OsyraPhotography - ponieważ KOCHAM to co robię id:20015

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
OsyraPhotography - ponieważ KOCHAM to co robię

Marcin Ostatnio widziany wczoraj
737-524...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (45)
Katowice, śląskie
Data dodania: 14-03-2016
Liczba odwiedzin: 8411

Oferta

Moja firma wykonuje rocznie ponad 100 reportaży Ślubnych , co daje nam ogromne DOŚWIADCZENIE . Zatrudniam ( a nie zlecam innym) 4 profesjonalnych fotografów , którzy pomagają mi zrealizować tak ogromną liczbę Ślubów .

Aparat fotograficzny jest nie tylko przedłużeniem oka, ale również umysłu. Dzięki niemu widzimy ostrzej i dalej niż oko. Za każdym razem jednak, gdy naciskam spust migawki pragnę pokazać to, co niewidzialne dla oczu. Pragnę pokazać Twoje emocje, radości i małe szczęścia. Chcę na tę jedną klatkę / w tym jednym momencie zatrzymać stale biegnący czas..

Na koniec zdradzę Ci pewien sekret. Najbardziej magiczne w fotografowaniu jest postrzeganie ludzi i rzeczy w zupełnie nowy sposób. Ten sposób jest ukryty w mojej głowie – zobaczysz go na swojej fotografii.

Posiadamy napisy świetlne LOVE i MIŁOŚĆ

Szkoliłem się w kraju jak i za granicą posiadając liczne certyfikaty fotografii Ślubnej jak i retuszu.
Prowadzę własną działalność i wystawiam rachunki jak i faktury VAT. Posiadamy aparaty pełnoklatkowe a także najjaśniejsze szkła .
Pracuje w moim studio nad obróbką na Monitorach EIZO a także na stacjach roboczych iMac 27 5k , Macbook pro 15 retina co daje mi komfort pracy i ponad przeciętne efekty końcowe .

Specjalizacja:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów
 • 4 fotografów

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: OsyraPhotography - ponieważ KOCHAM to co robię id:20015
Ilość głosów: 45
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Misia & Grześ
Misia & Grześ
(5)
Dodano: 20-05-2018
Data imprezy: 07-05-2018
Miejscowość: Zamek Moszna
Pełen profesjonalizm, duża dawka humoru, świetne pomysły, daje to super połączenie człowieka z pasją, który widać, że wie jak wycisnąć każdą emocję, każdą głębie koloru i uchwycić tą najpiękniejszą chwilę. Chodź mieliśmy dopiero sesję narzeczeńską z Marcinem to już wiemy że zdjęcia ze ślubu i pleneru będą piękne. Możemy w pełni polecić Marcina jako waszego fotografa.
Andżelika
Andżelika
(5)
Dodano: 16-05-2018
Data imprezy: 03-05-2018
Miejscowość: Ochojno
Każdy kto miał szansę współpracować z Marcinem może powiedzieć jak bardzo jest on pozytywną osobą, pełną pasji i zaangażowania w to co robi. Jesteśmy bardzo szczęśliwi że na firme OsyraPhotography i na Marcina trafiliśmy podczas poszukiwań fotografa na nasz ślub bo lepszego nawet nie mogliśmy sobie wymarzyć! Każdemu kto chociaż chwilę się waha mogę powiedzieć, że wybór OsyraPhotography to jedyny słuszny wybór jeżeli chcesz mieć piekną pamiątkę w postaci zdjęć z swojego ślubu i wesela!
Paulina i Patryk
Paulina i Patryk
(5)
Dodano: 01-03-2018
Data imprezy: 17-08-2017
Miejscowość: Chorzów
Jesteśmy zachwyceni współpracą z Panem Marcinem.Pełne profesjonalizmu zdjęcia, które są niepowtarzalne, odzwierciedlają emocje, które towarzyszyły Nam w tym wyjątkowym dla Nas dniu.Z ręką na sercu możemy polecić Pana Marcina.Dziękujemy za cudowną atmosferę współpracy oraz niesamowite efekty.Pozdrawiamy gorąco!
Ania
Ania
(5)
Dodano: 01-03-2018
Data imprezy: 26-08-2017
Miejscowość: Świętoszówka
Dziękuję Panu Rafałowi, pracownikowi firmy OsyraPhotography za wykonanie wspaniałego reportażu ślubnego.Pan Rafał okazał się osobą bardzo profesjonalną, punktualny, cierpliwy, dobrze zorganizowany.Jeśli chodzi o sesję poślubną w wykonaniu pana Marcina, to przerosła ona nasze oczekiwania.Z czystym sumieniem polecam tę firmę.
Grzegorz
Grzegorz
(5)
Dodano: 01-03-2018
Data imprezy: 07-10-2017
Miejscowość: Kraków
Bardzo miło wspominam pracę z Panem Marcinem.Każda chwila,każdy moment został pięknie uchwycony.Marcin to fotograf z klasą, gorąco Go polecam.
Zuzanna
Zuzanna
(5)
Dodano: 22-02-2018
Data imprezy: 02-09-2017
Miejscowość: ROGÓW
Gorąco polecam zdjęcia Pana Marcina są rewelacyjne. Trafiłam na stronę Osyra Photography przez przypadek szukając fotografa na wesele córki i całe szczęście, ponieważ przy organizacji kolejnego wesela nie będę miała problemu. Pan Marcin jest bardzo kontaktowym, otwartym człowiekiem i wysokiej klasy profesjonalistą. Bardzo dziękujemy za tak wiele cudownych wrażeń.
Paulina i Bogusław
Paulina i Bogusław
(5)
Dodano: 19-02-2018
Data imprezy: 28-07-2017
Miejscowość: Piekary Śląskie
Serdecznie polecamy Osyra Photography oraz Osyra Movie !! Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy w tym wyjątkowym dla nas dniu :) Pan Marcin wraz z współpracownikami wykonał kawał świetnej roboty, do której podeszli z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Zarówno zdjęcia jak i film są wysokiej jakości i pięknie upamiętniają nasz szczęśliwy dzień :)
Renia i Kuba
Renia i Kuba
(5)
Dodano: 10-01-2018
Data imprezy: 30-09-2017
Miejscowość: Brodnica
Serdecznie polecamy !! Marcin jest świetnym fotografem i bardzo otwarta osoba . Sesja plenerowa to była czysta przyjemność , a jej efekty przerosły nasze oczekiwania :D
Pokaż więcej opinii

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.