Nam-Tara Teatr Ognia

od 1900 do 15000 zł
Katowice, śląskie
(12)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
579-519...

O nas

Poszukujesz nietypowych atrakcji na swoje wesele? Chcesz by było to niezapomniane przeżycie dla Was oraz zaproszonych gości? Oferujemy pomoc w realizacji weselnych marzeń! Lata doświadczeń na scenie oraz kilkaset pokazów, które mieliśmy przyjemność wykonać dało nam pewność, iż zadowolimy nawet najbardziej wymagającego klienta. Liczne nagrody, które mieliśmy zaszczyt otrzymać mówią same za siebie.

Oferujemy spektakle fireshow oraz lightshow. Podczas pokazów prócz widowiskowych efektów ogniowo-pirotechnicznych możemy wyświetlić dowolne zdjęcia Pary Młodej oraz dowolne napisy poprzez najnowocześniejszy sprzęt do wizualizacji obrazów. Brzmi dość skomplikowanie? Zapytaj się nas o szczegóły, a chętnie wytłumaczymy "o co w nich chodzi". Wiemy jedno, pozostawią one niezapomniane wspomnienia z tej wyjątkowej imprezy, a przecież... to jest najważniejsze. Dodatkami do pokazu może być również płonący napis w dowolnej treści. "Wisienką na torcie" po efektownym finale jest wielkie płonące serce, które mogą zapalać Państwo Młodzi jako znak swojej miłości.

Proszę śmiało pisać lub dzwonić. Masz konkretną wizję? Jeszcze jej nie masz? Chętnie zaproponujemy ciekawe rozwiązania by stworzyć wyjątkową atmosferę imprezy. Zaufaj profesjonalistom.

Pozdrawiamy ciepło,
Firma Nam-Tara

Oferta nr 1

od 1900 do 15000zł/ Pokaz

Orientacyjny przedział 900zł - 4000zł. W obrębie 50 km od Katowic dojazd gratis. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz fanpage na facebooku. Proszę śmiało pisać lub dzwonić :)

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Tworzymy wyjątkowe pokazy od 15 lat. Mieliśmy przyjemność wystąpić na kilkuset imprezach weselnych. Wiemy, jak stworzyć wymarzone show na Twoją imprezę. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - występujemy w całej Europie i nie tylko!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Dostosujemy naszą ofertę do Twoich oczekiwań. Stworzyliśmy kilka pokazów standardowych, które możemy rozbudować wedle Twoich upodobań. Jesteśmy otwarci na wyzwania!

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Jesteśmy rozpoznawalnymi postaciami polskiej branży artystycznej. Zdecydowana większość naszych klientów widziało nas na różnego rodzaju event'ach bądź w telewizji. Nie jesteśmy anonimowi, nasze poczynania można śledzić na firmowych profilach w mediach społecznościowych [FB] lub [Instagram].

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Dyspozycyjność, niezależność, gotowość na wyzwania

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Poznawania nowych osób, nawiązywanie długoterminowych relacji z klientami :) I oczywiście podróże... W naszej karierze objechaliśmy pół Europy i prawie cały Bliski Wschód.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Kochamy ogień, kochamy pokazywać się na scenie. Najprzyjemniejszą rzeczą, którą możemy otrzymać od klientów to uśmiechnięte twarze po naszym pokazie :)

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Lata praktyki w branży event'owej dają nam pewność, iż zadbamy o wszystkie elementy pokazu. Od lat prowadzimy firmy artystyczne, które posiadają aktualne ubezpieczenia dostosowane do naszej działalności. Nasi artyści i technicy zostali przeszkoleni w zakresie bezpieczeństwa p.poż. i nie tylko.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Kilkanaście lat występów zaowocowało wieloma wyróżnieniami. Nasi artyści na swoich kontach mają "Pół finał programu MAM-TALENT", wygraną w programie telewizyjnym "Czarna Perła" oraz mnóstwo wyróżnień na polskiej scenie fireshow m.in "Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicy Ulicznicy", "Festiwal Ognia FROG Gdynia", "Festiwal Fireproof Kutno". Pojawialiśmy się również na największych scenach polskiego i światowego showbiznesu podczas ogromnych event'ów masowych.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Wyjątkowe pokazy na imprezach prywatnych tworzymy od 2005 roku.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

W naszej ofercie mamy kilka propozycji pokazów standardowych, które można rozbudować wedle oczekiwań. Jesteśmy otwarci na wyzwania! :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Godzina rozpoczęcia pokazu do ustalenia. Jesteśmy dostępni 24/7.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Nasze firmy zatrudniają najlepszych artystów polskiej sceny fireshow i nie tylko. Więcej o naszym aktualnym składzie można przeczytać na stronie internetowej.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

