Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Hotel ELBLĄG****, Elbląg - zdjęcie 1
Hotel ELBLĄG****, Elbląg - zdjęcie 2 Hotel ELBLĄG****, Elbląg - zdjęcie 3 Hotel ELBLĄG****, Elbląg - zdjęcie 4 Hotel ELBLĄG****, Elbląg - zdjęcie 5
1 / 5

Hotel ELBLĄG**** id:28965

Elbląg, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Hotel Elbląg to niezwykły obiekt zlokalizowany w sercu Starego Miasta, w którym przez wieki gościli władcy, m. in. król Polski Władysław IV Waza, król Szwecji Karol Gustaw, car Rosji Piotr I Wielki czy król Prus Fryderyk II Wielki. Dzięki połączeniu historycznej zabudowy z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi, w Hotelu Elbląg poczujecie niesamowitą atmosferę i doświadczycie fantastycznych przeżyć.

Co Parom Młodym oferuje Hotel Elbląg? Wesele w sali bankietowej, która mieści się w wyjątkowej Restauracji Dom Królów. Restauracja na wesele posiada przeszklony dach, swoich gości zachwyca klimatem oraz oryginalnym wystrojem. Klimatyzowana sala weselna w Hotelu Elbląg jest przestronna i wręcz stworzona do organizacji niezapomnianych przyjęć - kameralnych obiadów weselnych w gronie najbliższych, jak i hucznych uroczystości.

Restauracja Dom Królów zajmie się przygotowaniem wyśmienitych potraw weselnych. Eleganckie menu weselne zostanie wykwintnie zaserwowane podczas przyjęcia. Para Młoda może wybierać spośród kilku kulinarnych pakietów weselnych. Tradycyjne elementy wesela, jak np. powitanie nowożeńców chlebem i solą również znajdują się w ofercie Hotelu Elbląg.

Hotel Elbląg to kompleks, w którym urządzicie wymarzone wesele, a także zapewnicie swoim gościom nocleg po rewelacyjnej zabawie. Hotel na wesele wyposażony jest w 80 wygodnych pokoi hotelowych oraz 5 komfortowych apartamentów. Hotel Elbląg dysponuje również szeroką ofertą Spa & Wellness. W obiekcie znajduje się monitorowany podziemny parking.

Hotel Elbląg wyróżnia unikatowa lokalizacja - wśród zabytkowych budynków, sięgających nawet czasów średniowiecza. W naszej Restauracji Dom Królów urządzicie wspaniałe przyjęcie weselne, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci Waszej i Waszych bliskich. Serdecznie zapraszamy!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Elbląg, , 82-300, woj. warmińsko-mazurskie
liczba odwiedzin: 2241

Popularne miasta w okolicy