Kompleks Hotelowo - Gastronomiczny Laguna id:12118

Kontakt

Napisz wiadomość
Gliwice, śląskie
Data dodania: 26-03-2014
Liczba odwiedzin: 4024

Oferta

Dlaczego Laguna? Laguna to doświadczenie potwierdzone zrealizowanymi i zadowolonymi Parami (ponad 650 zrealizowanych przyjęć weselnych) oraz możliwość bezpłatnego korzystania z certyfikowanego konsultanta ślubnego - tworzenie scenariusza.
Dyskretne czuwanie nad realizacją całości przyjęcia weselnego.
Kompleks Hotelowo-Gastronomiczny Laguna jest wyjątkowym miejscem ze względu na piękne położenie, otoczenie, elegancję. Doskonała obsługa, a przede wszystkim jedna z najlepszych kuchni w regionie. Posiadamy największą sale bankietową o powierzchni 300m2. Sale są klimatyzowane. Stoły na sali mogą być ustawione w sposób tradycyjny (w kształcie litery U lub T),istnieje możliwość ustawienia stołów okrągłych. Poszerzając naszą ofertę, pragniemy dodatkowo zaproponować możliwość organizacji przyjęć weselnych w naszej NOWEJ SCENERII, niezapomnianej aranżacji.
Jedno z najładniejszych miejsc na terenie Ślaska.

Jesteśmy jednymi z najlepszych.
Nowej Hali bankietowo-namiotowej z bezpośrednim widokiem na otaczające jezioro, jego urok, czar kumkających żab. Takie wesele to także możliwość stworzenia niezapomnianego nastroju tak ważnego w tym dniu nie tylko dla młodej pary ale również dla zaproszonych uczestników tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia. Kryształowe żyrandole, eleganckie pokrowce na krzesła, podwieszane sufity, transparentne ściany, parkiet taneczny
Ogród jest dekoracją samą w sobie, jednak lampiony, które będą zapalone, gdy słońce zajdzie za horyzont to kolejne atuty naszego miejsca. Kluczem do sukcesu jest z naszej strony profesjonalna obsługa ze strony naszych pracowników. Ich wieloletnie doświadczenie w organizowaniu przyjęć na najwyższym szczeblu, niejednokrotnie z zachowaniem protokołu dyplomatycznego z pewnością dodatkowo rozwieje Państwa obawy.
Poza standardowym przyjęciem, zachęcamy Państwa do organizowania ceremonii zaślubin. Doskonałe położenie zaledwie 3 km od autostrady A-4 zjazd Pyskowice, w okolicach Gliwic, Zabrza, Bytomia, Rudy, Chorzowa, Tarnowskich Gór oraz na zachód Strzelec Opolskich, Kędzierzyna, Opola

Specjalny bonus na organizację wesele w 2017 - wiejski stół w cenie każdego wesela.

Typ obiektu

  • hotel
  • restauracja

Standard

  • klimatyzacja
  • ogród
  • taras

Liczba gości

  • max. ilość osób: 250
  • ilość miejsc noclegowych: 50
  • ilość sal: 3

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Kompleks Hotelowo - Gastronomiczny Laguna
Województwo:śląskie
Miejscowość:Gliwice
Kod:44-172

Godziny pracy

Pn:00:00 - 24:00
Wt:00:00 - 24:00
Śr:00:00 - 24:00
Cz:00:00 - 24:00
Pt:00:00 - 24:00
Sb:00:00 - 24:00
Nd:00:00 - 24:00

Nowe ogłoszenia