W pokazach wykorzystujemy, tylko i wyłącznie najwyższej klasy rekwizyty, które posiadają odpowiednie atesty. Sprzęt ten jest specjalnie dedykowany sztuce fireshow. Jako, iż nasza usługa obejmuje kompleksową organizację pokazu - posiadamy odpowiednie, profesjonalne nagłośnienie, okablowanie oraz wytwornice mgły, ognia tylko renomowanych firm.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Polski, Angielski. Oczywiście jeżeli impreza odbywać się będzie w innym języku to jesteśmy w stanie zorganizować osobę biegłą :)

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Jako, iż nasze usługi cieszą się dużym zainteresowaniem - jak najszybciej.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Większość elementów logistycznych ustalana jest zdalnie. Jeżeli wymagane jest spotkanie z powodu np. specyficznych oczekiwań względem pokazu to oczywiście nie ma problemu. Spotkanie jest bezpłatne. Przy większych dystansach możliwy ewentualny zwrot kosztów dojazdu.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Szczegóły realizacji omawiane są telefonicznie oraz mailowo. Po ustaleniu wszelkich szczegółów i podpisaniu umowy mamy już wszelkie informacje, które są nam potrzebne do sprawnego przeprowadzenia pokazu.

Jaki jest styl naszej pracy?

Pracujemy 24/7 i jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych klientów. Jeżeli nie odbieramy w danej chwili telefonu to prosimy o mail, a odpowiemy niezwłocznie.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań. Jesteśmy w stanie spersonalizować nasze usługi według życzeń klientów

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Posiadamy ogromne doświadczenie w naszym fachu. Chętnie podpowiemy, które rozwiązania będą optymalne.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jesteśmy elastyczni i doskonale rozumiemy, iż detale niektórych przedsięwzięć mogą się zmienić. Jeżeli zmiana będzie oddziaływać na naszą usługę to prosimy o niezwłoczny kontakt :)

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Obawa Państwa Młodych o wielkość terenu, który potrzebujemy do realizacji pokazu. Nasi artyści to zawodowcy. Jesteśmy w stanie dostosować pokaz do warunków technicznych, które zastaniemy na miejscu. Wszystko jesteśmy w stanie dograć.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Intensywny deszcz w godzinach rozpoczęcia show. Podczas show używamy ogromnej ilości sprzętu, również z zakresu techniki estradowej. Każde show zabezpieczone jest namiotami ekspresowymi, które rozstawiamy nad sprzętem oraz rekwizytami by nie uległy one zniszczeniu w tak skrajnej sytuacji, jaką są intensywne opady atmosferyczne. W naszej kilkunastoletniej karierze nie było sytuacji by pokaz nie odbył się przez opady. Jesteśmy w stanie wykonać show podczas lekkiego deszczu czy śniegu, a ogromne ulewy możemy przeczekać. Mamy również na każdą sytuację plany B,C i D, które w razie potrzeby zastosujemy. Nam również zależy na tym, by pokaz był jak najlepszy, dlatego zrobimy wszystko by tak się stało!

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Będzie nam bardzo miło za wystawienie pozytywnej opinii na portalach branżowych oraz portalach social media.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Każda impreza potrzebuje efektownego punktu programu - my wiemy jak go zrealizować!

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Każde wesele, które odwiedziliśmy było inne i wyjątkowe. Tworzyliśmy show na środku jeziora, a także w śniegu, który pięknie odbijał black ognia. Bardzo miło wspominamy również wesela w odległych lokalizacjach, gdzie musieliśmy pokonać tysiące kilometrów.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Pokaz ognia na lodowisku, pokaz ognia na platformie na środku jeziora.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Odnajdujemy się na każdej imprezie. Widzieliśmy już różnego rodzaju imprezy, style, klimaty. Mamy nadzieję, że kolejni klienci czymś nas również zaskoczą :)

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Miłość do tego co robimy. Gdy się kocha swoją pracę, to nie istnieją przeszkody, których nie dałoby się pokonać.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Spotykamy się z wieloma artystami na scenach ogólnopolskich i światowych. Wymieniamy się doświadczeniami, spostrzeżeniami, a także staramy się propagować naszą wspaniałą sztukę wśród młodego pokolenia. Inspirujemy się nawzajem.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Każda rzecz, każde słowo, każdy obraz, każda nuta może być początkiem nowego projektu. Podsumowując: inspiruje nas wszystko co nas otacza!

