Adrian Pluciński Fotografia id:34012

2500 zł / całość
Elbląg, warmińsko-mazurskie
(7)
Dodaj opinię
793-782...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
Witajcie !
Mam na imię Adrian. Mieszkam na północy Polski - dokładniej w Elblągu. Tu się urodziłem. Mam 31 lat, kochaną żonę Magdalenę i prawie 6-letniego synka Gabriela. Interesuję się motoryzację, sportem i fotografią. Co lubię ? Lubię czekoladę, frytki i sushi no ale nie o jedzeniu miałem pisać ... :)

Po wielu latach spędzonych w różnych zakładach pracy zacząłem szukać w życiu takiej pracy która będzie sprawiała mi radość i satysfakcję. W wieku 30 lat odkryłem swoją pasję do fotografii. Nie przyszła nagle ani też nie urodziłem się z aparatem w ręce ;) Tak na prawdę to zmotywowała mnie do tego moja przyjaciółka która chyba zmęczona tym że cały czas pożyczam od niej aparat pewnego dnia powiedziała : Adrian może Ty się fotografią zajmij ... i chyba to było przełomowe bo od tamtej chwili zacząłem zbierać na swój pierwszy osobisty aparat cyfrowy. Fotografią zajmuję się od listopada 2016 roku. Od tamtej pory zacząłem pasjonować się nią. Swoją pasję zaczynałem od fotografii motoryzacyjnej następnie krajobrazowej. Mimo mojej krótkiej (jak do tej pory) fotograficznej przygody, mam na swoim koncie małe sukcesy. Największy to III Miejsce w VII Konkursie Fotograficznym organizowanym przez National Geographic (na 29.853 nadesłanych zdjęć)
Następnie zupełnym przypadkiem zetknąłem się z fotografią ślubną i to był drugi przełomowy dzień jeśli chodzi o fotografowanie. Tamtego dnia uświadomiłem sobie że fotografia ślubna jest tym czym chcę się zajmować.

Lubię na swoich fotografiach pokazywać emocje a emocje to uśmiech, szczęście a nawet łzy. Lubię być tam gdzie się coś dzieje. Uwielbiam pokazywać na swoich fotografiach miłość dwojga kochających się ludzi. Gesty, spojrzenia. Pokazywać to co w danej chwili do siebie czują i utrwalać to w postaci zdjęć aby po latach mogli spojrzeć na to i przypomnieć sobie ten właśnie dzień jak by to było wczoraj. Gesty potrafią mówić więcej niż słowa...Najważniejsza jest Wasza wzajemna miłość.
Jeśli chcielibyście się ze mną spotkać, o coś zapytać lub poznać mnie bliżej - zapraszam do kontaktu. Jestem otwarty na wszelkie propozycje z Waszej strony. Ślub w Elblągu ? Super ! Warszawa ? Zakopane ? A może Islandia czy Norwegia ? Zależy od Was ;) Pozdrawiam Was serdecznie. Chętnie poznam Was bliżej

UWAGA - W sprawie terminów na 2019/2020 zapraszam po ofertę w wiadomości prywatnej

------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ----------------------------------

Kategoria:

Fotograf ślubny Elbląg

Oferta

Ceny
2500 / całość

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (7)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Adrian Pluciński Fotografia id:34012
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
M
Milena
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Frombork
Data dodania: 09-12-2018
Wszystkim przyszłym Parom Młodym gorąco polecam Adriana jako fotografa :) Piękne zdjęcia, niebanalne ujęcia... Czy można chcieć czegoś więcej? :) I choć nasza współpraca nawiązała się przez przypadek to jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa, ponieważ dzięki temu mamy wspaniałą pamiątkę! ;) A wszystko to zamknięte w ślicznym personalizowanym pudełeczku :) Bardzo fajnym pomysłem jest także galeria online, dzięki niej nasi goście mogli raz jeszcze przeżywać z nami Ten Dzień :) Dziękujemy!☺️
Adrian
09-12-2018
Mnie było niezmiernie miło fotografować Wasz ślub Super się złożyło, że miałem taką możliwość być z Wami. Cieszę się że zdjęcia Wam się podobają. Miło wspominam tej dzień I jeszcze długoooo będę ! Dziękuję Wam bardzo :)
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Elbląg
Data dodania: 21-10-2018
Dzień ślubu był dla nas szczególny. Przepełniała nas ogromna radość która chcieliśmy podzielić się z rodzina i przyjaciółmi. Dzięki tym pięknym zdjęciom będziemy mogli wracać codziennie do tych chwil.. z czystym sumieniem mogę polecić Adriana jako fotografa, wkłada w to całe swoje serce :)
Adrian
21-02-2019
Bardzo dziękuję Wam 😁 Cieszę się, że wszystko wyszło tak jak to zaplanowaliśmy. Miło mi. Pozdrawiam Was serdecznie ❤
A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-07-2018
Frombork
Data dodania: 14-09-2018
Z całego serca polecam Adriana - zna się na swojej pracy, widać, że wykonuje ją z pasji i wkłada w nią całe swoje serce. Efekty są niesamowite i uśmiecham się na sam widok zrobionych zdjęć. :) Jeszcze raz dziękujemy za wszystko!
Adrian
21-02-2019
Aniu ❤ Bardzo dziękuję za taką opinię. Jest mi niesamowicie miło ! DZIĘKIE WIELKIE 😁
A
Agnieszka i Maciek
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-09-2018
Elbląg
Data dodania: 11-09-2018
Kreatywność, dobre oko, wyczucie chwili - myślę, że te 3 słowa dokładnie opisują jakim fotografem jest Adrian. Zdjęcia są wyjątkowe, ale również od razu widać, że robił je artysta profesjonalista. Oglądając zdjęcia przeżywa się wszystko jeszcze raz...
Adrian
21-02-2019
Aga
K
Kasia i Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2018
Elblag
Data dodania: 22-08-2018
Adrian chcielibyśmy Ci bardzo podziękować , że byłeś z nami w tym cudownym dniu. Byłeś wszędzie sfotografowałeś wszystko.
Z całego serca polecamy Adriana, czułam już od pierwszego spotkania jakbyśmy znali się wiele lat. Jest tak przyjemna osoba a zarazem pełna profesjonalizmu. Uchwycone zostało chyba wszystko a zdjęcia wyszły cudownieMogłabym je oglądać na okrągło. Polecam wszystkim
Dziękujemy Ci za pikną pamiątkę i czas.
Adrian
21-02-2019
Kasiu, Rafale. Bardzo miło i jednocześnie ciesze się że Wy jesteście zadowoleni ze zdjęć i całej mojej usługi. Mi było bardzo miło z Wami współpracować i jestem MEGA szczęśliwy że razem stworzyliśmy piękną historię :)
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2018
Kamiennik Wielki
Data dodania: 19-06-2018
Serdecznie polecam każdemu! To była nasza pierwsza sesja zdjęciowa. Adrian wie co robi, ma podejście do klienta, skupia się totalnie na swojej pracy, co widać w jej efektach :) jesteśmy bardzo zadowoleni!! I na pewno jeszcze nie raz będziemy ze sobą współpracować ! :) :)
Adrian
21-02-2019
Miło się czyta taką recenzję od zadowolonego klienta :) Cieszę się bardzo że mogliśmy wspólnie zrobić coś fajnego. Dziękuję Wam :) Wszystkiego dobrego
J
Joanna i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2018
Elbląg
Data dodania: 28-05-2018
Razem z mężem raczej stronimy od zdjęć, jednak na ślubne musieliśmy się zdecydować mimo naszej niechęci do pozowania. Wybierając Adriana nie zawiedliśmy się :) Spełnił wszystkie nasze oczekiwania pozostając przy tym niezauważalny. Cała nasza współpraca układała się idealnie dlatego z czystym sercem możemy go polecić :)
Adrian
21-02-2019
Bardzo dziękuję Wam za zaufanie :) Miło było być z Wami w tym dniu. Mimo że "pracowałem" to świetnie się z Wami bawiłem. DZIĘKI. Wszystkiego najlepszego dla Was
Adrian

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Adrian Pluciński - Fotografia
Imię i nazwisko:Adrian Pluciński
Adres:Elblągul. Huzarska 19/3
82-300woj. warmińsko-mazurskie
793-782...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 20-02-2018, liczba odwiedzin: 1947
Telefon
793-782...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie