie robienia zdjęć praktycznie nie odczuwa się jego obecności, nie krępował ani nas ani naszych gości. Współpraca z nim jest bezproblemowa.

Oryginalne podejście do sesji narzeczeńskiej i dnia ślubu dało efekt przepięknych, artystycznych, obrobionych ze smakiem zdjęć, którymi nie zachwycam się tylko ja, ale także cała moja rodzina i znajomi. Chwile ujęte na zdjęciach są idealnie trafione i na pewno będzie się chętnie do nich wracało. Polecam wszystkim, którzy chcą być pewni, że udokumentowanie najważniejszego dnia w życiu będzie na najwyższym poziomie.
(5)
Autor: Kasia
Dodano: 14-02-2017
Data imprezy: 04-12-2016
Miejscowość: Mikołów
Pełen profesjonalizm od momentu pierwszego kontaktu po oddanie albumu a do tego niezmiernie sympatycznie. Gorąco polecam :)
(5)
Autor: Bartosz
Dodano: 08-02-2017
Data imprezy: 03-09-2016
Miejscowość: Katowice
Po spotkaniu dotyczącym oferty od razu mogliśmy podając decyzję, że Marcin będzie idealnym fotografem w dniu naszego ślubu. Podczas zdjęć czuliśmy się bardzo swobodnie. Marcin zwracał uwagę na detale, wykazał się bardzo dużą pomysłowością oraz pełnym profesjonalizmem. Przemiła osoba, dla której zdjęcia to nie tylko praca ale i pasja. Efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. DZIĘKUJEMY I GORĄCO POLECAMY!
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Osyra Photography
Imię:Marcin
Nazwisko:Osyra
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice

Nowe ogłoszenia