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Prócz 100-200 pokazów rocznie prowadzimy różnego rodzaju warsztaty oraz sami w nich uczestniczymy. Cały czas rozwijamy nasze umiejętności poprzez wielogodzinne próby i treningi w tygodniu.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Ogień. Zdecydowanie, jest to najbardziej potrzebna rzecz w naszym przypadku :)

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Branża weselna się rozwija. Co roku firmy prześcigają się w nowych propozycjach ciekawych rozwiązań, atrakcji, gadżetów. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi trendami i w oparciu o nie proponujemy naszym klientom wyjątkowe atrakcje.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Wiele elementów imprez weselnych pojawia się i znika. Jeden sezon przepełniony jest fotobudkami, a kolejny jest bogaty w inne rozwiązania. Każde rozwiązanie ma być optymalne dla Państwa Młodych, bo przecież to jest ich dzień.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Podczas naszego show używamy jedynie bezhukowych efektów pirotechnicznych, które są zgodne z nowymi trendami. Zależy nam na wszystkich istnieniach i nie robimy zbędnego hałasu. Używamy również substancji z odpowiednimi atestami, które nie zagrażają bezpieczeństwu widzów oraz otoczeniu.

Nasze pasje.

Każdy z naszych artystów jest inny. Jesteśmy połączeniem wybitnych indywidualistów. Wielu z nas interesuje się tańcem, gimnastyką, grafiką czy informatyką, ale wszystkich nas łączy wspólne zamiłowanie do występów i do ognia.

Ciekawostki na nasz temat.

Jesteśmy pracoholikami. Potrafimy pracować kilka dni z rzędu praktycznie bez snu, ale co ważne - nigdy nie narzekaliśmy na to :)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Każdy z nas ma swoje ulubione. Wspólnie uwielbiamy klimat fantasy.

Nam-Tara Teatr Ognia
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 12 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
K
Karolina i Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2022
Wybrane firmy: 6 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Dębowiec
Data dodania: 23-09-2022

Magiczne przedstawienie, którego nie zapomnimy! Goście byli zachwyceni pokazem fireshow jak i ledshow. Obsługa sprawnie poprowadziła pokaz, było wiele formacji i efektownej ekspresji ognia. Firma z pewnością zapisze się na naszej liście atrakcji do polecenia - nieraz już widzieliśmy pokazy fireshow i jesteśmy zadowoleni z poziomu wykonanej usługi. Gorrrąco polecamy! ;)

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2021
Piekary Śląskie
Data dodania: 28-07-2021

Niesamowity pokaz! Pełen profesjonalizm, goście byli pod ogromnym wrażeniem. Widziałam wiele teatrów ognia, ale Nam-Tara był najlepszy. Logoshow widziałam po raz pierwszy. Wszyscy zastanawiali się, jak to zostało zrobione. Gorąco polecam! 😀

Patryk Niedbała
28-07-2021

Dziękujemy serdecznie :)

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-05-2021
Gliwice
Data dodania: 27-07-2021

Przepiękny pokaz i magiczny pokaz. Pierwszy raz widziałam takie widowisko. Wszyscy goście byli oczarowani. Z całego serca polecam, jeśli szukacie niezapomnianej atrakcji weselnej! <3

Patryk Niedbała
28-07-2021

Dziękujemy serdecznie :)

W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Szczecin
Data dodania: 27-07-2021

Rewelacyjny występ! Wszyscy goście do tej pory go wpominaja 😍 Pełen prefesjonalizm! Świetny kontakt! Polecam z całego serca ❤️🔥🔥🔥🔥🔥

Patryk Niedbała
27-07-2021

Dziękujemy serdecznie ! <3

I
Iwona
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Bytom
Data dodania: 30-06-2021

Rewelacyjny występ! Jestem rodzicem i była to dodatkowa niespodzianka dla Młodych i gości. Wszyscy byli zachwyceni. Kontakt z Nam-Tarą na bieżąco i bez żadnych zarzutów . Bardzo sympatyczna obsługa. Polecam wszystkim ogniście gorąco:))))

Patryk Niedbała
27-07-2021

Dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego! :)

D
Danuta
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-06-2020
Ruda Śląska
Data dodania: 19-07-2020

Goście zaskoczeni niespodzianką. Pokaz świetlny wykonany super.Bardzo sympatyczni artyści.Z pełną odpowiedzialnością Polecam !!!

Patryk Niedbała
19-07-2020

Dziękujemy za ciepłe słowa :) pozdrawiamy serdecznie

K
Krystian
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2017
Przeworsk
Data dodania: 06-06-2017

Pelen profesjonalizm! Filmy nie oddają w pełni tego co spektakl obejrzany na żywo. Bardzo dziękujemy za występ! Pozdrawiamy

Patryk Niedbała
28-06-2021

Dziękujemy :) pozdrawiamy serdecznie

D
Dharl Żukowski
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2016
Data dodania: 04-08-2016

Piękny pokaz! Na żywo robi wrażenie :) Dziękujemy!

Patryk Niedbała
28-06-2021

Dziękujemy :) pozdrawiamy serdecznie

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Nam-Tara
Imię i nazwisko: Patryk Niedbała
Adres: Katowice, 41-500, woj. śląskie
579-519...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 11844
Zadzwoń
579-519...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Katowice

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie