Restauracje, sale i domy weselne Katowice, ceny, opinie
Liczba osób
Liczba miejsc noclegowych
Rodzaj sali
Dodatkowe informacje
Okolica, miejsce
Pozostałe typy imprez
Cena
Wyjątkowe filtry
znalezionych ofert: 270

Restauracje, sale i domy weselne Katowice, ceny, opinie

Sale weselne Katowice – poszukiwane informacje w tej kategorii

Jesteście z Katowic i planujecie właśnie swój ślub i wesele? 👰🤵 W portalu ślubnym Wesele z klasą znajdziecie szeroki wybór sal weselnych, zlokalizowanych właśnie w tym mieście. Sale weselne Katowice oferują możliwość organizacji zarówno kameralnych przyjęć weselnych jak i hucznych wesel nawet na 300 osób. Większośc sal weselnych z Katowic gwarantuje także komfrotową bazę noclegową 🛏 dla przyjezdnych gości. Koniecznie zapoznajcie się z ofertą 📋 dostępną w katalogu i wybierzcie swoją wymarzoną salę na wesele w Katowicach

  • W ofercie sal weselnych z Katowic znajdziecie szeroki wybór menu 🍽, w zależności od smaków i preferencji kulinarnych. Sale weselne Katowice oferują zarówno tradycyjną polską kuchnię, jak również dania regionalne 🥘, w tym m.in. rosół z makaronem czy roladę wołową z czerwoną kapustą i kluskami. Zdarza się również, że pary mlode wybierające salę weselną w Katowicach decydują się na nieco bardziej oryginalne menu, proponując swoim gościom dania kuchni europejskiej np. śródziemnomorskiej 🥗. Sale weselne Katowice oferują także menu wegetariańskie 🥕🍆, wegańskie czy bezglutenowe, uwzględniając diety oraz ograniczenia żywieniowe gości. 

  • Do mocnych stron, jakie wskazują u siebie sale weselne Katowice należą doświadczenie na rynku gastronomicznym oraz w organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych i eventów 🎉, jak również indywidualne podejście do klienta i umiejętność sprostania jego oczekiwaniom i potrzebom. Wiele sal weselnych w Katowicach za swoją zaletę uznaje stylowe wnętrza, jakimi dysponują oraz lokalizację obiektu. Ponadto mocnymi punktami sal weselnych w Katowicach są również profesjonalna obsługa, która w każdej chwili pozostaje do dyspozycji par młodych 👰🤵 oraz ich gości oraz doskonała kuchnia 🍲. Niektóre z sal weselnych zlokalizowanych na terenie Katowic za swój atut uznają to, że prowadzona firma jest firmą rodzinna, co z kolei wiąże się z podtrzymywaniem tradycji. 

  • Pary młode 👰🤵 decydujące się na wybór sali weselnej w Katowicach oprócz maksymalnej liczby osób, jaką może pomieścić sala, a także menu weselnego 🍽 czy bazy noclegowej 🛏 biorą pod uwagę także styl, w jakim zaaranżowana jest sala weselna Katowice. W ofercie znaleźć możecie zarówno sale idealne na zaplanowanie przyjęcia w stylu glamour 💎, jak również industrialne przestrzenie, które doskonale wpiszą się w organizację wesela właśnie w takim klimacie. Ponadto wśród sal weselnych w Katowicach nie brakuje również urokliwych ❤️ dworków na wesele, które świetnie sprawdzą się przy organizacji wesele w stylu boho i vintage


  • Sale weselne Katowice mogą pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami, które stale dodawane są w ich ogłoszeniach przez zadowolone pary młode 👰🤵. Świeżo upieczeni nowożeńcy chwalą wybrane przez siebie sale weselne w Katowicach za duży wybór pakietów weselnych, klimatyczne wnętrza, a także przytulną i czystą bazę noclegową 🛌. W opiniach pojawiają się także zachwyty dotyczące zaangażowania obsługi i kadry managerskiej oraz ich wsparcia w organizacji wesela. Pary młode oceniające sale weselne w Katowicach wskazują także na pyszne jedzenie, ciepłą atmosferę 🙂 i wspaniały wystrój sali, zaznaczając, że chętnie zorganizowaliby w tym miejscu swoje przyjęcie weselne jeszcze raz 💕. 

Zobacz wszystkie kategorie