TOP zdjęcia w lipcu 2023!

Lipiec, pomimo że nie ma litery “r” w nazwie, jest miesiącem, w którym odbywa się wiele ślubów. Cała branża pracuje na wysokich obrotach. Dla fotografów 📷 to czas nie tylko intensywnego czasu pracy na ślubach, ale także na sesjach. W lipcu dni są bardzo długie, a natura jest w pełnym rozkwicie i zachwyca zielenią. Dlatego to doskonały czas na wykonanie sesji ślubnych oraz narzeczeńskich. Warto zapolować na złotą godzinę! ☀️

TOP zdjęcia w lipcu 2023!
Adrian Pluciński Fotografia
Aplikacja wesele z klasą

W naszym zestawieniu zdjęć TOP lipca nie mogło zabraknąć zdjęć z sesji ślubnych w pięknych plenerach z zachwycającym światłem. Stylistyka fotografii jest bardzo zróżnicowana, dlatego mamy nadzieję, że każdemu wpadnie coś w oko. Jest romantycznie 🥰 i nowocześnie, a kolory zdjęć zachwycają. Na głównym planie pojawiają się oczywiście zakochane i szczęśliwe pary młode 👰🤵. Wybraliśmy kadry, na których widać dużą czułość i emocje między partnerami. W tle znajdziecie zarówno naturę jak i plenery miejskie. Zapraszamy do oglądania!

Oferty promowane

Po więcej pięknych zdjęć zapraszamy do naszego działu Inspiracje.

Aparatka na wesele
Dominika Kuna Fotografia
KJS Fotografia ślubna
Adrian Pluciński Fotografia
Marcin Czajka
STUDIO A WEDDING

Oceń artykuł

Monika Łopacka

Monika Łopacka

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim, Instytutu Twórczej Fotografii (ITF) na Uniwersytecie Śląskim w Opawie oraz Wyższego Studium Fotografii we Wrocławiu. O branży ślubnej może opowiadać godzinami, ponieważ od 10 lat fotografuje je pod marką PerfectLove. Kocha czerń, muzykę elektroniczną oraz fotografię dokumentalną i portretową.

Więcej artykułów autora Monika Łopacka

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore