OsyraPhotography - ponieważ KOCHAM to co robię NAPISY Świetlne LOVE id:20015

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
OsyraPhotography - ponieważ KOCHAM to co robię NAPISY Świetlne LOVE

Ostatnio widziany wczoraj
737-524...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (31)
Katowice, śląskie
Data dodania: 14-03-2016
Liczba odwiedzin: 5418

Oferta

POSIADAMY KILKA NAPISÓW ŚWIETLNYCH LOVE I MIŁOŚĆ do wynajęcia !!!

Moja firma wykonuje rocznie ponad 100 reportaży Ślubnych , co co daje nam ogromne doświadczenie i przewagę nad innymi firmami . Posiadam 4 profesjonalnych fotografów którzy pomagają mi zrealizować tak ogromną liczbę Ślubów

Aparat fotograficzny jest nie tylko przedłużeniem oka, ale również umysłu. Dzięki niemu widzimy ostrzej i dalej niż oko. Za każdym razem jednak, gdy naciskam spust migawki pragnę pokazać to, co niewidzialne dla oczu. Pragnę pokazać Twoje emocje, radości i małe szczęścia. Chcę na tę jedną klatkę / w tym jednym momencie zatrzymać stale biegnący czas..

Na koniec zdradzę Ci pewien sekret. Najbardziej magiczne w fotografowaniu jest postrzeganie ludzi i rzeczy w zupełnie nowy sposób. Ten sposób jest ukryty w mojej głowie – zobaczysz go na swojej fotografii.

Szkoliłem się w kraju jak i za granicą posiadając liczne certyfikaty fotografii Ślubnej jak i retuszu.
Prowadzę własną działalność i wystawiam rachunki jak i faktury VAT. Posiadamy aparaty pełnoklatkowe a także najjaśniejsze szkła .
Pracuje w moim studio nad obróbką na Monitorach EIZO a także na stacjach roboczych iMac 27 5k , Macbook pro 15 retina co daje mi komfort pracy i ponad przeciętne efekty końcowe .

Specjalizacja:

  • 4K
  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów
  • 3 fotografów
  • 4 fotografów

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: OsyraPhotography - ponieważ KOCHAM to co robię NAPISY Świetlne LOVE id:20015
Ilość głosów: 31
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
N i D
N i D
(5)
Dodano: 13-11-2017
Data imprezy: 27-08-2017
Miejscowość: Tarnów
Bardzo serdecznie polecamy Marcina jako fotografa. Jest bardzo profesjonalny ale i też zaangażowany w to co robi, nasze zdjęcia ze ślubu i wesela są świetne, również plener wyszedł super. Dziekujemy za zdjęcia i pozdrawiamy:) ND.
D&P
D&P
(5)
Dodano: 13-11-2017
Data imprezy: 09-09-2017
Miejscowość: Bartkowa Posadowa
Serdecznie polecam Pana Marcina i jego pracowników, w szczególności Panią Karolinę. Miła atmosfera, zdjęcia pięknie wykonane, cudowna pamiątka z naszego wielkiego dnia. Czeka nas jeszcze sesja zdjęciowa, która myślę będzie równie niezapomniana jak dzień wesela :) Polecam
K&T
K&T
(5)
Dodano: 07-11-2017
Data imprezy: 19-08-2017
Miejscowość: Tychy
Marcin jest bardzo spontaniczną, komunikatywną i energiczną osobą – wszędzie go pełno i zawsze szuka miejsca, aby uchwycić najlepsze ujęcie:). Zdjęcia, które otrzymaliśmy są bardzo dobre i oddają nasze emocje w tym ważnym dla nas dniu. Widać, że Marcin kocha to, co robi :)
Angelika i Dawid
Angelika i Dawid
(5)
Dodano: 17-09-2017
Data imprezy: 10-06-2017
Miejscowość: Pruchna
Marcin bardzo energiczny, spontaniczny facet, z wielkim sercem, zaangażowaniem oraz pasją wykonał nam przepiękną sesję zdjęciową, którą dumnie i z pełnym zachwytem możemy oglądać i wspominać te niezapomniane chwile. Chcę również wspomnieć o Karolinie, która w sposób profesjonalny wykonała nam piękny reportaż ślubny. Uchwyciłaś na nim najważniejsze chwile w naszym życiu, za co Ci bardzo bardzo dziękujemy! Polecamy z wielką dumą i zachwytem! Dobra robota i oby tak dalej:) Pozdrawiamy serdecznie:)
Paulina
Paulina
(5)
Dodano: 08-09-2017
Data imprezy: 01-07-2017
Miejscowość: Kraków
Jak trafiliśmy na Marcina? Właśnie tutaj! Był pierwszym i ostatnim fotografem, którego przegladalismy. Intuicja nie zawiodła! Mistrz sam w sobie, profesjonalista potrafiący odnaleźć się w każdej sytuacji. Marcin do tego jest bardzo ciepła osoba, ale ma też w sobie coś zwariowanego - wszystko to sprawia, że zdjęcia przez niego wykonane są po prostu bajeczne! Nie mogę przestać na nie patrzeć :)
Część zdjęć robił również Jego współpracownik - Rafał to totalne przeciwieństwo Marcina pod względem charakteru - cicha woda, a jednak brzegi rwie! :D portrety, które zrobił obowiązkowo powiesze w pokoju :))
Z czystyn sumieniem polecam tego Pana!!
Magda
Magda
(5)
Dodano: 20-08-2017
Data imprezy: 02-07-2017
Miejscowość: Zakopane
Marcin jest osobą bardzo sympatyczną i komunikatywną. Zdjęcia są fajnie obrobione, trafiają w nasz gust, jest dużo ładnych zdjęć.
Wiola
Wiola
(5)
Dodano: 06-08-2017
Data imprezy: 24-06-2017
Miejscowość: Płock
Najlepszy fotograf pod słońcem!!! Profesjonalista w każdym calu. Czuć z daleka że fotografia to dla NIEGO więcej niż pasja. Zdjęcia zachwycają oryginalnością, pomysłowością, spontanicznością, czujnym okiem; zachowując przy tym żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. To był doskonały wybór. Do albumu z pewnością będziemy wracać systematycznie przez kolejne 30 lat :-)
SERDECZNIE POLECAM!!!
Basia
Basia
(5)
Dodano: 28-07-2017
Data imprezy: 20-05-2017
Miejscowość: Nowy Sącz
Pozwolę zacytować z Blogu Pana Marcina „Wiecznie uśmiechnięty i pełen pomysłów facet …Jako bardzo wrażliwy i uczuciowy mężczyzna , traktuję aparat jak przedłużenie nie tylko oka , ale także duszy …”.
Zdjęcia – nieprzeciętne, po prostu rewelacyjne,
Goście - pełni zachwytu osobowością Marcina,
Pan Marcin - inspiracją dla innych, zaskakujący, szukający wyjątkowości w każdym momencie i chwili która właśnie trwa, tworzy Siebie, tworzy chwile i działa skutecznie. ;)
Czy zamienilibyśmy fotografa? odpowiedz: Nie ! Fotograf z: KRWI KOŚCI i DUSZY :)!!
P.S Niesamowity Facet!
Pokaż więcej opinii

Nowe ogłoszenia